Германската Нова Медицина на д-р Хамер 3

  • 65 852
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 150
И в Пилхар вече стои бьлгарският превод.Най долу.

http://www.pilhar.com/


# 676
  • Мнения: 4 150
Най важното нещо в превода е на хората да им станат ясни петте биологични закона.
Всичко останало е второстепенно.
Можем да дадем всички преводи,ще ги качат и тях.
Ненаатоа,ако искаш прегледай ги пак и ми кажи кое да пратя.

Благодаря отново на всички за труда,който положихте.Няма да остане невьзнаграден.  bouquet

# 677
  • Мнения: 835
Grase благодаря  bouquet за разяснението, сега чета ГНМ и се появяват много въпроси  newsm78

# 678
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Здравейте! Искам да попитам на какъв конфликт се дължи падане на кръвната захар, високо кръвно налягане и ниско кръвно налягане.

  bouquet

Моля, ви спешно ми е. За съпруга ми е, че напоследък му се случва често!  Praynig Peace  bouquet

# 679
  • Мнения: 3 695
И аз благодаря за труда и разясненията!   bouquet
Цитат
1: Christian, можеш ли да ми кажеш къде да прочета какво казва ГНМ за сънищата. От много време сънувам все едно и също и ми е много неприятно.

2: Не сьм среЩал описания zа сьниЩата.ИмаШе само zа една комбинация от конфликти,които имат "симптоматика" сьниЩа с летене.
Ако сьнуваШ едно и сьЩо неЩо,zначи около него имаШ конфликт.
Често и повторяемо сънувам, че закъснявам за училище или че съм на училище, а не съм си научила уроците и съм притеснена да не ме изпитат. Отдавна не съм в такава възраст. Може ли това да е скрит конфликт в мен и какво проявление може да има, в кой орган?

# 680
  • Мнения: 554
drize, по ГНМ не мога да ти отговоря, но тъй като ти е спешно, мога да ти дам отговор от друга гледна точка. Високото кръвно налягане се получава понякога (не задължително) от това, ако ситуацията около теб не се развива както ти искаш и не можеш да я контролираш. Също така ако искаш да наложиш волята си на някого да направи каквото ти мислиш, че е добре. Ниското кръвно налягане е от липсата на достатъчно енергия в организма - примерно, ако някой е в депресия или унил. Има и други причини разбира се. Те са индивидуални. Това е на прима виста само.

# 681
  • Мнения: 4 370
И аз благодаря за труда и разясненията!   bouquet
Цитат
1: Christian, можеш ли да ми кажеш къде да прочета какво казва ГНМ за сънищата. От много време сънувам все едно и също и ми е много неприятно.

2: Не сьм среЩал описания zа сьниЩата.ИмаШе само zа една комбинация от конфликти,които имат "симптоматика" сьниЩа с летене.
Ако сьнуваШ едно и сьЩо неЩо,zначи около него имаШ конфликт.
Често и повторяемо сънувам, че закъснявам за училище или че съм на училище, а не съм си научила уроците и съм притеснена да не ме изпитат. Отдавна не съм в такава възраст. Може ли това да е скрит конфликт в мен и какво проявление може да има, в кой орган?

И аз съм често в твоята ситуация! Не знаех че сънищата могат да се тълкуват според ГНМ. И на мен ще ми е интересно да прочета отговора на твоя въпрос.

# 682
  • Мнения: 936
Здравейте! Искам да попитам на какъв конфликт се дължи падане на кръвната захар, високо кръвно налягане и ниско кръвно налягане.
И трите едновременно ли???  newsm78............  Прочети статията за Диабета.


Цитат

......... Не знаех че сънищата могат да се тълкуват според ГНМ.
Не се тълкуват! Могат да те насочат евентуално към проблема.

# 683
  • Мнения: 2 176
Здравейте! Искам да попитам на какъв конфликт се дължи падане на кръвната захар, високо кръвно налягане и ниско кръвно налягане.
И трите едновременно ли???  newsm78............  Прочети статията за Диабета.

Ама той няма диабет.., или..?
Защитен механизъм на организма са, но трябва повече инфо и евентуално изследвания..

# 684
  • Мнения: 750
И мен ме вълнува въпросът с кръвното, защото от известно време постоянно събирам градиниците и ми тече обилно кръв от носа.
По принцип имам желязно кръвно.
Не знам дали има значение, но имам сериозни семейни проблеми, довели до раздяла.

# 685
  • Мнения: 936

Ама той няма диабет.., или..?
Защитен механизъм на организма са, но трябва повече инфо и евентуално изследвания..
Не знам дали има диабет, но ниската кръвна захар ме навежда на хипогликемия... Все пак в статията за диабет пише доста неща и като си знае drize какви проблеми имат, може да намери някакъв отговор.

# 686
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Благодаря Ви, Момичета!  bouquet

Проблема му е явно ниска кръвна захар! Но не изключвам и високо кръвно налягане! За ниското, просто любопитствам! Моето е в норма 90/60! Ще прчета, благодаря!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 687
  • Мнения: 2 176

Ама той няма диабет.., или..?
Защитен механизъм на организма са, но трябва повече инфо и евентуално изследвания..
Не знам дали има диабет, но ниската кръвна захар ме навежда на хипогликемия... Все пак в статията за диабет пише доста неща и като си знае drize какви проблеми имат, може да намери някакъв отговор.

И друго се замислям - ниска и висока кръвна захар, както и крайностите в кръвното налягане.., а и всички противоположности (особено редуващи се), не би ли трябвало да са с една и съща причина..  newsm78

# 688
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Няма диабет или поне не е регистриран! Ами става при различни ситуации. Когато е на компютъра 2 пъти, когато се срещнал със сестра ми в Пловдив, когато тръгваме да наливаме вода на един кладенец! Ще търся и когато го регистрирам ще пиша пак! Благодаря Ви!   bouquet  bouquet  bouquet

# 689
  • Мнения: 573
На мен също ще ми е интересно, какво е обяснението на ниската кръвна захар. Четох, че се случва при мъже левичари при някакъв конфликт. Но например при баща ми, който определено не беше левичар, изпадна в кома в последствие от няколко сериозни падания на кръвната захар. Вероятната причина за хипоглекимиите е инсулином /образувание на панкриаса/, според лекарите, но той много трудно се отрива, дори при аутопсия.

Общи условия

Активация на акаунт