Re: Fragrancex.com - размисли и страсти...аромати и доставки-5-та тема

  • 27 215
  • 433
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 489
кофти е само, че няма проследяване на пратките....и че някои от парфюмите, които ме интресуват ги нямат

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Мен пък нещо ме е страх да поръчвам оттук. Като зареждам страницата експроръра ми се побърква и зарежда стотици пъти. И това само от този сайт. Та не знам първо кво мога да си прихвана на компа и доколко е сигурна защитата на данните в сайта. То не че вече ми ги нямат....
проблема при мен е същия  Shocked
не се съмнявам в парфюма, притеснява ме самия сайт  Tired

# 17
  • Варна
  • Мнения: 956
Мен пък нещо ме е страх да поръчвам оттук. Като зареждам страницата експроръра ми се побърква и зарежда стотици пъти. И това само от този сайт. Та не знам първо кво мога да си прихвана на компа и доколко е сигурна защитата на данните в сайта. То не че вече ми ги нямат....
проблема при мен е същия  Shocked
не се съмнявам в парфюма, притеснява ме самия сайт  Tired

Toва го прави само Експлоръра /май е някакъв вирус/- откакто съм с Мозила, нямам този проблем  Peace Иначе и аз се бях изнервила от постоянно изскачащите прозорци  Close

# 18
  • Мнения: 473
А тестери предлагат ли се ?

Редактирам се: Видях че на някой има.

# 19
  • Мнения: 331
и аз с мозила нямам такъв проблем...но когато ползвам ескплорер ми се е случвало и с други сайтове да се бъгне по същия начин....със сигурност, обаче, става дума за вирус...

# 20
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
кофти е само, че няма проследяване на пратките....и че някои от парфюмите, които ме интресуват ги нямат
Има проследяване ако си платиш доставката Peace

Честита Баба Марта на всички.  bouquet

# 21
  • Мнения: 289
Получих две кашончета от 06 и 12 февруари: Нилските градини на Ерме, Juicy Couture, виалчето на Черната орхидея, Intense  на Boss и Sicily на D&G.
Искам да попитам някой ползвал ли е Joy на Jean Patou. Някакви отзиви, тежък ли е?

# 22
  • Мнения: 35 966
Искам да попитам някой ползвал ли е Joy на Jean Patou. Някакви отзиви, тежък ли е?

на мен ми беше тежък и изключително неприятен  Confused

# 23
  • Мнения: 289
Искам да попитам някой ползвал ли е Joy на Jean Patou. Някакви отзиви, тежък ли е?

на мен ми беше тежък и изключително неприятен  Confused
[/quot

Благодаря за мнението. Ще го търся някъде за проба.

# 24
  • Мнения: 5 140
  отзиви за този на Paul Sebastian

Giorgio by Giorgio Beverly Hills

Covet by Sarah Jessica Parker


Двуомя се м/у трите  Rolling Eyes, дайте съвет  Praynig



аз пак да си повторя питането  Embarassed Confused

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 198

 Covet by Sarah Jessica Parker - вчера го мернах в БЗ и го дъхнах.хареса ми.свеж, нежен, лек , пролетен ми се стори, но това само на първи дъх са ми впечатленията. за другите не знам
  bouquet



# 26
  • Мнения: 5 140

 Covet by Sarah Jessica Parker - вчера го мернах в БЗ и го дъхнах.хареса ми.свеж, нежен, лек , пролетен ми се стори, но това само на първи дъх са ми впечатленията. за другите не знам
  bouquet



JenniferLopez, мерси много за отговора, двуомя се по скоро м/у Paul Sebastian и Giorgio Beverly Hills, по описанията в сайта и точките са добри и двата....сега ще поръчам единият, а после другият и решавам проблема  Laughing Mr. Green

# 27
  • Мнения: 4 202
И аз нямам съмнения в парфюмите от сайта, обаче нещо не ми се пазарува напоследък, откакто ми хакнаха картата, направо ми се отщя  Confused
Не обвинявам фрагрансекс де, пазарувам и от други места.

# 28
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
и аз нямам съмнение в оригиналността на парфюмите но вчера  като поръчах един парфюм след около час ми анулираха поръчката писах им казах ами че данните от картата не отговаряли , а с тази карта плащам от около година и то в техния сайт . пуснах нова поръчка още е в процес -на някой случвало ли се е такова нещо Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 650
На мен така ми бяха отказали предната поръчка, но след това автоматично ми я бяха подновили без да им пращам нищо - да не би сега да ти се дублира поръчката?
Откажи я за всеки случай и ти - ръчно през сайта.

Общи условия

Активация на акаунт