Тайландско бельо

  • 7 700
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 187
Във Варна е пълно с такива магазинчета с евтино бельо.  Simple Smile



ММММММ ДАААА Wink! Направао се опулих като видях цените Shocked! Само че си мислех, че са китайски Crazy!

# 16
  • Мнения: 5 539
Тайламндски или китайски не знам, но и тук има много такива магазинчета. Никога не съм била фен на китайските стоки, но трябва да призная, че има модели, които изобщо не отстъпват на тези на реномирани български фирми, а струват няколко пъти по-малко. И аз се сдобих с един сутиен и няколко чифта бикини, боксерки и прашки и засега съм много доволна. Мисля да продължа да си купувам оттам, е, не само оттам де Flutter

# 17
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
да ви кажа честна не съм влизала в такива магазини ама ще скокна да разгледам ,че се заинтригувах Grinning

# 18
  • Мнения: 5 299
И аз един път така се заблудих и продавачката като ми каза 5 лв #Crazyпомислих че нещо не съм чула както трябва,и като разбрах за какво става въпрос се отказах.Не бих си купила подобно качество бельо Naughty

# 19
  • Мнения: 1 313
Не бих си купила подобно качество бельо Naughty
newsm10

# 20
  • Мнения: 3 010
Във Варна е пълно с такива магазинчета с евтино бельо.  Simple Smile
[/quote

Мммммммм дааааааа, тук във Варна е пълно с такива магазини, има прашки по 0.50лв, или сутиени за по 2-3 лв. Някакви китайски са, ама някои са доста ка4ествени. Тук таме се срещат доста оригинални модел4ета.  Wink

# 21
  • Мнения: 6 315
Изобщо не се стряскайте, че бельото е тайландско.Напротив - Тайланд е производител на най-хубавия памук в света.Ниската цена е резултат от контрабанда и евтина работна ръка.

  202uu

Маса дрехи, които се продават в Англия например, са произведени от там. Имам страхотни прашки на ГАП, както и някои блузета, на които пише, че са направени в Тайланд.

# 22
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ами да, аз съм си купувала сума ти дрехи на ГАП и Банана Рипъблик, шити в Тайланд.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 328
Изобщо не се стряскайте, че бельото е тайландско.Напротив - Тайланд е производител на най-хубавия памук в света.Ниската цена е резултат от контрабанда и евтина работна ръка.Аз от там си донесох доста бельо, както и разни памучни неща, и за детето също - нямат грешка.А за цената да не говорим.Там струваха стотинки и то в магазин.а на тамошния Илиенци - ....кой знае.
С етикет "Произведено в Тайланд" са едни от най-хубавите бебешки дрешки на Ася, които съм й купувала от магазините на Бързаков. Чист памук, оригинални и не мръдващи при пране в пералня на висока температура. Признавам, че бельо не съм намирала, но вече ще хвърля поглед тук-там Laughing

# 24
  • In transit
  • Мнения: 11 825
Във Варна е пълно с такива магазинчета с евтино бельо.  Simple Smile



ММММММ ДАААА Wink! Направао се опулих като видях цените Shocked! Само че си мислех, че са китайски Crazy!

Аз си взех такъв комплект за 5 лева ама беше турски, стои ми страхотно. За 1-ви път купувам такова белио но съм страшно доволна, че те и БГ сутиените не са ми седели толкова добре както този.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 966
Karen,
за българското Excite ли говориш:)))
От кой магазин пазаруваш?

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 943
Karen,
за българското Excite ли говориш:)))
От кой магазин пазаруваш?
Да. Аз го купувам от подлеза на Окръжна болница, защото собственичката ми е приятелка и знае какво харесвам, какво ми отива - много ми помага.
Иначе ги има на много места, и магазините Севън секъндс също.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 966
да,знам:))
А как се казва собственичката:)???
Извинявай че ти задавам такива въпроси,кажи ми-после и аз ще ти обясня:)

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 6 943
А като знаеш защо питаш!  Wink Да не би да се познаваме с теб?
Ели се казва жената.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 966
Их,знаех си:)))
Мне,не се познаваме.
И аз познавам собственичката:)
Като разбрах че харесваш Excite щях да ти предложа и моя магазин:))Но щом е от Ели,не я подбивам:)))

Общи условия

Активация на акаунт