Козметика "Eveline" - 2

  • 77 758
  • 309
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 248
Още един глас и от мен за Златната серия. Доволна съм и от кремчето Хидра експерт. За затоплящия антицелулитен серум (в червената опаковка) мога да кажа, че кожата ми стана по-гладка и стегната, но при мен нямаше намаляване на обиколките - ползвах две опаковки една след друга. Вчера си купих един лак за нокти, но за сега нямам още впечатления.

# 46
  • в реалността
  • Мнения: 191
Здравейте момичета покрай вас и аз се зарибих, някой знае ли къде в Русе може да се намери козметиката на евелин.Да отида да разгледам и да напазарувам.

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 357
Не съм ползвала нищо от тази козметика...засега Whistling
Ще следя темата,да си харесам нещо Crazy

# 48
  • Мнения: 776
По препоръка от старата тема Wink, ползвам от около седмица околоочния гел от Златната серия и е много приятен - с леко стягащ ефект, SPF, отразяващи, златни Crazy частички и става за чувствителен контур Peace Серията я водят за 35+, но това е супер леко кремче, става за 25+, по мое мнение. Anti-wrinkle Mr. Green ефекта още не го виждам ( съмнявам се, че ще дойде Laughing ), но на апликация и за цената си е О.К. продуктът Hug

# 49
  • Мнения: 1
Здравейте отново. Обещах след 4 седмици са пиша как е подействал серума за изгаряне на мазнини при мен. Е 4 седмици минаха, ама аз не съм се мазала сутрин и вечер както пише в упътването, а само вечер и въпреки това имам намаляване на обиколката с половин см. , което е далеч от обещаните 3 см, но пък и аз не съм била стриктна при използването newsm10. Освен това за без диета си е революция Laughing
Иначе доста пари и има гаден анасоново-ментов мирис, който е доста силен и трябва да проветрявам стаята след като съм се мазала. Сега след като ми свърши и тази опаковка мисля да си взема нещо анитицелулитно, обаче не знам дали ще е пак евелин. Поне да миришеше приятно Thinking

# 50
  • Мнения: 339
запис да следя, защото мисля да се пробвам с някой хидратиращ крем. Peace

# 51
  • Мнения: 51
Направо ме запалихте с тази козметика.Знаете ли в Младост къде се продава тя.

# 52
  • Мнения: 1 015
Може ли да помоля накой да ми препише съставките на кремчетата на Евелин за 25+ и 35+ Много ще съм Ви благодарна!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 53
  • Мнения: 1 520
Направо ме запалихте с тази козметика.Знаете ли в Младост къде се продава тя.

В магазинчето за козметика срещу супермаркет Европа. Но не всички продукти се продават там.

# 54
  • Мнения: 51
Направо ме запалихте с тази козметика.Знаете ли в Младост къде се продава тя.

В магазинчето за козметика срещу супермаркет Европа. Но не всички продукти се продават там.
Предполагам в Младост4, ще проверя там.Благодаря Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 1 520
Също и на щанда пред супермаркет ДАР в "Младост 3" има доста неща на Евелин и Импала.

# 56
  • Мнения: 85
Здравейте, момичета.
Искам да ви попитам мненията ви за този продукт .
Имам стрии все още пресни - лилави са.
Дали този крем ще ми помогне Thinking

# 57
  • Мнения: 51
Купих си околоочния крем от златната серия и гланца за устни за обем.Кремчето е много леко и много добре ми понася, а от гланца наистина имам чувството за по обемни устни, но на вид стават като сложа и молив.За марката слагам Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 3 816
Преди една седмица си купих това кремче и съм много доволна. Съжалявам само, че не всички техни продукти ги има в България.

# 59
  • Мнения: 1 258
Ползвах душ гел+ лосион за тяло, slim extreme 3D. Доволна съм, мисля, че е по-подходящ за лятото, защото охлажда кожата.


[/quote]
 И аз си взех лосиона преди 2 дни.Душ-гела не можах да го намеря.Сега чакам резултати.Но на него пише че е само за бедрата и коремчето.А аз искам нещо и за дупето.Ще ми препоръчате ли нещо?

Общи условия

Активация на акаунт