Спамо-чат тема..1-8'03'09 ''Ех,толкова много красота....да се ненагледаш''

  • 27 227
  • 2 164
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 15 619
Да захващаме тогава за сериозни неща да си хортуваме... newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 76
  • Мнения: 1 226
Да захващаме тогава за сериозни неща да си хортуваме... newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

 Naughty Naughty Naughty

# 77
  • Мнения: 15 619
Да захващаме тогава за сериозни неща да си хортуваме... newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

 Naughty Naughty Naughty
е, не за това точно, че е крайно приятно, трябва да е все пак по  глобален някакъв проблем, знам ли!?!?!
 Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking

# 78
  • Мнения: 194
Да, сериозна съм! Mr. Green
Няма да се дам тъй лесно на младежта и спорта... Mr. Green Wink

Къв спорт бе Луне ooooh! Забрави ли, че спортистите не са ЕнтЕлЕгентни ма Crazy Joy

Стелче , и ти ли?

Ако ша спортувате, да се разгранича Sunglasses Joy Mr. Green

# 79
  • Мнения: 15 619
Да, сериозна съм! Mr. Green
Няма да се дам тъй лесно на младежта и спорта... Mr. Green Wink

Къв спорт бе Луне ooooh! Забрави ли, че спортистите не са ЕнтЕлЕгентни ма Crazy Joy

Стелче , и ти ли?

Ако ша спортувате, да се разгранича Sunglasses Joy Mr. Green
Спорта го казах, щото е за по-млади,  дъртите ми кокали и едно упражнение за стегнат тумбак не са направили още, пък стана поне една неделя, откак си бацнах линка, мъж ми ще има да чааааака.....ама от утре почвам, няма да се дам! Раз два, раз два, три-четири...ще стана кат` редник Джейн и поручик Галицин... две в едно - стегнат корем, рефлекси кат на озъбен пес.... и с музикален съпровод...да не изпадам в детайли, че фирмена тайна...

# 80
  • Мнения: 15 619
 Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
само надничате и четете! Отивам си.

# 81
  • Мнения: 183
Да, сериозна съм! Mr. Green
Няма да се дам тъй лесно на младежта и спорта... Mr. Green Wink
Мале па сериозни бре  Laughing Laughing
Я са усмихнете  Peace

# 82
  • Мнения: 15 619
Аз вече съм сърдита и легнала... Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
 Wink

# 83
  • Мнения: 183
Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
само надничате и четете! Отивам си.
 Wink

# 84
  • Мнения: 194
Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
само надничате и четете! Отивам си.

А бе верно, че чета, ма ме разсейва госпожицата ooooh!

Аде попишете, аз ша се включа Mr. Green

# 85
  • Мнения: 15 619
Гил, кой протяга ръчички към мен???? Или ми вика чао, а!?!?! Joy Joy Joy Joy Joy

# 86
  • Мнения: 183
Аз вече съм сърдита и легнала... Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
 Wink
Е сега ше ти направя серената  Joy Joy

# 87
  • Мнения: 15 619
Гил, заради тази серената оставам още малко... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 88
  • Мнения: 1 226
Аз си лягам, че ще ми се събере 3та нощ безсъние.  Hug Hug Hug

# 89
  • Мнения: 15 619
На моите мъже сигурно Жан Габен им идва в повечко, ама търпят....к`во да ме правят!? Joy Joy Joy Joy Joy
Аз си лягам, че ще ми се събере 3та нощ безсъние.  Hug Hug Hug
Лека нощ, Намерих те! Hug
Да сънуваш рози и път! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт