Re: Fragrancex.com - размисли и страсти...аромати и доставки-5-та тема

  • 27 271
  • 433
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 202
утре нали ще си я отблокираш?

Едва ли ще си я отблокира, защото е хакната и могат да продължат да й източват пари. От банката ще издадат нова карта с нов номер.
Не знам обаче как става връщането в този случай, питай в банката.

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 5 938
По повод разлятия парфюм от Фрагранса днес са ми отговорили, че ще ми върнат парите, обаче аз междувременно си блокирах кредитната карта, защото някой ми я хакнал. Дали ще има проблем сега с връщането на парите, как мислите newsm78
Поничка, блокирана ти е карта, но не и сметката  Peace
няма проблем да внасяш парички, някой друг да ти внася, просто не можеш да се разплащаш

# 62
  • София
  • Мнения: 651
Благодаря ви, момичета   bouquet
Звънях в банката и ми казаха, че няма проблем за получаването на сумата, точно както е написала ga_aMa_He

# 63
  • Мнения: 76
Момичета, имали ли сте такъв проблем?
Преди 2 седмици се регистрирах в PayPal и си направих поръчка във Fragrancex, която вече и получих. От снощи се мъча да пусна друга поръчка, но при опит за плащане през PayPal ми излиза винаги това съобщение:

There were errors in your last submission!
The transaction cannot complete successfully. Instruct the customer to use an alternative payment method.

С кредитна карта съм и има пари в нея. Поръчката е за 50$. Къде греша? newsm78
Моля за помощ! Praynig

Преборих го! Peace
Регистрирах се във Fragrancex и стана.
Приятна вечер на всички!

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 20:46 от snezhka-smeshka

# 64
  • Мнения: 187
Мен също ме боли глава,но от този-мирише ми на току-що окосена ливада!-Лично мнение

# 65
  • Мнения: 1 028
Мен също ме боли глава,но от този-мирише ми на току-що окосена ливада!-Лично мнение
Аз го имам от поне 3 месеца и ми е страхотен,траен е и няколко човек ,които го усетят на мен ме питат"Какъв е този готин парфюм?"Много свеж ,много ме кефи.

# 66
  • София
  • Мнения: 1 790
Получих първата си поръчкаааа  bowuu от 27.02 беше, много съм доволна. Елизабет Арден Зеления чай, опакован в сто неща, омотан в едно противочупливо с пукащи балончета  Mr. Green. Като за първа поръчка съм мноооооооооооого доволна.

# 67
  • София
  • Мнения: 254
да се похваля и аз, на 23 направих поръчка, която получих на 7 март. Нещата бяха много добре опаковани и нямам проблеми с разляти парфюми.
Много съм доволна и пак ще си поръчвам Laughing

# 68
  • sofia
  • Мнения: 176
Получих тестера на Paul Smith Extreme , поръчан на 2-ри март. Искам специално да благодаря на Паола 2, че го препоръча   bouquet . Наистина много прилича на Май куийн и много ми хареса. Малко е нетраен, но на моята суха кожа  повечето са такива...

# 69
  • Мнения: 522
Получих тестера на Paul Smith Extreme , поръчан на 2-ри март. Искам специално да благодаря на Паола 2, че го препоръча   bouquet . Наистина много прилича на Май куийн и много ми хареса. Малко е нетраен, но на моята суха кожа  повечето са такива...

Радвам се че си го харесала. Според мен е траен , но за тези пари можеш по-често да си се пръскаш. Честито.

# 70
  • sofia
  • Мнения: 176
Благодаря. Аз да ви питам и за други такива подобни парфюми, че финансите ми не стигат за скъпи оригинали, но пък и мразя ментета, а от такива, да ги нарека "копия" или "реплики" съм много доволна.
Засега откритията са ми Blue  Cologne равно на Jean Paul Gaultier  Cologne (категорична съм, че са напълно еднакви)

Muguet Desbois  Perfume равно на Diorissimo  Perfume, с уговорката, че е моноаромат на момина сълза (извинете ако бъркам)

и Пол Смит екстрийм=на Май Куийн (пак условно).

# 71
  • Мнения: 4 202
Благодаря. Аз да ви питам и за други такива подобни парфюми, че финансите ми не стигат за скъпи оригинали, но пък и мразя ментета, а от такива, да ги нарека "копия" или "реплики" съм много доволна.
Засега откритията са ми Blue  Cologne равно на Jean Paul Gaultier  Cologne (категорична съм, че са напълно еднакви)


Ама те и на външен вид са съвсем еднакви, дамските също - Jean Paul Gaultier Perfume и Blue Perfume for Women  ooooh!

# 72
  • Варна
  • Мнения: 1 209
Като говорим за прилики не мислите ли, че Escada Magnetism прилича на Flowerbomb, но в по-лек аромат.
На мен ми се струва, че има известно сходство  newsm78

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 137
Получих си първата поръчка, която е от 03.03. Grinning Точно днес, точно 10 дни! Браво, много съм доволна. Peace И от доставката и от опаковането, и отпарфюмите.  PeaceНяма нищо счупено, разлято и т.н.
Като за първа поръчка, съм очарована!!!

# 74
  • Мнения: 812
http://www.fragrancex.com/products/_cid_perfume-am-lid_E-am-pid_ … 6W__products.html този парфюм има ли го или са само лосион и душ гел  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт