ИЗРАЕЛ 26

  • 16 212
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 526
Бубе, супер! Така и по- лесно ще прилагаш иврит в полеви условия  Sunglasses!

# 16
  • Мнения: 13
Бории искрено се радвам за теб  Hug  Всичко си идва на местата и не след дълго и иврита ще говориш перфектно  Grinning Като се запиша пък аз - да ми помагаш  Wink
Момичета радвам се ,че оформлението ви е харесало , все пак се уча от най-добрите  Blush  bouquet


# 17
  • Мнения: 110
Боряна, много хубаво! Да, ти беше говорила за този разсадник. А и като е до вас, няма да се опасяваш, че можеш да се загубиш, когато пътуваш за работа - докато свикнеш де. Друго- ще научиш нови думи, а в същото време - моге и да не ти се налага да говориш много много, ако си имаш работа по лехите.

Анди
, хубава тема, ама има един кусур..не си ми оставила нищо да си взема - като претенциозен турист!  А така ми трябва душ -батерия .... нещо да измислиш?  Heart Eyes /шега де!/ 

# 18
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Кате,пожелавам ти да посетиш Златния дворец в Хонк Конг и от тази баня да си "вземеш" каквото си поискаш  Joy

# 19
  • Мнения: 160
Честита баба Марта!

Много здраве да Ви носи!

Имам хубава новина майка взе виза и лети другата седмица! Много се притеснявах а те даже не я викаха на интервю само изпратихме документите и това беше.

Извинявам се на всички които имаха повод и не съм им  честитила   bouquet  не съм влизала, че с работа на пълен работен ден, бебе и фитнес  ooooh! . Много добре върви диетата лесно се спазва 5 пъти на ден ядене ми е напълно достатъчно.

# 20
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Добро утро момичета и Тигър,
кафето е от мен Peace, моето e със сукар, за да ви е сладък деня Hug


Ханд, много се радвам за майка ти Hug лек полет и желая Peace

Последна редакция: пн, 02 мар 2009, 08:23 от jakinik

# 21
# 22
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Макар че на своя глава реших да не вписвам съпрузите в списъка на рождениците, някои от вас ми ги изпратиха и знам че много мъже са се родили през този месец  Flutter

Първо, днес честитя на милата кърмеща Татянка-бърборанка  Hug   bouquet  Да ти е жив и здрав и мъжа, да те обича и подкрепя във всяко нещо, и да прекарате живота си в щастие и веселие, заобиколени от детски смях и усмивки! Наздраве, до 120!




Hand, провери този списък на празнуващите рожден ден и годишнина и, ако искаш на лични ми прати поправката  Hug Наистина е хубава новина за майка ти  Heart Eyes А след толкова фитнес и специален режим на хранене, трябва и да ни пратиш снимки да те видим  Flutter

Бубе, и на теб честито за хубавата новина! Ще ти стискам палци всичко да се уреди  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Кога ще знаеш със сигурност?

# 23
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856


Татянка-Бърборанка, да ти е жив и здрав мъжа HugВсичко най-хубаво му желая и най-вече винаги да се подкрепяте и обичате!
Бубе
, много се радвам за теб Peace
Мента, включвай и мъжете в списъка, това са хубави поводи Hug

# 24
  • Мнения: 490
ЧРД на половинката на Татянка-Бърборанка,
здраве, късмет и любов ви желая!
  bouquet

# 25
  • Мнения: 2 952
Айде ЧЕСТИТО , сладурка !  Hug

Боряна , хубава идея е това , после се завързват връзки и кой знае докъде може човек да стугне с приятели , познати , информация  ... нека , нека !

Катя , ако откъртиш цялото клекало - трепач си !  Joy .... Пазарите в Мароко са си атракция ....Ти бая  си разказвала за тия неща в Магрибската тема ....Другите  Магрибки също ... Интересно е , защото е различен свят от това , което сме виждали . А за това как се пазарят  евреи и араби  - ми то те акко не се пазарят та кой ?! И хубаво се пазарят ..."Щото и едните , и другите  като стане дума за пари си забравят различията ...сметкаиа и джоба все закриват останалата гледка ...Е , то нима не е така почти с всеки . Идеолозите - те не са по пазарите .... аз мисля , че и те си имат цака - всеки си има ....И цака, и слабо место ...Човеци в крайна сметка !  Peace

Ели , къде се губиш ? Как сте ?



# 26
  • Мнения: 232
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СЪПРУГА НА ТАТЯНКА-БЪРБОРАНКА!ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ,И МНОГО ДА Я СЛУША!


Бубе,много се радвам за теб!И като започнеш работа,чакам да ми пратиш брахихитон Laughing
Кате,аз вземам ваната,сори ама за теб ,каквото остане Joy Joy

# 27
  • Мнения: 1 526


Честит Ден-ден на половинката на Танюша! Жив, здрав, да в все така мил добър, грищовен и всеотдаен съпруг и татко!

На всички, които ги мислиха моите безмартеничовчета искам да се похваля, че получихме мартеничките от Наина  Hug!
Пощите надминаха себе си!Баба Марта дойде и при нас!
А на Наина лично искам горещо да благодаря за жеста и проявеното внимание   bouquet   bouquet   bouquet!
Когато си дойдат ще им ги сложа и ще пусна снимчица!
Искам да благодаря и  на всички, които също проявиха желание да ни изпратят и в часност Мента, която вчера в големият дъжд също излезна и ни изпрати  Hug!

Ханд, тук сме, обаждай се когато можеш, когато имаш време. Много се радвам за вас с майка ти, обиколи света покрай вас  Grinning! Лошо няма, нека и! Наслаждавайте се на времето заедно.

Лек ден!

# 28
  • Мнения: 28
Татянка,да ти е жив и здрав любимия,много щастие и за двама ви!
Пете,тук съм,добре сме ..Много хубави снимки си направила,а дечицата са големи сладурковци Hug
Борянка,стягаш ли се за рожден ден?Търся ти картичка с кон,но още не съм намерила/нали си беше поръчала за рожденния ден Simple Smile/Успех с работата!
Поздрави на всички  bouquet

# 29
  • Мнения: 110
Татянке, да ти е жива и здрава половинката и много весел и изпълнителен да е!

Пете, аз тази тоалетна ще се напъна да я взема. Нали ми е на аванта, ама после.... охххх, ай съв я занесла в Мароко, ай са ми я взели. Те нали златце обичат.... представи си само, на някоя сватба, вместо да е пръстен, колие, гривни, диадеми...... някоя да дойде с цяло ...клекалоооооо.    

Ама Борянка за мене не мисли ... в такива изкусителни сгради ме праща! То сега ще очакват, да примъквам!!!

Общи условия

Активация на акаунт