ЮНСКИ мами 2009!Тема №37

  • 14 130
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
Честита Баба Марта на всички,тя носи пролетта здравето,щастието и радостта и за лятото здрави и прекрасни бебенца за всички нас!

Geraldine Честит Рожден Ден!


# 16
  • Мнения: 255
Честита Баба Марта, сладурани!

Вчера никой не ми е отговорил, но да питам пак-вашите коремчета не са ли твърдички? Моето си е като че има надут балон отвътре и му усещам кунтурите Simple Smile
И за моята бебка да кажа-не ме ритка много често, рядко вечер ме буди, но аз попринцип нямам много здрав сън.

# 17
  • Мнения: 57
Вчера никой не ми е отговорил, но да питам пак-вашите коремчета не са ли твърдички?

Fantasia, моят корем е твърд, когато прекаля с хапването, а ако не съм яла много, като че ли "спихва"... Сигурно и другите мами ще ти пишат, повечето сега не са онлайн Simple Smile

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 11:32 от gmarinova

# 18
  • Мнения: 255
Вчера никой не ми е отговорил, но да питам пак-вашите коремчета не са ли твърдички?

Fantasia, моят корем е твърд когато прекаля с хапването, а ако не съм яла много, като че ли "спихва"... Сигурно и другите мами ще ти пишат, повече сега не са онлайн Simple Smile

  bouquet

lili_to, и моят не е много твърд, но все пак не е "желе", има си определена форма. На мен ми се струва съвсем нормален, просто някои бяха обсъждали и питах за сравнение  Peace
Вани, благодаря-потвърди мнението ми  Grinning
Geraldine, честит рожден ден   cook

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 11:45 от Fantasia

# 19
  • Мнения: 165
Честита Баба Марта на всички мамчета, бебчета в коремчетата и на порасналите какички и батковци!
Честито на Фреш и Жералдин - живи, здрави и през юни най-щастливи мами!
Фантазия-да, и моето коремче си е твърдичко, това си е напълно нормално, не се притеснявай. И аз все ставам до тоалетната поне 2-3 пъти. Моята бебка е разположена вдясно и като си легна надясно, веднага започва да шава, сигурно я натискам, а по гръб още от самото начало ми е трудно да спя, защото нещо много ми се притискат бъбреците и ме заболява и постоянно си се въртя наляво/надясно.

# 20
  • Мнения: 35
Честита баба Марта!
Честит рожден ден Geraldine smile3510

Fantasia, моят корем не е твърд и доколкото знам не трябва да е такъв.Може би както казва qmarinova ако прекаля с яденето тогава става малко по плътен,но иначе ми е мек.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 132
Благодаря момичета  Hug

Честита Баба Марта на вас нека цялата година да ви е усмихната и слънчева като днешния ден!

Аз чакам родителите ми да дойдат и съм много щастлива, че ще съм със най-любимите си на празника.

Да почерпя

 и да ви закича

# 22
  • Мнения: 6
Geraldine, Честит Рожден Ден!
Fantasia, и моят корем е твърд, но това не са контракции. Контракциите няма как да ги сбъркаш, сигурна съм, че ще ги усетиш. Те са както си стоиш усещаш стягане на целия корем и след малко се отпуска.Все едно ти е изтръпнал.

# 23
  • Мнения: 255
Geraldine, Честит Рожден Ден!
Fantasia, и моят корем е твърд, но това не са контракции. Контракциите няма как да ги сбъркаш, сигурна съм, че ще ги усетиш. Те са както си стоиш усещаш стягане на целия корем и след малко се отпуска.Все едно ти е изтръпнал.
И аз мисля, че ще ги различа, понеже нали преди време имах  Grinning

# 24
  • Мнения: 123
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА !!!  МНОГО ЗДРАВЕ НА ВАС И СЕМЕЙСТВАТА ВИ  bouquet



Момичета мисля, че в сметките на темата има грешка ( математиката не ми е силна страна)

Записали сме 151 майки, 156 бебета, 6 двойки близнаци


6 близнаци х 2 = 12 бебета.  Нали нямаме тризнаци.

151 - 6 ( майките с близнаци ) = 145  майки с  едно плодни бременности

145 + 12 =  157 бебета


 HugНие очакваме 157 бебета  Hug

# 25
  • Мнения: 2 609
Geraldine, честит рожден ден!
Бъди здрава, щастлива и обичана жена!
Нека юни ти донесе най-големия и скъп подарък за една жена!




Честита Баба Марта!
Да сме бели и червени, много здрави и засмени!

# 26
  • Мнения: 96
Geraldine, Честит Рожден Ден.  newsm59 newsm59 newsm59 Пожелавам ти много щастие, здраве, любов и най-прекрасното бебче през юни.

Честита Баба Марта на всички юнски мами!
Бъдете здрави, щастливи и засмени!

# 27
  • Мнения: 143
Geraldine честит рожден ден!Пожелавам ти здраве,щастие,любов и пез Юни сладко бебче да си гушкаш! nbirthday bdbaloni

Момичета честита ви Баба Марта,да сте румени и засмени като мартеничките червени

Ние днес с половинката и детето си направихме чудесна разходка край морето и си направихме снимки с лебедите на плажа а времето беше просто чудесно  Crazy вече се усеща пролетта и птичките почнаха да пеят  Hands Clap
Сега отиваме при майка ми на гости и понеже днес е сирни заговезни да си поискаме прошка и да се закичим с мартенички Peace
Честит имен ден на всички които носят името Мартин/а

# 28
  • Мнения: 136
И моят корем е твърд. Аз пък съм на мнение, че така и трябва  Peace

Не знам при вас как е, но малкият вече ме рита кажи-речи всеки ден и всяка нощ, станал е много активен. Днес дори ми беше леко болезнено, беше се разположил в лявата половина на корема ми, вертикална стойка, та ме риташе явно с краченца и след това веднага размахваше  ръчички, но си беше доста силничко.

И другото, което установих - доста ме рита, докато си правя за ядене - явно усеща, че ще похапва и той. Поне със сигурност няма да е злоядо бебе  Mr. Green

И ние отиваме на гости на родителите ми. бях забравила, че е прошка....

Лек ден на всички и весело изкарване не почивния оранзичен ден  Hug

Леле, поглеждам кой е не линия и пише: 0 потребители и 0 гости. Такава пустош тук никога не е била. Явно всички са по разходки. Е, и аз отлитам  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 2 132
И нашето семейство излизаме на малка раходка сега, пък и мако да се  разтъпча , че май пак ме чака голямо похапване довечера  Laughing
От 14.02. та до 8.03 всяка седмица у нас има празник и така ще е всяка година сега със сватбата дето я наместихме в свободната от празници седмица , дето мина  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт