Ягодка и Саса - баба Марта бързала, мартеничка на темата вързала

  • 23 797
  • 318
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 1 231
"Идеалиста" два пъти на ден ли се използва?

# 256
  • Мнения: 1 645
"Идеалиста" два пъти на ден ли се използва?

Аз го ползвам само сутрин под крема,иначе може да се слага и вечер...само дето аз не виждам смисъл.
Вечер слагам едно биологично олио,което има универсално действие Peace

# 257
  • Мнения: 6 641

Нов крем на Ести http://www.esteelauder.com/timezone/index.tmpl?cm_sp=SCLP-_-Skin … are-_-TimeZoneImg
Нали съм на Вие с английския и не мога да разбера за каква възраст е?

# 258
  • Пловдив
  • Мнения: 4 744
Iliana_, прегледах линка, не е конкретизирано за каква възраст е, но е определено anti-age.
Пише, че кремът прави кожата да изглежда с повече от 10 години по-млада. Simple Smile Овлажнител, намаляващ линии и бръчки. Ползва се сутрин и вечер след Repair серум, така в комбинация двете формули работят за незабавна промяна на вида на кожата.

# 259
  • Мнения: 6 641
http://www.esteelauder.com/timezone/index.tmpl?cm_sp=SCLP-_-Skin … are-_-TimeZoneImg
Аз се поразрових и тук виждам ,че май е от 30 до 55г.
Намерих и тестерче 7мл. в Ибей мисля да си взема да го пробвам  Grinning

# 260
  • Мнения: 1 645
И на Клиник тъкмо пуснаха подобен,взех мостричка да пробвам Peace

http://www.clinique.com/templates/products/sp_nonshaded.tmpl?CAT … DUCT_ID=PROD14524

# 261
  • София
  • Мнения: 1 231
Момичета, да дадете отзиви за новите кремчета  Simple Smile

# 262
  • Мнения: 1 270
Аз слагам само Идеалиста без крем  newsm78 , въпреки че навсякъде се пише да се използва и крем след това. Но тъй като ползвам ДДМЛ на Клиник кремовете определено са ми излишни  Mr. Green
От нощната грижа на Ести съм по-скоро разочарована. Не ми допадна като консистенция и аромат, а аз обичам козметичните ми продукти да миришат

# 263
  • Мнения: 131
Здравейте! Имам писмо от ягодка, че искат копие на сметка от телефон, ток или газ. Ако сметката не е на мое име, това проблем ли ще е? Кажете какво им пращате, че ми е за пръв път!!!

# 264
  • Мнения: 540
Здравейте! Имам писмо от ягодка, че искат копие на сметка от телефон, ток или газ. Ако сметката не е на мое име, това проблем ли ще е? Кажете какво им пращате, че ми е за пръв път!!!


направи снимки на кр.карта и има прати,при мен само това помогна,нито извлечения от банки,нито сметки Peace

# 265
  • Мнения: 131
В смисъл - предна и задна част ли? А по факс ли да я пратя?

# 266
  • Мнения: 1 645
Аз слагам само Идеалиста без крем  newsm78 , въпреки че навсякъде се пише да се използва и крем след това. Но тъй като ползвам ДДМЛ на Клиник кремовете определено са ми излишни  Mr. Green
От нощната грижа на Ести съм по-скоро разочарована. Не ми допадна като консистенция и аромат, а аз обичам козметичните ми продукти да миришат


ДДМЛ на Клиник епросто дълбок овлажнител...който е създаден да възстанови кожата след пилинга (ексфолиацията) от тоника-2рата стъпка,той в никакъв случай не може да замести крема,защото не съдържа нужните съставни за кожата.След него винаги се слага крем и то с фактор най добре.Каквото и да е кремче,но трябва да сложиш Peace Серума си е серум,слага се под крема...само по серум все едно нищо не си сложила.Аз веднъж в бързането забравих да сложа крем и започнах да нанасям фдт върх Идеалист и се получи мазано дупе с тикви Shocked При теб как е?!
Идеалиста ми опъва и подсушава кожата,след това не мога без крем...
Адвансед Найт Рипеър наистина не мирише много приятно,но пък действа страхотно на кожата.Към консистенцията нямам забележки...

# 267
  • Мнения: 1 270
мими23 аз съм толкова доволна откакто открих ДДМЛ /въпреки отвратителния аромат на лекарство/, че го ползвам така:
идеалист - ддмл - фдт
или
крем - ддмл - фдт
Не съм имала проблеми до сега, но аз по принцип след серум никога не слагам крем, просто така съм си решила  Mr. Green и затова обикновено серумите си ги ползвам за заместител на нощен крем
Изобщо аз рядко давам мнения, защото никога нищо не чета  Joy а си ползвам продуктите по осмотрение и ги деля на такива, които не харесвам и такива които харесвам  Peace
Да не говорим, че допреди няколко месеца бях като кон с капаци и не бях пробвала други кремчета освен YSL  Embarassed

# 268
  • Мнения: 4 202
Момичета, кой беше слънцезащитмия крем на Шисейдо, който е и като ФДТ?
Не мога да се ориентирам нещо  Crazy

# 269
  • Мнения: 1 111
http://oth.strawberrynet.com/skincare/guerlain/secret-de-purete- … up/70370/?#DETAIL
 Този гел за очи и устни с отмиване ли е? newsm78
 Търся нещо за разгримиране, но с отмиване, така че ако този е такъв ще ми свърши чудесна работа.
 И още нещо, бихте ли споделили за измиващ разгримиращ продукт, който не е гел а крем?И да не люти на очите, че измиващия на Ести направо ме ослепява.Мерси!

Общи условия

Активация на акаунт