До къде стигат компромисите?

  • 4 602
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
Цитат
Аз също бих простила моментно кривване, но инцидентно и случайно.
Ето това ми обяснете какво е?С какво е по-различна еднократната изневяра?Какво значи инцидентно?Защо мъжете са оправдавани от жените си при такива безразборни кръшкания?Случайна изневяра няма.Освен ако мъжът не е полуидиот,който не разбира какво прави.

# 16
  • Мнения: 156
Според мен всичко си има граници.

# 17
  • Мнения: 1 844
не тълкувай грешно понятието компромис.едно е понякога да отстъпиш в брака,да се съобразиш с другия,да простиш,когато е сгрешил.без това един брак не може да мине..
но компромис далеч не означава да търпиш унижение над личността си-а многократните изневери са именно това.дори и след като си му показала,че си разбрала-те не спират...това не показва любов към тебе и желание от негова страна да задържи брака.
питаш редно ли е да искаш да си единствена.. #Crazyтози въпрос не срази.. Shockedразбира се,че е нормално и че така е редно!ако мъжът ти е поклонник на многоженството да заминава там,дето е позволено.. Crossing Arms
според мен не бива да търпиш тези изневери,това не е любов,не може да бъде и щастлив брак!

# 18
  • Мнения: 299
Компромисите се правят , докадето ти позволиш.  Явно на теб ти е обидно и болно от тези изневери . Трудно е да се даде съвет  като -  остави го . Но , явно ти е трудно и да преглътнеш .  Пожелавам ти да вземеш  най-доброто за теб решение.

# 19
  • Мнения: 1 289
Хората постъпват по 2 начина след като веднъж са се издънили. Или осъзнават колко са сгрешили и влизат в правия път, или се възползват от компромисите на тези, които ги обичат. Това, че се държи добре в къщи не е кой знае какво. Все пак трябва да има място, където да спи.

# 20
  • София
  • Мнения: 397
 Ако продължаваш като досега- компромисите стигат до плюс безкрайност. Да дадеш втори шанс е разбираемо, но n-ти граничи с глупост. Само се чудя, кога успява да върти любовници, да ходи на работа, да е добър съпруг и всяка вечер да си е в къщи. newsm78

# 21
  • Мнения: 16
Ако  аз бях на твое място и бях сигурна в изневярата , не бих простила никога.Смятам че компромиси могат да се правят с много други неща , но с това- не.Ако той иска да сте заедно и държи на теб да се спре и да не изневерява.Ако не може- тогава ЧАО.Лично аз не мога да търпя изневярата..Да пази Господ..!!

# 22
  • Мнения: 41
явно той иска да са заедно и освен това си мисли, че всичко му е позволено и може да си прави каквото си иска.....към авторката - край с компромисите, дотук не стига ли

# 23
  • Мнения: 804
явно той иска да са заедно и освен това си мисли, че всичко му е позволено и може да си прави каквото си иска.....към авторката - край с компромисите, дотук не стига ли
И какво? Какво точно я съветваш да направи?
Да се разведе? Да го напусне? Да се саморазправи със съперницата?
Какво точно означава "край с компромисите"?
Странно ми е как с лека ръка раздавете съвети от този вид.

# 24
  • Мнения: 1 289
Абе който си е свикнал мъжа/жената на компромиси, трудно може да промени положението общо взето според мене. Без ултиматуми няма как да стане. С "моля ти се, недей така" и "обещай ми" някак си не е реално. Трябва да му се събуди съвестта на този човек, да се стресне малко, да дойде момент, в който да претегли приоритетите си.

# 25
  • Мнения: 473
Само ти можеш да прецениш дали ще прощаваш или не. Никога не съм проверявала телефона на мъжа ми, и не смятам да го правя. Не бъркам по джобове, никога не съм пипала портфейла му, никога не влизам в пощата му, въпреки че знам паролата. Знам, че е страшно неприятно да си съпруга на мъж, който непрекъснато ходи с други. Но ако приемеш, че можеш да живееш с този му недостатък, повярвай ми има мъже, които ще те разочароват с много повече недостатъци. На твое място, ако съм удовлетворена от него и го обичам, бих си затворила очите, колкото и глупава да изглеждам в очите на околните.

# 26
  • Мнения: 1 289
И аз нищо не проверявам, ако има нещо гнило, е въпрос на време да се разбере по други признаци. А и ако го правиш не можеш да имаш претенции и за собственото ти лично пространство.

# 27
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
За такива неща Не прощавам NaughtyБих му набила един шут от зад и да ходи да се забавлява където си иска.

# 28
  • Мнения: 1 817
Това е ужас! Никакви компромиси за такива неща.
Щом веднъж го е направил, ще повтори...потрети. Замисли се, искаш ли го това?
Мъж, който обича не изневерява Naughty

# 29
  • Мнения: 293
явно той иска да са заедно и освен това си мисли, че всичко му е позволено и може да си прави каквото си иска.....към авторката - край с компромисите, дотук не стига ли
И какво? Какво точно я съветваш да направи?
Да се разведе? Да го напусне? Да се саморазправи със съперницата?
Какво точно означава "край с компромисите"?
Странно ми е как с лека ръка раздавете съвети от този вид.

Бабилия , съвета е да го напусне,отреже или както там му се вика.Да прекрати унижението на което се подлага!

Общи условия

Активация на акаунт