1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 31

  • 36 023
  • 441
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 15 466
Бебетата на Онур бей! Дясното направо му е одрало кожата! Joy hahaha Joy hahaha Joy

# 16
  • София
  • Мнения: 34
звездичке,  Hug за новото оформление....

Нови снимки на Джейда Дювенчи - Акгюн:

# 17
  • Мнения: 168
Яман той наистина го обича и държи на детето а бабата и дядото да помагат финансово

# 18
  • Мнения: 7 914
Гласувам за Али Кемал, детето трябва да бъде при сестричките си, при дядо си и баба си. Много се натъжавам за Яман - точно когато вече беше щастлив, изгуби Джансел. Cry
а акто му вземат и Умут , ще се развесели ли? Thinking Whistling

шеф Hug  bouquet Blush

# 19
  • Мнения: 959
Ех, таз Джейда голяма красавица... Heart Eyes

Шеф, това снимки от дома ли и са? Ако имаш инфо, де... Embarassed  И тук дебела ли е, или бременна?! newsm78

# 20
  • Мнения: 44
Досега рових из първата тема, но никъде не намерих инфо за истинския живот на Шехерезада и Онур. Бях чул, че имало нещо между тях.

# 21
  • Мнения: 34
Гласувам за Али Кемал, детето трябва да бъде при сестричките си, при дядо си и баба си. Много се натъжавам за Яман - точно когато вече беше щастлив, изгуби Джансел. Cry
а акто му вземат и Умут , ще се развесели ли? Thinking Whistling

шеф Hug  bouquet Blush
Не вярвам да се развесели, но едва ли ще може да го гледа както трябва.

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 20:30 от Marissan

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 364
Гласувах за Яман. Освен, че той морално е бащата на Умут, такава бе и волята на Джансел, а тя все пак е майката и нейна е последната дума. Приживе жената е преценила, че от онова мекотело Али-Кемал няма да излезе баща, и е избягала от него. Не виждам защо детето да се отнема от законния му баща и да се дава на човек, който за себе си не може да се погрижи пък камо ли за дете! А колкото до Бурхан и Надиде - не мисля, че те ще възпитат удачно Умут. Яман обича истински детето, достоен и благороден човек е, както и цялото му семейство.
Не казвам, че Умут не трябва да знае за баба си, дядо си, сестрите и недодялания си баща. Нека го виждат, по възможност да са близо до него, но не и да им се повери. Трябва да се мисли наистина за доброто на детето - за душевния му комфорт и благополучие. Не мисля, че богатството и кръвната връзка са достатъчни, за да го има. Надиде е несправедлива в оценките и отношенията си - в тяхното семейство Умут винаги ще е детето на "другата", колкото и да го обичат, а Али-Кемал ще му бъде лош пример.
Ох, колко дълго стана...

# 23
  • София
  • Мнения: 448
Гласувах за Яман.

# 24
  • София
  • Мнения: 34
Шмети , и аз първо си помислих, че вече е може би бременна. Нямаше текст, но се вижда че снимките са от дома й. Ха дано , след сватбите - след тях ще чакаме и бебетата. Този сериал е цяла епопея!

# 25
  • Мнения: 959
Шмети , и аз първо си помислих, че вече е може би бременна. Нямаше текст, но се вижда че снимките са от дома й. Ха дано , след сватбите - след тях ще чакаме и бебетата. Този сериал е цяла епопея!

Ох, да - права си. И без инфо се вижда, че е дома и. Снимките отзад от сватбата, са огромни. И не са само те.  Ама като гледам, само в Джейда Embarassed
Дано наистина, да е бремена  Heart Eyes - на първата снимка, сякаш се вижда коремче  Rolling Eyes... на другите е замаскирана с котето, или е права та не може да се разбере.

# 26
  • Мнения: 3
Аз гласувах за Али Кемал.Не,че му е биологичен баща,но по-добре ще му е на детето при Надиде и Бурхан.А и аз си мисля,че Яман е млад и ще си намери отново любовта на живота,ще си създаде семейство и ако иска пак може да се вижда с Умут.От друга страна Али кемал не заслужава това дете-една мъжка постъпка не направи тоя човек,дори дъщеричките не може да прикотка.Но сестричките мисля,че винаги ще му помагат на Умут.там ще се чувста пак обичан.

# 27
  • Мнения: 1 492
Досега рових из първата тема, но никъде не намерих инфо за истинския живот на Шехерезада и Онур. Бях чул, че имало нещо между тях.
Това е блога на Вярка http://viarka.blogspot.com/ В него търси инфо за героите.
Иначе, да - Онур и Шех са заедно в живота, чакаме сватба през май, евентуално.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 079
Много интересен въпрос!  Thinking
При кого трябва да е детето - при този, който го е направил или при този, който го прие за свое и го гледа повече от очите си?  Thinking

Сценаристите си знаят работата и са си написали решението, за да го изиграят във филма артистите, ама аз мисля, че Омут трябва да си е при родителите, колкото и да не става Али Кемал за баща.  ooooh! След като го е създал - да си го гледа!  Crossing Arms
А като порасне малко, да му се обясни и за Яман и да се вижда с него, въпреки, че не му е биологичен баща, той го заслужава много повече, защото баща и родител не се става само с правенето, а с гледането и възпитанието!

А за снимките на Джейда - страхотни са! Шеф -     bouquet
(И на мен ми изглежда бременна ....  preggo Ха дано!  fingerscrossed )

# 29
  • София
  • Мнения: 34
Пеперудке, докато е време, откажи се   Joy


Обещах ти - сладур е все пак Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт