Перник-14

  • 16 634
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Ice Queen , триколките се управляват лесно, но лично на мен не ми харесват особено, а имам чувството, че не са много стабилни и диването като почне да се катери ще се преобърнат Thinking

# 16
  • Мнения: 109
Ето тук съм го нарисувала къде е изхода  http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10847843
Joy Joy Joy Joy Joy
Леле какъв съм идиот EmbarassedМимка, мерси за старанието и търпението  bouquet Оправихме нещата и Пламен вече си има профил в БГ Мама. Мдааа, човек се учи докато е жив.
По повод триколките - една приятелка имаше такава и аз съм возила детето й - много беше удобна за управление и не е нестабилна. Може и да зависи от модела, знам ли. Нейната беше купена от Италия и мисля, че на Чико. Аз много исках да си купиме такава като се роди Вики, ама нещо финансово се закучиха нещата, та минахме с една огромна четириколка назаем.

# 17
# 18
  • Мнения: 22
Честит празник!

# 19
  • Мнения: 852
Добро утро момичета,с малко закъснение но да почерпя за вчерашния си рожден ден.
Заповядайте  Hug




# 20
  • Мнения: 3 372
Честит празник  bouquet
Малинка, Честит Рожден ден на патерици  bouquet

Вчера се рових из нета и си намерих и четириколка с големи гуми, сега остава и да я видя някъде на живо Crazy

# 21
  • Мнения: 10
Как пропуснах!?!
Честит Национален празник, момичета, и дано всяка от нас отдели минутка, за да благодари в мислите си за свободата, на която се радваме днес. Децата ни ще се родят в една свободна страна, а предците ни не са имали този късмет.
Да сме живи и здрави всички, това си пожелавам. Насетне участта, която се пада на нас, като на свободни хора,  е да създаваме и изграждаме развити и благородни умове, а това е не по-лесно занимание.
Pozdrav: http://vbox7.com/play:c525f636


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН MALINKA84(на патерици)

# 22
  • Мнения: 226
 

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, malinka84 ! БЪДИ ЩАСТЛИВА!

# 23
  • Мнения: 22


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, malinka84 ! БЪДИ ЩАСТЛИВА!
doh КАК МОЖАХ ДА ЗАБРАВЯ ДА ТИ ЧЕСТИТЯ.
чЕСТИТ ДА ТИ Е РОЖДЕНИЯТ ДЕН МИЛИЧКА.

# 24
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Честит рожден ден на патерица, Малинка! Бъди здрава и усмихната!

Аз от днес съм на работа, засега, както виждате нищо особено не правя, но очаквам скро да ме затрупат с работа  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 22
Днес ми кажете дали има желаещи за среща на 7?
Ако да казвайте ще си спретнем една двойно форумска среща от майчетата в Перник.
Ще се събираме в Елдорадо в квартала,чакам днес до 17ч отговори има ли желаещи за женско вечерно парти след 20ч или 19ч?

# 26
  • Мнения: 109
Честит рожден ден Малинка  bouquet макар и с малко закъснение пожелавам ти чудесно настроение, крепко здраве и хубави емоции.
Почерпката ти ме извади от равновесие Grinning
Честит празник на България и всички в нея( пак със закъснение Rolling Eyes)
Деси83, много е сладък Дими на снимките. В болницата Вики го бяха завили точно с такова одеялце Simple Smile
Светле, първи ден ли ти е на работа?

# 27
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Ир, бих искала да се включа в събирането, но едва ли ще имам възможност, така че не ме брой.
Боби, да, първи ден ми е  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 3 372
Хайде да си направим една дневна среща в Центъра Whistling

# 29
  • Мнения: 109
Я кажи ти как си. Бебо развива ли се с бързи темпове, рита ли вече? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт