LaRedoute.fr - 104 - Поръчките ВСЕ ОЩЕ закъсняват!

  • 86 506
  • 1 588
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 296



В трета тема се записвам с един и същ въпрос-мога ли да пратя колет в Щатите от моя Бг акаунт?

понеже знам колко е гадно да чакаш и никой да не ти отговаря само ще дам моето предположение: би могло да може стига да си промениш адреса,който при регистрация си въвела.Защо за по лесно не си направиш нова регистрация в адреса в щатите за да нямаш проблем.Подчертавам пак че това е само моето предположение,не съм сигурна че е вярно.
Добра идея,досега си играх,наистина направих нов акаунт,но се оказа,че е било излишно. Laughing

Преди бях пробвала да сменя държавата за доставка още на първа стъпка от поръчката,но не откривах Щатите Embarassed
Явно не съм търсила както трябва.Просто САЩ на френски е Etat Unis,така сама си отговорих на тъпия въпрос,е,с твоя помощ!    bouquet

# 76
  • plovdiv
  • Мнения: 130
Ако може някой да даде размери на тези сандалки, за баткото.

http://www.laredoute.fr/vente-sandales-enfant-garcon-redoute-cre … &numberpage=1

 Peace
Видях, че ги има в първия пост ,но няма размери.

# 77
  • Мнения: 1 350



В трета тема се записвам с един и същ въпрос-мога ли да пратя колет в Щатите от моя Бг акаунт?

понеже знам колко е гадно да чакаш и никой да не ти отговаря само ще дам моето предположение: би могло да може стига да си промениш адреса,който при регистрация си въвела.Защо за по лесно не си направиш нова регистрация в адреса в щатите за да нямаш проблем.Подчертавам пак че това е само моето предположение,не съм сигурна че е вярно.
Добра идея,досега си играх,наистина направих нов акаунт,но се оказа,че е било излишно. Laughing

Преди бях пробвала да сменя държавата за доставка още на първа стъпка от поръчката,но не откривах Щатите Embarassed
Явно не съм търсила както трябва.Просто САЩ на френски е Etat Unis,така сама си отговорих на тъпия въпрос,е,с твоя помощ!    bouquet

По принцип може да смениш мястото на доставка изцяло,а не само да го препращаш от БГ към Щатите на втора стъпка от поръчката, както обикновено се прави -  сектора горе в дясно от падащото мемю, където се попълва клиентски номер/ и- мейл + парола  избираш Тrouver mon point de livraison  сменяш данните и потвърждаваш. Би трябвало да няма проблем.

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
Толкова съм им бесна на Редутците,че скоро няма да поръчвам оттях. Загубивих ви нишката,но аз чакам практи от 20.02 и ги няма.Забравих дори какво съм поръчала Crazy

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
.

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 08:45 от chocha

# 80
  • Мнения: 193
Хелоу и ЧЕСТИТА БАБА МАРТА. Сега ще поровя за линковете на нещата, които получих онзи ден и ще споделя мнение.

# 81
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 237
честита баба марта!да сте живи и здрави и по-търпеливи!

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 08:38 от nelly6900

# 82
  • Мнения: 88
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА МОМИЧЕТА!мНОГО ЗДРАВЕ,КЪСМЕТ И УСПЕШНИ ПОКУПКИ!

# 83
  • София
  • Мнения: 2 296

По принцип може да смениш мястото на доставка изцяло,а не само да го препращаш от БГ към Щатите на втора стъпка от поръчката, както обикновено се прави -  сектора горе в дясно от падащото мемю, където се попълва клиентски номер/ и- мейл + парола  избираш Тrouver mon point de livraison  сменяш данните и потвърждаваш. Би трябвало да няма проблем.
Да,знам,това ми е ясно отдавна,но просто грешката ми беше,че мислех,че Щатите не фигурират в списъка с държавите от падащото меню,не предполагах,че така се пише на  френски просто.



Както Татти писа в предната тема,за честитки има отделен подфорум,така че,моля въздържайте се да се записвате с поздрави за баба Марта!

# 84
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
                                          Честита Баба Марта момичета
Нека ни донесе здраве, щастие, късмет и дългоочаквани колети Mr. Green
Пожелавам Ви весели празници

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Честита Баба Марта   bouquet
Сами, миналия месец ми преиздаваха две от картите и за пръв път новите карти са с различен номер от старите Rolling Eyes Не само секюрити кодът е различен Thinking
ВечеПетя, аз онзи ден си мислех да те питам не ги ли получи вече тези обувки да споделиш мнение, че на мен ми отказаха едни обувки и си мислех да си поръчвам от тези, но които са с каишка отпред Laughing Та, да знаеш, чакам отзиви Peace. То и имам време достатъчно, защото съм се зарекла, че ще пусна поръчка, когато си получа ваучерите, защото ми се събраха 200лв. да ми връщат Crossing Arms

# 86
  • Мнения: 913
записче  Mr. Green И честита баба Марта!

# 87
  • Мнения: 1 140
Ако може някой да даде размери на тези сандалки, за баткото.

http://www.laredoute.fr/vente-sandales-enfant-garcon-redoute-cre … &numberpage=1

 Peace
Видях, че ги има в първия пост ,но няма размери.
На 34 номер стелката е 22 см. Сега обаче като се замислих, не съм сигурна дали са 34 или 35 номер. Поръчвах ги миналото лято и сега като ги оглеждам внимателно, никъде не пише на тях кой номер са. Логиката ми е, че миналото лято сина ми носеше 34 номер, та си мисля, че него съм поръчала.

Честита Баба Марта! Здраве и късмет на всички!

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 09:45 от pepi7096

# 88
# 89
  • Мнения: 106
Толкова съм им бесна на Редутците,че скоро няма да поръчвам оттях. Загубивих ви нишката,но аз чакам практи от 20.02 и ги няма.Забравих дори какво съм поръчала Crazy
Аз чакам от 11.01,19.01,а ти от февруари и си бясна Stop

Общи условия

Активация на акаунт