белег или петно на бебе от 'кражба'

  • 8 968
  • 144
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 175
Аз също не вярвам. Нищо  не съм крала ,а бебка има петно Laughing

 Peace
И моята бебка има,родилно петно с продълговата форма на кръста.Обвиниха ме,че съм откраднала краставица  ooooh! Нищо подобно  Wink

# 76
  • Мнения: 105
Нито съм крала, нито съм се пипала тук-там, но дъщерями се роди с петно на тила. Не вярвам в тези работи. Има си медицинско обяснение за появата им. Peace

# 77
  • Мнения: 3 929
Вярвам. Имам родилно петно във формата на круша на дясната ръка и майка ми много добре си спомня този момент, който се е "запечатал" на ръката ми.

# 78
  • Мнения: 409
Сина ми има голямо петно на  челото и окото,а не си спомням да съм крала Thinking.Изплаших се при една случка и имам навик да се докосвам по челото,а като се има предвид че се разревах от страх и си триех сълзите от очите....,кумата ми се сети за тази случка,но въпреки това не вярвам в тие неща.

# 79
  • Мнения: 1 485
Съпруга  ми  има  малинка  на  рамото.На  свекърва  ми  много  и се  дояли  и посегнала  от  една  комшийка  да  си  откъсне  и бабата  викнала и я  уплашила.Така че  вярвам.

# 80
  • София
  • Мнения: 7 214
Оставам с впечатления, че бременните са доста крадливо племе.  Thinking

# 81
  • Мнения: 9 814
Оставам с впечатления, че бременните са доста крадливо племе.  Thinking
Joy

Не вярвам в такива неща като родилни петна причинени от кражби.

# 82
  • Мнения: 2 110
Вярвам ,защото когато бях бременна много ми се хапваха кисели сливи. Видях на едно дърво в един двор и си откъснах. Добре ,че се пипнах на дупето. сега синът ми има малка бенка с формата на слива на точно това място.

# 83
  • Мнения: 4 335
Чувала сьм много такива истории,но не вярвам.

# 84
  • Мнения: 3 294
Абсолютна измишльотина според мен , не вярвам на суеверия  Peace

# 85
  • Мнения: 72
От баби знам че ако до 40 ден на бебето се сетиш от кога е било белега се маха на самия 40-ти ден

# 86
  • Мнения: 1 196
Вярвам, но в това че при уплаха и се пипнеш някъде излиза белег.
Имам и аз, майка ми си спомня точно случката. Имам и няколко познати, и е при стрес, а не при кражба   Peace

# 87
  • Мнения: 645
при уплаха съм чувала ама за кражба не съм

# 88
Моя малчо също има белег на крачето,много ми е кофти но определено никога през живота си не съм крала,но съм чувала от доста места,че просто докато съм била бременна ми се е хапвало нещо,което явно не съм изяла и та тъй сега има белег на крачето,не е болка за умиране но и аз да си споделя!

# 89
  • Мнения: 1 196
Моя малчо също има белег на крачето,много ми е кофти но определено никога през живота си не съм крала,но съм чувала от доста места,че просто докато съм била бременна ми се е хапвало нещо,което явно не съм изяла и та тъй сега има белег на крачето,не е болка за умиране но и аз да си споделя!

Ооо, не, майка ми си го е изяла и сега е на дупето ми  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт