Ягодка и Саса - баба Марта бързала, мартеничка на темата вързала

  • 23 734
  • 318
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 6 624
http://oth.strawberrynet.com/skincare/guerlain/secret-de-purete- … up/70370/?#DETAIL
 Този гел за очи и устни с отмиване ли е? newsm78
 Търся нещо за разгримиране, но с отмиване, така че ако този е такъв ще ми свърши чудесна работа.
 И още нещо, бихте ли споделили за измиващ разгримиращ продукт, който не е гел а крем?И да не люти на очите, че измиващия на Ести направо ме ослепява.Мерси!
От този съм най-доволна

# 271
  • Мнения: 1 111
 
 Това е спряно вече, поне у нас.Пък и искам нещо по така. Wink

# 272
  • Мнения: 6 624
За мен нещо по така е това е от което съм най -доволна без значение от цената.
Не люти ,измива перфектно не оставя мазен филм нито опъната кожа.
Жалко ,че са го спрели.

# 273
  • Мнения: 912
само да ви питам дали правилно съм разбрала- duty free или т. нар. sky shops не са по-евтини варианти от ягодката, нали ?

# 274
  • Мнения: 131
Кажете , искат ми справка от ягодка -сметка от ток, телефон или газ, а във форума ме посъветваха да пратя копие на кредитната карта. На гърба на картата има четири цифри и още три цифри. Трябва ли да скрия тези 4 цифри и така да им пратя ксерокопираното??

# 275
  • Мнения: 4 202
Кажете , искат ми справка от ягодка -сметка от ток, телефон или газ, а във форума ме посъветваха да пратя копие на кредитната карта. На гърба на картата има четири цифри и още три цифри. Трябва ли да скрия тези 4 цифри и така да им пратя ксерокопираното??

А защо първо не им пратиш някоя сметка, това с копието от картата ми се вижда крайно. Не че не може да се стигне до него, но пробвай първо със сметките.

# 276
  • Мнения: 131
Защото сметките са на името на мъжа ми. То моето име няма как да излезе в този случай.

# 277
  • Мнения: 4 202
Защото сметките са на името на мъжа ми. То моето име няма как да излезе в този случай.

Мисля, че това не е проблем за тях, но пак им го обасни в имей и те ще ти кажат как да постъпиш.

# 278
  • Мнения: 131
Благодаря за съвета! Ще се опитам да се разбера някак си. Малко ми е непонятно защо го правят. На друг случва ли се и защо досега не са ми искали, а сега изведнъж се сетиха?

# 279
  • Мнения: 4 202
Благодаря за съвета! Ще се опитам да се разбера някак си. Малко ми е непонятно защо го правят. На друг случва ли се и защо досега не са ми искали, а сега изведнъж се сетиха?

Доста често се случва да искат такава информация, спокойно  Peace

# 280
  • Мнения: 131
Дали не е , защото пуснах три поръчки в един ден? Досега си пусках по една, ама като пуснах едната, после пак си харесах и пуснах втора. Като помислих - а бе, я още една. Ненаситна съм и затова искат да проверят кой така се е разпазарил.
 newsm53

# 281
  • Мнения: 4 202
Дали не е , защото пуснах три поръчки в един ден? Досега си пусках по една, ама като пуснах едната, после пак си харесах и пуснах втора. Като помислих - а бе, я още една. Ненаситна съм и затова искат да проверят кой така се е разпазарил.
 newsm53

От това, което съм чела из форума, определено има връзка  Wink

# 282
  • Мнения: 149
Какъв е този ФДТ http://oth.strawberrynet.com/makeup/joey-new-york/collagen-boost … asterSpecial& .Като коректор ли се ползва.

# 283
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Момичета, кой беше слънцезащитмия крем на Шисейдо, който е и като ФДТ?
Не мога да се ориентирам нещо  Crazy
Ето това ли имаш предвид   http://us.strawberrynet.com/skincare/shiseido/the-skincare-tinted-moisture-protection/85332/?#DETAIL?  Аз точно него коментирах на по-предната страница Mr. Green.

# 284
  • Мнения: 1 645
мими23 аз съм толкова доволна откакто открих ДДМЛ /въпреки отвратителния аромат на лекарство/, че го ползвам така:
идеалист - ддмл - фдт
или
крем - ддмл - фдт
Не съм имала проблеми до сега, но аз по принцип след серум никога не слагам крем, просто така съм си решила  Mr. Green и затова обикновено серумите си ги ползвам за заместител на нощен крем
Изобщо аз рядко давам мнения, защото никога нищо не чета  Joy а си ползвам продуктите по осмотрение и ги деля на такива, които не харесвам и такива които харесвам  Peace
Да не говорим, че допреди няколко месеца бях като кон с капаци и не бях пробвала други кремчета освен YSL  Embarassed

Да де,ти си ползвай каквото искаш и както си искаш Peace
Аз просто се изказах,но ти си решаваш.
Серум вместо нощен крем и аз ползвам понякога,но денем слагам обезателно кремче с фактор.

Общи условия

Активация на акаунт