Съвети как да бъдем красиви булки?

  • 10 398
  • 86
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 166
Огромното деколте до пъпа е неподходящо според мен, не отиваш на среща, не би трябвало да си в ролята на съблазнителка Wink

# 31
  • Мнения: 30
Mirama,дай ми пример.едно от момичетата ми предложи някои неща,но и 2-те останахме на мнение,че за 20-годишна не са подходящи.а това което аз съм харесала,не мисля,че е толкова скандално,на клуб не бих отишла с подобна рокля,защото няма да ми е кой знае колко удобна,но за скромна сватба,без излишен шум по нея-защо да не е роклята в лилаво,която ви показах? нямам опит в тези неща и,затова се консултирам с вас...

# 32
  • Мнения: 31 238
Никакъв проблем да е в лилаво, само не обличай бяло, бежово, кремаво, шампанско и други светли цветове подходяши единствено за булката. По етикет тя е винаги първа , а така ставаш бледо нейно копие. Иначе за дневна сватба ти е позволено почти всичко, без дълги рокли и гол гръб и забрави ръкавиците. Голямото деколте е позволено, както и късата дължина е препоръчителна.

# 33
  • Мнения: 4 166
Не става въпрос дали е скандално, а дали е подходящо. Лилавата рокля е точно клубна и като материя, и като десен, и като кройка. Кумата е фигура с определена функция и би трябвало да излъчва ...ако не строгост, то поне определена тежест. Не става дума да приличаш на лелка без въображение а да изглеждаш стилно и на място, независимо колко скромно е събитието и на колко си години. Това е от мен, успех с тоалета  bouquet

# 34
# 35
  • Мнения: 30
densi,обичам те  Hug Hug само ти и мъжа ми ме подкрепяте (за сега не съм споделяла другаде каква ми е идеята) аз по принцип не обичам бледите цветова,защото съм с тъмна кожа и дълга черна коса (екзотично) и мисля,че пастелните,ярки цветове ми отиват.събирам мнения и идеи за момента,щото времето си минава....сега ще стане май месец

# 36
  • Мнения: 31 238
densi,обичам те  Hug Hug само ти и мъжа ми ме подкрепяте (за сега не съм споделяла другаде каква ми е идеята) аз по принцип не обичам бледите цветова,защото съм с тъмна кожа и дълга черна коса (екзотично) и мисля,че пастелните,ярки цветове ми отиват.събирам мнения и идеи за момента,щото времето си минава....сега ще стане май месец
Е мила, екзотична красавице, Hug Heart Eyes щом съпруга ти те одобрява защо търсиш други мнения? Никога не го прави. Mr. Green Слушай го, той няма да те излъже, а и мъжете имат вроден усет за нещата. Щом той те харесва значи си на правилния път. Много късмет ти желая. Ще си неотразима и ще пуснеш снимка на ЛС.

# 37
  • Мнения: 30
къде ми е ума на мен  ooooh! не се притеснявай-ще пратя снимки  Hug

# 38
  • Мнения: 385
Никакъв проблем да е в лилаво, само не обличай бяло, бежово, кремаво, шампанско и други светли цветове подходяши единствено за булката.
Привет красавици Hug
И аз ще съм кума пролетта и точно бежов сатен е роклята, която купих Thinking Много е нежна и я взех, защото не исках да е нещо тъмно и мрачно. Може би с едно по-тъмно сако ще избегна ефекта на копието?!

# 39
  • Мнения: 31 238
Никакъв проблем да е в лилаво, само не обличай бяло, бежово, кремаво, шампанско и други светли цветове подходяши единствено за булката.
Привет красавици Hug
И аз ще съм кума пролетта и точно бежов сатен е роклята, която купих Thinking Много е нежна и я взех, защото не исках да е нещо тъмно и мрачно. Може би с едно по-тъмно сако ще избегна ефекта на копието?!
Да ще бъдеш прекрасна и акцент в тъмно.  bouquet

# 40
  • Мнения: 70
Porsche, на мен първата рокля, която си показала много ми харесва, нищо че е по-фриволна. Ако пък толкова се окаже проблем голямото деколте, винаги може да се коригира малко, така че роклята да не загуби от красотата си.

