Отговори
# 405
  • Мнения: 1 218
За разлика от Брук, в която Ерик беше безумно влюбен (както и всички останали мъже  Joy)

Харесва ми,  как изопачаваш нещата   Peace
Значи всички мъже са били безумно влюбени в нея - Ерик, Торн, Дикан, Ник  ... ами ТЯ ?
Тя нали уж обича единствено и само Рич ?   newsm78 

Гледа влюбено Ерик и реди -  "Родени сме един за друг " , после родени един за друг с Торн ... и т.н. по домовата книга  Crazy

# 406
  • София
  • Мнения: 9 979
Ако аз изпочавам нещата, то не знам ти какво правиш Joy
Някъде казах ли нещо за това в кой е влюбена Брук, въобще коментирах ли Брук newsm78
Аз говоря за Ерик, ако не е ясно написано да го повторя ли?

# 407
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Лана добре ме подсети..Днес смятах да пиша как образа на Ерик се промени. В началото на сериала го представяха като голям плейбой, и със сигурност не и е бил верен на Стефка и преди Брук. Тя се бореше за него със зъби и нокти (Стеф за Ерик), отказваше да приеме, че перфектното и семейство всъщност не е толкова перфектно. В сегашните серии Ерик се държи като хабсолчтен пич, само дето думата му не тежи  Laughing Стеф освен друго, още в началото не прие Брук, защото според нея не беше от класата на любимият и син. Тя никога не и даде шанс. Нейните действия предизвикаха и ответна реакция..Какво ли щеше да бъде ако беше дала още в началото малък шанс на Брук? Най-вероятно нямаше да се появи ни Тейлър, ни Ник  Grinning

..а пък и при Стефка всичко опира до контрол, не толкова до любов и мисли за семейното щастие..

# 408
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
Ами обиденият Ерик що не се омете тогава newsm78 Защото прецени че това което му е дала Стефани през годините,компенсира тинейджърската и грешка.Дано не изпадаме в лоши ситуации,верно, но мисля, че дори в сапунен сериял, може да се открие нещо полезно,щото иначе защо го гледаме Simple Smile

# 409
  • Мнения: 690
Даа, Стефка е сгафила на 18 г.Тя не го отрече,призна на мъжа си. Беше готова на развод,на всичко ,което Ерик реши.../имаше и анкета май по този повод/Иска се дупе да си признаеш такова нещо.Но през целия си семеен живот Стефка си е бетон.
Бетон, ама нъцки!! Mr. GreenКога си призна, когато синето й стана на тридесет и косур, а може би и 40-год да е ковнал. Е те това е признание, нема що! Joy
Някъде казах ли нещо за това в кой е влюбена Брук, въобще коментирах ли Брук newsm78
Аз говоря за Ерик, ако не е ясно написано да го повторя ли?
Ланче, повтаряй бе, душа! Белким те разберат... Joy

# 410
  • Мнения: 1 218
Аз говоря за Ерик, ако не е ясно написано да го повторя ли?

Mи аз ще те цитирам пак щом трябва  Flutter

За разлика от Брук, в която Ерик беше безумно влюбен (както и всички останали мъже  Joy)

Значи всички мъже са безумно влюбени в нея , съответно и тя е безумно влюбена в тях и в същото време е най-безумно влюбена в Рич ...
Ах ... хубаво е , че все пак си намерила завоалиран начин да кажеш , че Брук е ....  лека жена  Party

# 411
  • Мнения: 2 312
Стеф освен друго, още в началото не прие Брук, защото според нея не беше от класата на любимият и син. Тя никога не и даде шанс. Нейните действия предизвикаха и ответна реакция..Какво ли щеше да бъде ако беше дала още в началото малък шанс на Брук? Най-вероятно нямаше да се появи ни Тейлър, ни Ник  Grinning
Peace
Стефани се отнасяше отвратително с Брук в началото,като разбра коя е майка й.Унижаваше я без повод....Много й се ядосвах тогава..

