Какво правите с децата си в кухнята?

  • 2 715
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 607
И без това на прощъпулника хвана питката, седна и най невъзмутимо я заръба - та готвач ще става ясно hahaha...

То ти щеше да родиш в темата на хлебарките, какво искаш от детето?????Забрави ли,че лекарите щяхме да ги подкупваме с хляб.......Браво на него, само така.......

Стоева, копнах си веднага рецептите......Благодаря!

А ето това от щерката и малкият син - помогнах малко в замесването на тестото и в печенето, естествено. Другото е от тях. Вкл. и те си сложиха напр. хартия на тавата и си прибраха след себе си после......

Крекери и Крекери

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 576
И без това на прощъпулника хвана питката, седна и най невъзмутимо я заръба - та готвач ще става ясно hahaha...

То ти щеше да родиш в темата на хлебарките, какво искаш от детето?????Забрави ли,че лекарите щяхме да ги подкупваме с хляб.......Браво на него, само така.......

Стоева, копнах си веднага рецептите......Благодаря!

А ето това от щерката и малкият син - помогнах малко в замесването на тестото и в печенето, естествено. Другото е от тях. Вкл. и те си сложиха напр. хартия на тавата и си прибраха след себе си после......

Крекери и Крекери


Браво на децата! Много апетитни изглеждат крекерите. Дай рецептата, моля!

# 17
# 18
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
С моята малка помощничка правим заедно плънката за баница - аз слагам продуктите, тя бърка с голяма лъжица. После слага от плънката върху корите и маже.
Помага с продуктите върху пицата, прави формичките на сладките.
Меси тесто (тук вече можете да си представите какво става около нея).

# 19
  • Мнения: 2 784
Ето едно от нещата, които сме приготвяли с уговорката, че ще се изядат, защото е много злояда.


Правили сме още кученце от кренвирши, пингвинче от яйце и таралежче от кайма, ама нещо не мога да намеря снимките, утре ще търся.

# 20
  • Мнения: 2 803
Само в правенето на дребни сладки и бутерки се включва.

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
В приготвянето на пици взема най- дейно участие. Обича да се занимава с тесто изобщо- кексове, питки не минават без тя да е поразбъркала съставките.
Иначе ежедневно- в бъркането на салатите с подправки и дресинг, в мазането на филийки и сервирането на масата.

# 22
  • Мнения: 2 784
A ето и другите ни снимки:



Като цяло в доста неща участва. Винаги, когато започна да готвя, идва да пита може ли да ми помогне с нещо. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 144
Моята кукла също много обича да помага особено при кексове, торти, сладки

# 24
  • Мнения: 34
Ето и пеперудата за Великден на моята Ева:
снимката е малко грозна,иначе "на живо" е много добре,има очи и уста...  Grinning 

# 25
  • Мнения: 7 914
още е малък да ми помага наистина, но винаги е до мен, когато готвя...

има един дървен нож и  когато режа нещо винаги му давам и на него -  понякога доста се изнервя , че при него не се получава и затова го разсейвам и му слагам и нарязани до целия и почвам да го хваля как ги е нарязал -  много е смешно : Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 2 587
Дъщеря ми особено обича да месим заедно и да мие сурови продукти(картофи,моркови,чушки и др.)Обича и да седи пред фурната докато се пече яденето "да го пази,да се изпече по-хубаво",както и пред микровълновата докато се топли нещо.Обича да сипва продуктите в тенджерата и да разбъркава каквото й да е.

# 27
  • Мнения: 2 110
И двете ми деца много обичат да ми помагат ,старая се да им дам да опитат от всичко. малко месят ,малко бъркат съставките,подправят, слагат във фурната,включват.......

# 28
  • Мнения: 8 242
Всичко правим заедно Simple Smile От бебе.
Отначало го слагах да сядо до мен на плота и да гледа.. Постепенно започна да ми подава продуктите, като се учихме кое какво е.. После и по-"готвачески" дейности Simple Smile
Има си и униформа.. та е много запленен  Laughing
Ето снимки -> http://duhcheta.multiply.com/photos/album/21/21

Последно за Великден правихме заедно курабийки и козунаци (той ми слагаше продуктите, после бърка с миксера.. месихме заедно тестото, точи с точилката.. и най-големия кеф да реже с формичките  Mr. Green .. а за козунаците - голямо блъскане изблъска милия с неговото тестенце  hahaha) ..

# 29
  • Мнения: 2 803
Всичко правим заедно Simple Smile От бебе.
Отначало го слагах да сядо до мен на плота и да гледа.. Постепенно започна да ми подава продуктите, като се учихме кое какво е.. После и по-"готвачески" дейности Simple Smile
Има си и униформа.. та е много запленен  Laughing
Ето снимки -> http://duhcheta.multiply.com/photos/album/21/21

Последно за Великден правихме заедно курабийки и козунаци (той ми слагаше продуктите, после бърка с миксера.. месихме заедно тестото, точи с точилката.. и най-големия кеф да реже с формичките  Mr. Green .. а за козунаците - голямо блъскане изблъска милия с неговото тестенце  hahaha) ..

Браво на вас!  bouquet smile3501

Общи условия

Активация на акаунт