90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №36

  • 24 028
  • 449
  •   1
Отговори
# 15
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Здравейте,момичета,и Честита баба Марта!
минавам само да ви видя,а вие да не ме забравите WinkГледам някои стари  фиданки се завръщат.
 Drunvala радвам се да те видя.От доста време не си писала Hug
Жани,можеш вече да ме махнеш от табличката. Hug
Stelxen,Иринка Hug
Хайде като доброто старо време да ви пусна аз следобедното кафенце Peace

На всички лек и режимен ден!

# 16
  • Мнения: 484
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА !!!!



Жани,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПОЛОВИНКАТА ТИ!!!МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ МУ ПОЖЕЛАВАМ И ДА НЕ ТЕ ЯДОСВА ПОВЕЧЕ!!!!
И не ми се появявай с тия торти,а си покажи твоята,че иначе  #2gunfire.Така всеки знае  hahaha

Друнвала,радвам се,че се появи  Hug Кажи как си и на какви режими беше досега.Липсваш тук да знаеш    bouquet

Ани, Hug как сте?Как върви бременността? Пиши по-честичко,че и ти липсваш тук   bouquet

Стел,дано половинката ти бързо да се оправи и да няма проблеми със здравето  Hug

по-късно пак ще пиша,че имам малко работа

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 14:32 от Иринка

# 17
  • Русе
  • Мнения: 45
Мерси ви момичета  Hug
Една от мацките се свърза с мен на лични, дано може да ми каже нещо по въпроса  Peace
Жане честит ти рожденник, много да те слуша и обича  Hug
Stelxen добре се завърнали, чувстваше се липсата ти да знаеш  Heart Eyes

# 18
  • Варна
  • Мнения: 939
Жани  Hug    bouquet Hug Да ти е жив и здрав мъжот, да е много щастлив с готината си жена и страхотните си деца!!!Heart Eyes
Ани отдавна не си се включвала - как сте миличка, колко порасна вече бебо, добре ли сте всички  Hug

Момичета моя милост днес е на белтъчен ден - за обяд беше си приготвила пържолка със задушени зеленчуци - и познайте зеленчуците изядени, пържолата - наполовина, откачена работа  Mr. Green Когато няма мръвка в другите дни все за нея си мисля, а като дойде деня хич и не ми се хапва такава  Mr. Green newsm78 #Crazy

# 19
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!!! БЪДЕТЕ РУМЕНИ И ЗАСМЕНИ КАТО МАРТЕНИЧКИТЕ, ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ КАТО ЗАРАЖДАЩАТА СЕ ПРОЛЕТ И СЛЪНЧЕВИ И БОРБЕНИ КАТО ЗАКАЧЛИВОТО СЛЪНЦЕ, КОЕТО ОПИТВА ДА ИЗБУТА С ЛАКТИ ЗИМНИТЕ ОБЛАЧЕТА!

Мартенически поздрав от моите палави мартенички  Wink
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10821292
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10821289
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10821287
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10821293

# 20
  • София
  • Мнения: 6 011
Ники, не съм чела книгата, но в първия пост пише:

"В деня за бобови растения и варива, както и през въглехидратния ден-2 часа"

Затова така съм писала. Май наистина има нужда от някои поправки в първия пост, това си е важно за успеха на диетата  newsm78
Допусната е грешка в първия пост, вчера пусках и линкове към книгата, там ясно си пише - белтъци през 4 часа, варива и въглехидрати през 3, плодове през 2 часа. Жанетка ще го редактира вероятно. Също в примрните менюта са дадени смесени белтъци от различен вид /напр. яйца със сирене/, а в книгата са забранени.
Ели-мама, аз реших да се меря след плодов ден.

# 21
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Едно записче , че иначе ще ми забегнете от погледа.  Hug

# 22
  • Мнения: 488
Ани Hug  bouquet толковасе радвам да те видя! Преди малко питах Stelxen за теб! Как сте? Как се чувствате! Hug
Иринка  Hug няма значение на какво бях... то не проработи при мен, за съжаление! И както винаги съм казвала - режимът не е виновен! Просто - всичко е индивидуално. Но по-важното е, че отново съм тук, с вас и ще борим заедно килцата! Hug  Sunglasses
lulumba Hug много сладки мартенички!  bouquet
didnik  bouquet и аз съм така с мръвката. Спомням си, че всеки протеинов ден преди ми беше яйчен. Не знам защо така... и днес не направих изключие  Sunglasses

# 23
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добре съм,момичета,и бебчо е добре.Миналата седмица го видяхме на ехограф,но още е рано за пола.Вече и коремчето ми личи,но не съм качила много-За 3 месеца само един кг.
didnik   Hug
lulumba страхотни мартенички Hug
Ще пиша по-често вече. Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 1 877
Честита Баба Марта! Бели и червени, весели и засмени Simple Smile!

Lulumba, мартеничките ти са прекрасни Heart Eyes Hug.

Аз днес съм на плодове, точно преди водния ден и много ми се ще да ги изкарам без прегрешения... Стискайте ми палци Hug, във вторник ще се отчета с резултати от първия цикъл.

# 25
  • Мнения: 242
запис и от мен!
АНИ колкосе радвам , че се обади. радвам се  ,че сте добре с бебо , а и Алекс сигурно вече се вълнува.добре вървиш с кг , ми се струва , а и вече знаеш , че ние с удоволствие ще те приемем обратно , но когато му дойде времето .

# 26
  • Мнения: 164
Здравейте и от мен в новата тема  Simple Smile
До сега - 1 ябълка, 2 банана, 2 портокала и 1 киви, мисля още една ябълка по-късно и приключвам  Peace

# 27
  • Русе
  • Мнения: 45
Аз днес съм за бой да се "пуфаля", ма предвид глупостите и гадостите дето ме налегнала, цяло чудо е че съм още изобщо режимна. Закуска 1 кафе, обед още едно кафе, следобед порция пържени картофи със салата домати и краставици, преди малко половин пакет пуканки на микровълнова  Embarassed и за вечеря не съм правила нищо, но смятам варени картофи с царевица консерва и печен пипер.
А забравих, че и снощи вечерях в 21,30 2 кифтета и малко луканка  Embarassed

# 28
  • Мнения: 13 769
Виж ти, къде били избягали Simple Smile А аз се чудя как така никой не е писал цял ден.

На Жанета толкова й хареса да пуска тема, че скоро на десетата страница ще ни праща в нова къща Joy

Стелксен, как можеш да се оплакваш Stop Първо, 2-3 кг съвсем не са малко за месец. Второ, то не може всеки месец по 10 кг. Трето, мериш ли си обиколките? Може да сваляш на сантиметри. И последно, отслабна много миналата година, вече все по-бавно ще става. Трябва да се запасиш с търпение! Аз по-скоро бих се притеснявала за разните други оплаквания, но ти си знаеш. Голям човек си, сама решаваш.

Анита, Hug

# 29
  • Мнения: 135
Честита Баба Марта.Да сте здрави и засмени.

Жани,честит рожден ден на мъжа ти.Да ти е жив и здрав.

Анита,радвам се,че всичко е наред с бебо. Hug

Общи условия

Активация на акаунт