Какво АМ за дохранване на новородено?

  • 3 892
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 337
Аз няма да ти давам съвети как да си увели4иш лактацията и т.н. Сигурна съм ,4е ве4еси про4ела и разбрала многото на4ини да увели4иш кърмата,но щом задаваш така въпрост с4итам,4е си направила каквото трябва,но в някои слу4аи наистина се налага дохранване...

След като 4уеш съвет на педиатъра....аз ти препоръ4вам тези млека- Лактана био,розов Хип,Селиа (Аптамил или Милумил).

И аз нямам добър спомен от Нан- моята я дохраних на 4 месец(хем ве4е беше не толкова малка) и се подрисна...Но то си е до бебе....НЯма най-добро мляко според мен- на всяко беб4е му влияе разли4но всяка марка, в това се убедих- има майки много доволни от нан,но са рядкост...Успех  bouquet

И 4естито беб4е- да ти е живо и здраво!!!

# 16
  • Мнения: 146
Розов Хип Peace С пробиотици е и има страхотен вкус,за разлика от много други марки АМ.
[/quote  smile3521]

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 723
Селия-много е приятна на вкус Peace

# 18
  • Мнения: 1 372
Най - добре се консултирай с педиатъра си. Аз лично дохранвах и сега давам само Аптамил.

# 19
  • Мнения: 1 305
Нашата педиатърка ми препоръча НАН ХА, много съм доволна и не сме имали никакви проблеми. Но това много си зависи и от детето не всички деца пият едни или други млека

# 20
# 21
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Аз дохранвах с Фризо Peace по съвет на педиатъра.

# 22
  • Мнения: 105
Лактана Био - най-доброто на БГ пазара. Доста млека смених, докато попаднах на това и съм много доволна  Simple Smile

# 23
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Розов Хип, но ако наддава по-помалко може Аптамил.

# 24
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
И двете съм ги хранила с Нутрилон и нямам никакви забележки.

# 25
  • Мнения: 1 558
Консултирай се с педиатър,че е мн. малко бебчето.Само да не е НАН.Дъщеря ми получи ужасен запек от него,а после като четох и във форума определено не е единствената.След НАН,давах Аптамил КОМФОРТ и с това мляко се оправи.
Аз съм давала само НАН и никога не съм имала проблеми.Вероятно зависи от детето Peace

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 296
Много за кратко дохранвах с Фризовом, после дълго време бяхме на Нутрилон, накрая минахме на Милумил (че по-калоричен) - и при трите млека не е имало проблеми като запек и пр.

# 27
  • Мнения: 58
Аз имах голям проблем със запека,започнах със НАН,после ФРИЗОЛАК и проблема си оставаше,а  се притеснявах много от смяната на млеката,накрая стигнахме до АПТАМИЛ-от него съм доволна  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт