Нова седмица,нов късмет,чакаме с нетърпение положителния тест!(02.03-08.03)

  • 13 066
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Резултатите от цитото ще са готови към 10 март, но лекарката каза да си действаме за бебе newsm78, пък после ще го мислим!

# 16
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
Ехе, добро утро!

Иринка, страхотна темичка!

Milady, дано доброто ти настроение ми подейства малко заразително, защото моят зъб ме съсипа тези дни, и не само, че не се чувствам жена, ами и човек не се чувствам!

Dora, кафенцето ти е добро дошло, а от чашката мога да си направя цял сервиз.

fanta, желая ти успех в борбата с кистата, и с бебеправенето!

# 17
  • Мнения: 1 247
yani4ka слънце добре за сега ще видим по нататък
но твърдо искам да ги откажа Peace

# 18
  • ЕН
  • Мнения: 543
добро утро момичета
благодарско за прекрасната темичка иринка
*MILADY*  присъединявам се с теб  Simple Smile
Аманитка чакаме те с хубави новини  Praynig Hug
лелката дойде и мисля да поотложим бебеправенето малко по нататък

 Hug за всички

# 19
  • Мнения: 257
Хоп и аз да се присъединя Mr. Green
Ирина,благодаря за темата,дано е бебеносна Laughing
dorа,мерси за кафенцето!Имам нужда от него сега след снощи.
fanta,дано всичко е наред с твоята цитонамазка и раничката се излекува бързо!
♥♥рина,скоро не си се появявала тук.Дано е така както си писала-"На всички вас желая един изпълнен със страхотни преживявания и най-вече с много  EFP месец МАРТ. Дано заедно с идващата пролет се изпълнят и всички наши желания и се сбъднат всички мечти!"
*MILADY*,хубаво е ,че вече излезе от онази дупка!Само така! Wink
Аманитка,молим се за теб! Praynig

# 20
  • Мнения: 1 541
elena vasilevaHug

Миленце, съчувствам ти искрено, слънце  Confused  Hug Аз също минах през ужасен период след ваденето на мъдреца и за това се разсейвам трайно за другия. Дано вече да се оправяш и да дойдеш на себе си  Praynig Кога ще изпием ние по една биричка с теб и другите мацки?

РАЛЧЕ, сега се чувствам ужасно, че казах, че ще ходя да пуша, а ти бориш злото вече толкова време... Embarassed Браво за усилието и все така твърдо да се държиш  Hug

Фанта, точно мислех да питам какво става с теб. Не съм веща по въпроса, но дали не е малко рисковано да си правите бебе преди да е излязъл резултата все пак  Thinking Ще ходиш ли и за второ мнение по въпроса или ще се довериш на тази мацка изцяло?

# 21
  • Мнения: 598
Хайде и аз да се разпиша! Нека Баба Марта донесе само страхотни преживявания  bouquet
мам4е, ринка Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes
Аманитка Praynig

# 22
  • Мнения: 1 247
MILADY миличка споко бе Heart Eyes

# 23
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
И аз да се присъединя към всички вас в новата темичка.  Mr. Green Heart Eyes  Дано да ни е на късмет и ни зарадва с дъжд от положителни, мартенски тестчета.   Иринка, благодаря!  Hug
dora, много добро кафенце си ни приготвила,   bouquet изпивам го набързичко, че трябва да бягам по задачки. Днескашният ден за мен ще е една голяма главоблъсканица.  ooooh!Crazy Ще обикаляме с моето мило да проучваме имотния пазар към кризисния период в момента, че притиснати от обстоятелствата, май настана време да си търсим собствено жилище. Дано да имаме късмета да попаднем на нещо изгодно,  Praynig че тук по Черноморието цените са ужасно стресиращи.  ooooh!#Crazy
Alcho, цяло щастие е да те видя отново разписала се в темичката. Как ти се отрази почивката при баба? Heart Eyes Hug
Red tree, ти къде се спотайваш, мила? Бързо се записвай в редиците на искащите бебчета!  Heart Eyes Hug
На всички останали момичета пожелавам много ведра и бебеносна седмица. Прегръщам ви силно.  Hug  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 165
Честита нова темичка на всички.
Иринка браво,страхотно заглавие.Дано и темата да е изпълнена с много положителни тестчета.Ти няма ли да се похвалиш...Или е рано още?с теб май си Не чакаме на една и съща дата.Аз май ще дочакам де,но каквото стане.
Стискам палци на всички НЕ чакащи и на ловуващите също Hug

# 25
  • Мнения: 453
 Praynig  Praynig  Praynig за Аманитка!

Честита баба марта, момичета, всички си знаете какво ще ви донесе щъркелът, нали   stork-boy  stork-girl  preggo  newsm30

# 26
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Цоп и аз в новата темичка. Да си я напълним с много положителни емоции и  EFP   Hug

Фанта , драго ми е да те видя.  

Фанта, точно мислех да питам какво става с теб. Не съм веща по въпроса, но дали не е малко рисковано да си правите бебе преди да е излязъл резултата все пак  Thinking Ще ходиш ли и за второ мнение по въпроса или ще се довериш на тази мацка изцяло?
И аз се замислям дали не е малко рисковано да правите бебе, все пак може и второ мнение по въпроса  Peace

olive19 , действай смело и не го мисли. Ако, трябва да отлагаме бебе-правенето след всяко кихане на мъжо....Ехееее ..... Joy Joy

Миленце, душичко, знам какво е  Hug преживяла съм го. За болката само Немизил на прахчета ми помагаше. И док ми каза да го изсипвам под езика и да го държа само да се разтвори. Много е приятно на вкус, като портокал е .... така се абсорбира директно чрез лигавицата, действа по-бързо и за по-дълго....  Heart Eyes

На всички не чакащи и ловуващи успех  Praynig fingerscrossed Гушкам ви всички  Hug Hug Hug

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Илианка,за съжаление няма с какво да се похваля.Преди три дни ме връхлетя лелището и чакам да ми мине сега и започваме отново.Вярвам,че ще стане!

Последна редакция: пн, 02 мар 2009, 17:54 от irina_boneva

# 28
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Гинеколожката ми каза, че кистата не е нещо което трябва да ме притеснява! И аз й се даверявам. А що се касае да цитото, или ще е добре или ще е зле - ще го мисля след резултатите! Това, което по ме притеснява е, че имам сраствания след секциото, но и това според гинеколожката не е болка за умиране! То да не тръгнеш по лекари  ooooh!

# 29
  • Мнения: 1 541
РАЛЧЕHug

milly76, това за слагането под езика не го знаех. Мерси за идеята!  Heart Eyes
На мен нищо не ми действаше- нито Нимезил, нито Аулин след извадения мъдрец, а и аз ги избягвам като цяло, защото са токсични, но има моменти, когато и сярна киселина си готов да пиеш, само да не те боли.

Фантич, значи сте на фронта. Успех тогава и дано всичко да е наред с резултатите, а кистата да се разкара сама. А за лекарите си права- колкото повече ходиш, толкова повече ти намират нещо.... Wink

Общи условия

Активация на акаунт