# 412
  • София
  • Мнения: 9 979
Аз говоря за Ерик, ако не е ясно написано да го повторя ли?

Mи аз ще те цитирам пак щом трябва  Flutter

За разлика от Брук, в която Ерик беше безумно влюбен (както и всички останали мъже  Joy)

Значи всички мъже са безумно влюбени в нея , съответно и тя е безумно влюбена в тях и в същото време е най-безумно влюбена в Рич ...
Ах ... хубаво е , че все пак си намерила завоалиран начин да кажеш , че Брук е ....  лека жена  Party



Не че имам особено желание да ти отговарям, но и в този цитат пак никъде не споменавам в кого е влюбена Брук, само казвам, че за разлика от Стефани, Брук не е омотала Ерик, тъй като той (Ерик) беше хлътнал по нея (Брук) много здраво.
Не съм намерила никакъв завоалиран начин да казвам нещо за Брук, просто защото не говорех за нея  Wink
Това че ти четеш нещо друго не е мой проблем Simple Smile

Ланче, повтаряй бе, душа! Белким те разберат... Joy

Едва ли, опитът показва друго  Joy

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 22:41 от Lana

# 413
  • Мнения: 1 218
нещо за Брук, просто защото не говорех за нея  Wink

Е, анджак де  newsm53  Не говориш дирекшън за нея , затова е завоалирано  hahaha
Разбирам те чудесно   Whistling  Mr. Green
Аз пак да повторя за тези , които не са разбрали (едва ли има други де , но все пак ) ...
Новият начин да кажеш , че Брук е к..ва е цитирам "Всички останали  мъже , са безумно влюбени в Брук "
В случая визираме Ерик и всички останали мъже  Joy Joy Joy

Последна редакция: сб, 07 мар 2009, 00:00 от Djindjari

# 414
  • България
  • Мнения: 757
Дам,и понеже Ерик бил влюбен в нея,тя услужливата Брук решила да му отговори /както на всички "безумно" влюбени в нея/!Ето това е жена,която може да казва НЕ!!! smile3501

# 415
  • София
  • Мнения: 9 979
Yeah, yeah, whatever... smile3524

Ланче, повтаряй бе, душа! Белким те разберат... Joy

Едва ли, опитът показва друго  Joy

Виждаш ли, тук с пълна сила важи поговорката "Едно си баба знае, едно си бае"  Joy

Последна редакция: сб, 07 мар 2009, 09:24 от Lana

# 416
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Не можем да не признаем на Брук,че въпреки,че ги прелъстява и изоставя,за да "слуша зова на сърцето си" и да тръгне към поредната "грешка" и до днес всички мъже я гледат с обожание и изплезени езици.Вижте Ерик-колчем отнякъде изникне Брукито и на него лигичките му текват.Готов е да се нареди в армията й от рицари,прободени от неверните й стрели.Тя им казва в очите,че са грешка-те й се радват....тююю,евалла Crazy

# 417
  • там където се случват чудеса и мечтите се сбъдват
  • Мнения: 159
Ами това доказва,че всички мъже гледат на Брукисата като сексуален обект,спор няма че е секси и ги привлича само сексуално,но не са влюбени в нея по истенския начин.

# 418
  • там където се случват чудеса и мечтите се сбъдват
  • Мнения: 159
Абе те,че продуцентите на фима ни взеха за малоумни е верно.Кой уважаващ себеси мъж би си взел за жена това чудо на креватните истории,наречено Брук,при положение ,че е спала с баща му,брат му(по-точно двамата му братя)зет си и куп други екземпляри.Ма моляви се това е нечувано.

# 419
  • Мнения: 400
Абе те,че продуцентите на фима ни взеха за малоумни е верно.Кой уважаващ себеси мъж би си взел за жена това чудо на креватните истории,наречено Брук,при положение ,че е спала с баща му,брат му(по-точно двамата му братя)зет си и куп други екземпляри.Ма моляви се това е нечувано.
Спала е с баща му само в твоето съзнание #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт