Магазини за платове

  • 74 249
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Хубави и нескъпи платова аз съм купувала от Люлин от търговския център на пазара. Магазина за платовете се намира вътре в търговския център, на партерния етаж, в края, точно до вратата от към пазара, срещу него има магазин за спално бельо, завивки и възглавници. Платовете им бяха много хубави, някои са внос от Китай, но има доста естествени материи. Има платове за всякакви дрехи. Жалко, че аз живея чак в другия край на града - в Младост, иначе до сега да съм го опостушила Grinning

# 16
  • Мнения: 9
Аз си търся платове за чаршафи.

# 17
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Аз пазарувам платове само от магазините на  фирма Пикси  Peace Ето и адресите им, зависи къде ти е най-удобно
http://platove.pixi.bg/?go=shop
Успех Peace

# 18
  • Мнения: 21
Темичката да я бутна малко..
Искам да попитам къде мога да намеря разноветен тюл? Червен например? Трябва ми за една ексцентрична пола на дъщеря ми ..

Нещо от този сорт.. И какви са цените.. Видях един черен доста ефтин, но имаше само черно и бяло.. А червен?

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
На Алабин в едно от трите магазинчета имаше цветен тюл, не се забелязва много, защото е зад един панер с малки парчета платове. Имаше най-различни цветове, предполагам и червено. Цената не я помня, но със сигурност доста по-малко от 10 лв/м.

# 20
  • София
  • Мнения: 96
neferet, различни цветове тюл съм виждала в много магазини. Ако все още търсиш, провери в трите магазина на Ботев, в близост до Пиротска.

А аз не мога да открия магазин в София с памучен плюш в ярки хубави цветове. Знам за един в Люлин, ама не го открих. Моля, ако някой е виждал плюш някъде, да ми каже къде. Става въпрос за памучен плюш, като този за бебешките дрешки.

# 21
# 22
  • Мнения: 127
А откъде може да се поръча on-line органза или шифон. Искам да ушия шаферска рокля, но в града ни изобщо няма такива платове.

# 23
  • Мнения: 8
А откъде може да се поръча on-line органза или шифон. Искам да ушия шаферска рокля, но в града ни изобщо няма такива платове.
http://rakhiva.com/bg/catalog/Тюл%20за%20сватба

# 24
  • Мнения: 3 379
И аз да подбутна темичката с въпрос за плюша - търся хубав червен цвят плюш или кадифе, къде мога да намеря?

# 25
  • Мнения: 7
Интересни платове има в един магазин на Дондуков-отсечката между Раковска и Левски, там са парчета, има всякакви материи, парчета има доста голями, но ако искате ги режат, от няколко години е там, преди беше на Раковска, имам лични впечатления от триката-доста са добри, има и по-некачествени, но като цяло има какво да се хареса

# 26
  • Мнения: 0
Нов огромен магазин има на спирката на трамваи 12 и 11 на Илиянци в посоко центъра. От там купихме полар шир.2 метра за 9лв. Имаше и най-различни платове, дантела, кожа, плюш, сатен...

От къде мога да купя тюл в различни цветове на точици и сърчица?

# 27
  • Мнения: 83
А някой да ми каже за магазин в Пловдив?Искам да си ошия пухкаво елече за този сезон,но незнам такива пухени материи продават ли се в магазините за платове? newsm78

# 28
  • София
  • Мнения: 1 272
Момичета кой плат е лек непрозрачен и не отразяваш светлината, в смисъл да не е лъскав? Трябва ми за декор. А някой знае ли някакви складове или производствени бази?Понеже ми трябва много плат, искам да го взема на по ниска цена  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт