Maйки в Торонто

  • 1 609
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 563
И аз, и аз!
В Хай парк по принцип се събират българи от време на време, но от друг форум.

Свиркайте като се разберете. Аз нямам претенции.

тъй ли? аз не съм знаела, но толкова по-добре Grinning от кой форум са ?
кажете сега, за събота например? следобед?
Нади, с метрото е около 40 минути според мен, а понякога и по-малко. Входа на парка е точно срещу метрото. а как ще се познаем? да носим табелки с БГ мамма Mr. Green Grinning Grinning???

# 16
  • Мнения: 4 390
И аз, и аз!
В Хай парк по принцип се събират българи от време на време, но от друг форум.

Свиркайте като се разберете. Аз нямам претенции.

тъй ли? аз не съм знаела, но толкова по-добре Grinning от кой форум са ?
кажете сега, за събота например? следобед?
Нади, с метрото е около 40 минути според мен, а понякога и по-малко. Входа на парка е точно срещу метрото. а как ще се познаем? да носим табелки с БГ мамма Mr. Green Grinning Grinning???
И аз искам пък. Sad

# 17
  • Мнения: 563
Цитат
И аз искам пък. Sad

Цитат
а ти слънчице къде се изгуби  Cry  скоро да ми напишеш един дълъг и предълъг меил! Велинката здрава ли е?

# 18
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Уф, 40 мин. Как ще го озаптя в метрото толкова време? Thinking Ще сложа на Дени американската кърпа, дето е на снимката с нея, и ще чакам да ни познаете. Laughing

# 19
  • Мнения: 4 390
Цитат
И аз искам пък. Sad

Цитат
а ти слънчице къде се изгуби  Cry  скоро да ми напишеш един дълъг и предълъг меил! Велинката здрава ли е?

Ми аз все чакам писъмце от теб, ама няма.
Добре сме. Здрава е, беснее.
Ще ти пиша на лични да не разводнявам темата. Heart Eyes

# 20
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Момичета-кокичета, гледахте ли прогнозата за времето? Дъжд и студ, към 13-14 градуса. Close Ако познаят (дано да не  Wink ) ние с Дени няма да дойдем, за съжаление. Но да пуснете снимки после, оки? Laughing

# 21
  • Мнения: 676
Наистина го дават, само дъжд..даже и в момента вали, а много ми се иска да си оформим пак среща.......само 4е аз събота и неделя не мога, защото съм на работа, а през седмицата на у4илище до 2.

Дивианка хайде идваи си 4е ми липсват емоции, като тази с кремвирша  Laughing

# 22
  • Мнения: 4 390
Дивианка хайде идваи си 4е ми липсват емоции, като тази с кремвирша  Laughing

Леле, много ти е пораснал синковецът! Grinning
Голяма излагация беше с този кренвирш, ама и голяма веселба. Laughing

# 23
  • Мнения: 2 452
Наистина го дават, само дъжд..даже и в момента вали, а много ми се иска да си оформим пак среща.......само 4е аз събота и неделя не мога, защото съм на работа, а през седмицата на у4илище до 2.

Дивианка хайде идваи си 4е ми липсват емоции, като тази с кремвирша  Laughing



Аз в четвъртък другата седмица смятам да бъда в Woodbine Centre практическия през целия ден (естествено в увеселителния парк); в петък ще ходим с една приятелка да гледаме изложба в AGO, а след това смятам аз да я замъкна в ROM  да гледаме не друго а прилепи и други животни. Laughing

# 24
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Искам и аз! Само че навън е дъжд и студ, а аз съм с остра инфекция на синусите Cry Ако се организирате нещо за другата събота или неделя и времето е хубаво, ще се самопоканим и ние, а и съседката Зо ще завербувам.

П.С. Гери, звънни да се чуем, когато имаш време.

# 25
  • Мнения: 563
Ами тогава да го оставим за другата събота или неделя? Аз мога и през седмицата, но след 6  Sad

# 26
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902

Ами тогава да го оставим за другата събота или неделя?

Аз съм "ЗА". И се надявам тогава да е топличко.  Nature Sunny

# 27
  • Мнения: 676
Дивианка хайде идваи си 4е ми липсват емоции, като тази с кремвирша  Laughing

Леле, много ти е пораснал синковецът! Grinning
Голяма излагация беше с този кренвирш, ама и голяма веселба. Laughing


Хеййй, Дианка ами тя Велинка също много е пораснала и все така 4аровна си е Heart Eyes
Като ти гледам снимките в албум4ето се питам как са ти разрешили да изнесеш Toys"R"Us за да обзаведеш стаята на Велинка Grinning Wink

Цитат на: Laura
Аз в четвъртък другата седмица смятам да бъда в Woodbine Centre практическия през целия ден (естествено в увеселителния парк); в петък ще ходим с една приятелка да гледаме изложба в AGO, а след това смятам аз да я замъкна в ROM  да гледаме не друго а прилепи и други животни

Лаури4ка с теб много ще се радвам да се срещнем най-после, затова нищо не обещавам (понеже всеки петък имам испит и 4етвъртаците се подготвям), но ще направя вси4ко възможно за да доидем с Раян в Woodbine Centre 4етвъртък след 2:30.
Ако искаш ми пусни на ли4ни селфона си и аз ще ти пусна моя за да имаме връзка.

Цитат на: Sneji
Искам и аз! Само че навън е дъжд и студ, а аз съм с остра инфекция на синусите  Ако се организирате нещо за другата събота или неделя и времето е хубаво, ще се самопоканим и ние, а и съседката Зо ще завербувам.
Снежи съжалявам 4е си настинала, да се пазиш пове4е. Как са двете кукли? Слушкат ли те?


# 28
  • Мнения: 676

Ами тогава да го оставим за другата събота или неделя?

Аз съм "ЗА". И се надявам тогава да е топличко.  Nature Sunny


Хей, Наде то по-топли4ко от това ве4е няма да е, ама поне да не вали Grinning

# 29
ZDRAVEITE maicheta ot Toronto.
Razbrah za srehtata v hai park,az giveia blizo do parka i shte se radvam  ako mi se obadite za da se zapoznaem,a i detzata ni sasto.

Общи условия

Активация на акаунт