Как да ''навия'' таткото?

  • 5 057
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 360
Ох,аз не съм имала такъв проблем  и ти пожелавам успех с половинката.Може би има основателни причини да отлага и  изчаква,знам ли?Разговаряйте повече и го решете заедно Peace-това е моя съвет.Успех!

# 16
  • Мнения: 494
Пожелавам ти да го навиеш Simple Smile При нас аз не съм много сигурна кога искъм второ, а таткото гоиска колкото се може по- скоро, че да са с малка разлика и да си играели. 

# 17
  • Мнения: 2 587

Има ли други мами като мен,които са искали второ,а таткото не?Поне не сега де.Успяхте ли да го ''навиете'' и как?

Има,има.Още не мога да го навия  Sad . Казва че "сигурно е добре да имаме още едно,ама....."

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Има,има.Още не мога да го навия  Sad . Казва че "сигурно е добре да имаме още едно,ама....."
Желая ти успех!Много е кофти,когато единия родител го иска толкова силно,а другия не...дано е само въпрос на време.

# 19
  • Мнения: 2 746
Desert`Rose, ами ако второто е пак момче?

# 20
  • Мнения: 610
Аз  също имам твоя проблем.Само дето искам да си имам едно сладко момченце.И аз се опитвам всячески да го убедя,но за сега е непреклонен стига ни само малката,макар че преди да се роди тайничко си мечтаеше за момченце.Дано успеем и скоро да се похвалим.Пожелавам ти успех Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 7 191
За "навиването" - ми то може да бъде двупосочно: например и той сега да се чуди как да те навие да нямате второ дете в момента.
Все пак не е редно някой да бъде принуден да направи нещо, нали?
По-скоро намерете компромисно решение по отношение възрастовата разлика между децата.

# 22
  • Мнения: 4 292
Абе то и аз не исках второ изобщо, ама сега съм повече от щастлива с чудесната си ревлива дъщеричка.  Heart Eyes
Добре, че мъжът ми беше много настоятелен и не обърна внимание на нежеланието ми.
Успех, дано да го убедиш!

# 23
  • Мнения: 1 919
Desert`Rose, ами ако второто е пак момче?

моя съпруг казва "работим до женско" хаха, на авторката стискам палци да го навиеш и дано е момиченце.

# 24
  • Мнения: 9 776
Аз пък не мога да си представя да искам нещо толкова силно и мъжа ми да ми отказва Confused. Прозвуча малко като каприз, но тук става въпрос за дете Peace. Хора разни. Бих те посъветвала да го напиеш и да действаш. Ако пие алкохол, разбира се. Моят мъж мога да го напия най-много с лимонада Laughing. Предполагам, че твоят се дърпа най-вече заради мисли от сорта: как ще се справим с парите, ще ни бъде трудно и т.н. Сигурна съм, че ти по женски ще намериш начин да го убедиш Wink. Пожелавам ти го Hug!

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Цяла сутрин си пием кафето и аз къде на майтап,къде сериозно,само за това говоря.Изнамирам най-различни доводи,сама си се чудя от къде ги изкарах толкова. Crazy
Знам,че ще се навие.
А по въпроса,ако пак е момче....много ще се разочаровам.Наистина.Знам,че дори е грях,но няма по-голяма мечта за мен,от тази,да имам дъщеря.Сега я искам още повече,отколкото първия път,като забременях.Не искам 2 момчета,не си се представям с двама сина.Или ако имам 2 мъжки,то тогава,ще почне навиването за трето...         hahahaНяма да мирясам.
Не мисля,че е каприз.Мечта е,силно желание.До полуда.Наистина,откакто малкие е на ясла,само това ми е в главата.
А неговите доводи са водени единствено от финансови причини.Да,това е много важно,знам.Кофти е да взимам 240лв,вместо 4 пъти по толкова,но пък е временно,нали?

# 26
  • Мнения: 9 776
Аз пък не мога да си представя да искам нещо толкова силно и мъжа ми да ми отказва Confused...

Ей това дето аз го написах, ми прозвуча като каприз Wink. Но всъщност не е.
Финансовата страна е много важна, разбира се. Но после цял живот ще имаш шанса да работиш и да изкарваш пари Peace.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
...........после цял живот ще имаш шанса да работиш и да изкарваш пари Peace.
Да де,и аз това му казвам...

# 28
  • Мнения: 121
напии го  Mr. Green, винаги действа  Peace

# 29
  • Мнения: 2 172
Сега сигурно ще ми се смеете...но аз да си кажа мъката.
Детето ми тръгва на ясла.По-точно тръгна вече,но е болен и е в къщи.
Незнам,дали е от това,че къщата ми става безкрайно празна без него,но много се замислям за второ бебче.
Мечтата ми е да имам момиченце и разликата с баткото да е 2-3години.Но тати не ще.Дърпа се.
Той иска да изчакаме докато малкия стане на 5-6г и тогава.
А аз съм се побъркала.Не та не.Искам!Искам пак да съм бременна,много ми харесва.   CrazyЕ,ако може да не качвам пак 30кг...    ooooh!
Наистина силно искам една прекрасна принцеса,която да сбъдне мечтата ми.Мечтая за Нея цял живот.
Има ли други мами като мен,които са искали второ,а таткото не?Поне не сега де.Успяхте ли да го ''навиете'' и как?

А какви са причините да не иска?
Ако причината е финансова е разбираемо да не иска.
Ако причината е ,че не е готов да е баща на две деца.....незнам,явно си има причина да не иска сега.Обсъдете го.И изкарайте на масата картите  Peace

Ние искаме 3 деца.Второто стана случайно,но не ни е и минало през ум да се откажем от него,при все,че сега завършвам образованието си  ooooh! Винаги се намира начин.

Третото обаче сме планирали за след 10 години,че да не ни помислят хората за катун  Crazy А с 3 малки деца вече си е сложна работа.Няма да мога да обърна адекватно внимание и на трите така както аз искам  Mr. Green
Desert`Rose, ами ако второто е пак момче?

Има варианти да се избере пола,но нищо повече не мога да кажа,незнам доколко се практикува  Wink

Общи условия

Активация на акаунт