А по темата за булките - моят съвет е - момичета, гледайте на всяка цена да си починете добре преди сватбата и да се настроите положително. Ако имате настроение и сте усмихнати, винаги ще бъдете красиви булки Simple Smile Гримът и прическата е хубаво да бъдат оставени в ръцете на професионалисти и то изпитани по възможност, че понякога се получават изненади. За роклята - единственият начин да намерите вашата рокля е да пробвате. В списанията и в интернет много рокли изглеждат страхотни, но като ги облече "простосмъртен" е пълна трагедия. В булчинските магазини знаят това и навсякъде ще ви дадат да пробвате колкото рокли поискате.

# 41
  • Мнения: 30
ами и аз това обяснявам от началото-искам примерен модел,като кройка,цвят и тн.аз никога не харесвам нещо готово като го видя-винаги правя промени,но като цяло съм се насочила към рокля с V-образно деколте и свободна надолу (като лилавата която показах)отделно ще си намеря и някакви красиви ръкавки(или късо сако сега не съм го измислила какво ще имам отгоре) хубави обувки на висок ток и мисля само една гривна на ръката (на врата нищо няма да слагам) може и (ако си намеря) някакви красиви обеци да сложа

# 42
  • Мнения: 372
На бъдещите младоженки - честито Hug
Аз не съм била булка все още, но някой ден определено бих се спряла на по-семпла рокля и изчистени линии - и ако ми се прииска екстравагантност, по-скоро бих експериментирала с нюанса на роклята, воала или бижутата, отколкото с фрапираща рокля.. Demetrios наистина имат уникални неща Crazy Най-важното обаче ми се струва човек да е в настроение, отпочинал и усмихнат, за да бъде красив в такъв ден Peace
Относно облекло за кума - смятам, че предложенията на Mirama и Tess са много подходящи bowuu

# 43
  • Мнения: 660
Мойта темичка се развила,а аз я изпуснах,много съм несериозна Crazy
Момичета много готини моделчетата се пуснали,Порше мен ми харесва тази рокля,която си пуснала първо с голямото деколте и аз обичам такива,макар да не съм на 20 а на 28 Wink
Аз се ориентирах към 2 рокли,ще ходя да ги меря скоро,в Асеновград са ателиетата им,хубаво,че по-принцип съм от Пловдив и имам път натам често...
Мъжа ми хареса една по-екстравагантна от едно списание на модна къжа Аз и Ти-Смолян,та
ще ходя да я пробвам,за съжаление снимка не открих в нета,да ви я покажа...
Харесах още и тези..
http://media.snimka.bg/2252/010760342-big.jpg
http://www.picvalley.net/u/1393/1144881738.JPG
http://today.bg/upload/galleries/284/17130.jpg  тази много се хареса на младоженеца  Mr. Green
Като цяло нещо такова,и за предпочитане да не приличам на торта Laughing
За грима реших аз да си взема гримовете,а гримьора ще ги нанесе,предпочитам да знам какво ми се слага на лицето....
Прическа още обмислям,с права черна коса(тънък азиатски тип косъм) съм до раменете,но със сигурност ще имам живо цвете в косата,спряла съм се на орхидея.
Сега проучвам бели секси сандалки с ток,но макс да е около 5 см...
Маникьор и педикьор,разбира се най изчистеният френски:)
Ами засега това е...

# 44
  • Мнения: 22 453
анаморф, е хайде, време беше да се появиш. ))))  Wink
На мен ми харесва вкуса на младоженеца определено. ))))

Ето ти малко предложения от мен. ) Само кликни върху снимките, за да можеш да разгледаш роклите в по-голям размер. )) Не са типичните булчински рокли, но точно за това ми харесват. )
тук
и тук
още една
всички са супер
и тази

Последна редакция: нд, 29 мар 2009, 20:38 от Mirama

Общи условия

Активация на акаунт