Много ме е срам ударих майка си

  • 10 869
  • 116
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 862
А мен не ме е срам. Случвало ми се е да я ударя, но тя тя си го е изпросила и по скоро трябва да ми е благодарна, че не съм я убила.
Rolling EyesТи ме изуми с тези си думи.ако отношенията с моята майка бяха такива,то по скоро бих прекъснала всякакви връзки с нея,но не и това-да я удрям,а тя да е благодарна,че не съм я убила.

# 16
  • Мнения: 4 292
Не се разбирам с моята майка. Но никога не бих я ударила, гнусно ми е дажа да си го представя.

# 17
  • Мнения: 18

Хора, вие в кой свят живеете бе? Къде сте расли? В дивите необитаеми села ли ?

Иначе и мен би ме било срам  Laughing

# 18
  • Мнения: 804
Хора, вие в кой свят живеете бе? Къде сте расли? В дивите необитаеми села ли ?

Иначе и мен би ме било срам  Laughing
В просташки филм на ужаса.
Майката на авторката я пребивала от бой, сега авторката си го връща...
обаче я е срам...

То, ако питаш мен, цялата ситуация е абсурдна и срамна (меко казано).

# 19
  • out of space
  • Мнения: 8 573
НикФин, лоша работа- крещиш си с мъжа ти, биеш майка си...гледай да не те зарежат всички и да си останеш сама.

Не мога да си представя да посегна на моята майка, дори не мога да си представя да и кажа лоша дума. Не че не сме се карали, но винаги в границата на нормалния тон....

Шамари, ритници.....ега ти скотовете!  ooooh! Да ви се връща тъпкано!!!

# 20
  • Мнения: 473
С майка ми сме далеч от подобен род отношения, но тя е прекрасен човек, майка ти по твоите думи си е жив вампир. Не разчитай на нея, не искай да ти гледа децата, оправяй се сама. Да си живее и зимата другаде и това е. Имаш си отделно семейство, оправяйте се сами. С напредването на възрастта й положението ще стане нетърпимо, повярвай ми! Ще съжаляваш, че си се родила!

# 21
  • Мнения: 857
Не мога да си представя какво би ме предизвикало, за да стигна до физическа разправа  Shocked.
Не съм привърженик на боя изобщо /макар че като дете съм отнасяла доста шамари/.
Не обвинявам, нито оправдавам някого - аз съм решила подобни разправии, като живея отделно на стотици километри от всякакви дразнители.
Най-добре постави граници на майка си - вие сте си роднини и ще се оправите сигурна съм. Не се оплаквай тук, а я хвани да говорите - едва ли е чак толкова невъзприемчива.

# 22
  • Мнения: 12 669
Има такива хора - с приказките си те докарват до лудост, и после с удоволствие казват - видя ли се каква си.

# 23
  • Мнения: 0
За всяка причина си има първопричина.
Ако някой тук е живял с майка ,която  пребивайки детето си  системно не си дава сметка какво расте в главата му, ето това е резултата.
Натрупания гняв в детето  за нехайството и безотговорноста на един родител все някога се показва.
Няма нищо чудно и нечовешко.
Не е типично и обичайно и Слава Богу за това.
Не отричайте и не съдете защото нищо човешко не ни е чуждо.
Тази жена е твърде усилна,за да я съжалявам.
Колкото до авторката-предполагам дълго ще ти тежи.Това също е нормално.
Госпожата дето обича Слави Трифонов пак говори глупости.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Има такива хора - с приказките си те докарват до лудост, и после с удоволствие казват - видя ли се каква си.
Наистина има, но повечето си мислят, че щом не са се сблъсквали лично с тях, значи не съществуват. Ама нали всеки си гледа от камбанарията си....  (сори за клишето)

# 25
  • Мнения: 6 029
Ъъъъ леле. И аз се карам с майка ми... Но до бой да стигнем  Shocked
Представям си след 15тина години моята дъщеря да ме удари. Ужас, трябва да сме стигнали до висша форма идиотия, за да го направим.

# 26
  • София
  • Мнения: 15 469
Нищо не може да ме учуди вече. Поискай прошка! Майките прощават всичко, но дали ще го забрави?

# 27
  • Мнения: 1 289
Абе хора, защо ги пускате тия теми, затрайте си малко, че е голяма излагация.
По темата - ако всеки не си сдържа нервите и почне да удря, какво ще стане? Всеки човек има моменти, когато е екзалтиран до крайност, но винаги трябва да имаме самоконтрол. Това ни прави хора и ни различава от животните.

# 28
  • Мнения: 1 844
много грозна история,дано наистина е пързалка! ooooh!
ако е истина..не знам..не разбирам подобни отношения..страшни обиди от майката,бой от дъщерята..ужас..
защо живеете заедно,след като едвам се издържате взаимно и е такава война в този дом?не разбирам,съжалявам.

# 29
  • Мнения: 259
И аз се чудя защо живеете заедно,щом толкова те изнервя с приказките си.Много семейства сами се справят с децата си и то успешно.Ние също живяхме доста години с моите родители.Много са ми гледали децата,за което им благодаря от сърце.Карали сме се и то в годините ,когато стана много скъпо,заплатите малки.Все натякваха,че се къпем всеки ден,а токът скъп,че нямаме пари,а пак съм си купила нов тоалет.Но до бой да се стига-това ми идва в повече.Теглихме заем,купихме си жилище и сега сме си най-добрички.Така че,всеки да си знае къщата.А кой с кавото може да помогне на другия-нека да го прави.

Общи условия

Активация на акаунт