За жените на/след 35 год.

  • 19 134
  • 232
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 180
След 2-3 месеца ставам на 39. С две думи - харесвам се, като се погледна в огледалото /е, почти винаги Wink/. Старая се да се грижа за себе си, но не изпадам в крайности. По принцип съм младолика, нямам проблеми с килцата, пък и хората са измислили вече какво ли не - бои за коса, козметични процедури и още куп други полезни  нещица. Иначе, акъла ми е някъде 25-годишен  Embarassed. Не ме е страх от остаряването - моля се само да сме здрави цялото семейство! По дискотеки отдавна спрях да ходя, предпочитам по - "завъртяни" местенца, приятна компания, хубав филм...Като се сетя какви бяха студентските ми години.... ми, то не можех да заспя, ако не съм се мятала 3-4 часа на някой дансинг.  Joy Правила съм и много грешки в тия "луди" години, но не съжалявам за нищо!
Та така..... доста дълго стана. Дори самата аз не мога да повярвам, че скоро ще стана на 40....
Преди време една позната ми сподели, че имала големи проблеми по повод на възрастта, самочувствието и т.н., но прочела доста литература - препоръча ми "Императрицата в мен", незнам кой е автора, но след тази книга наистина започнала да се харесва!
И аз мисля, че за да те харесат околните, първо ти трябва да се харесаш такава, каквато си.

# 106
  • Мнения: 178
Здравейте момичета! Явно аз съм най-голямата във форума, вече на 43 навършени. Имам син на 23 и дъщеря на 18. Може скоро да ме направят баба (дай боже). Живея спокойно и не се замислям за годините, чувствам се добре в кожата си и не се срахувам да остарявам.
Честит празник на всички!

# 107
На 33 съм - Христова възраст...Изглеждам и се чувствам много добре - поддържана, зряла, уверена, наясно със себе си жена. Все повече хора си мислят, че с голямата ми дъщеря сме сестри или приятелки.  Hug  Човек е на толкова, на колкото се чувства.   Въпрос на себеуважение е добрият външен вид.   Опитвам се, да науча децата си, че когато човек е вътрешно красив, това неминуемо има и външно изражение - особения чар и харизматичност...                                                            

# 108
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Хм, чуствам се много добре. Понякога дори забравям, че съм на 38. Е естествено, че има физически изменения, но се старая ...

# 109
  • Мнения: 70
Не си най-старата.Аз съм на 48 г и имам двама големи сина на 21 и 19 г.

# 110
  • Мнения: 62
Гузен-негонен бяга...та така и тая тема май  Laughing

# 111
  • Мнения: 296
Защо гузен негонен да бяга ? Че какво по-естествено от това, което споделят момичетата?! На 20 ли да се чувства едно момиче удовлетворено и завършено? Или на 25 ? На 36 съм /почти/. Имам добра кариера, добър стандарт на живот, дете на близо 2 год.. Изглеждам  добре, излъчвам самочувствие и стил. Имам покритие. Мога и зная как да се забавлявам. Мога и зная как да привлека мъж. Мога и зная как да работя. И защо да искам да съм на 20 ?? Харесвам се повече отвсякога. И не само аз ....Simple Smile

# 112
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 546
Сега се чувствам много по-добре в кожата си, отколкото на 18. Имам много по-голямо самочувствие, разделих се с комплексите си и се научих да се ценя. Сега вече не бих позволила да ми се случи нещо в стил ДиС.

Ето това харесвам най-много на годините си (ще станат 39)

# 113
  • Мнения: 215
И аз скоро ще стана на 35  Simple Smile Ами ОК съм си. Винаги ми дават по-малко години от реалните. Мога да кажа, че наистина съм много младолика, но това ми е наследствено.Така сме цялата фамилия! Напоследък си мисля за някакъв спорт и за промяна на прическата.
Понякога се чувствам много уморена,но бързо ми минава. Вече не правя усилия да се състезавам с по-младите, но не им се давам лесно.
Мислим и за второ дете Heart Eyes
П.П. Майка ми ме е родила на 38 и това и се е отразило много благотворно на външния вид и на здравето-препоръчвам  Peace

# 114
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен.  Аз съм пък на 39 вече, не се чувствам много стара, но все пак не се състезавам с тези на 20г.А за белите коси, да е жив и здрав този който ги е измислил WinkКато си гледам децата колко са големи си мисля, това мойте ли са, сина ми е вече на 17 а дъщерята на 14. newsm78 Simple Smile

# 115
  • Мнения: 1 849
Предполагам че изглеждам на годините си - 41, но не това е важното. А как се чувстваш... Все още си мисля, че ще хвана трамвая, като е на светофара (наравно сме) и то с малкия на ръце, все още си мисля, че мога да преборя големия  - 8 см по-висок от мен (даже успявам понякога), все още се качвам на крушата догоре (въпреки килцата) и важното е, че не ми пука какво мислят заобикалящите... А и времето мина толкова бързо, кога бяхме студенти, кога родихме първите деца, кога взехме да побеляваме... Искрата държи всичко, да имаш живец и да мислиш все напред - задачи, планове, идеи... имам ги с хиляди и всяка нощ - нещо ново измислям... Добре е да мислиш напред и не спираш  Peace

# 116
  • Мнения: 1 232
Сега се чувствам много по-добре в кожата си, отколкото на 18. Имам много по-голямо самочувствие, разделих се с комплексите си и се научих да се ценя. Сега вече не бих позволила да ми се случи нещо в стил ДиС.

Ето това харесвам най-много на годините си (ще станат 39)
Мдааа     и аз съм с вас момичета на 35 съм,за разлика от тогава когато бях на 18 гледам много по-философски на живота,умея да се радвам на дребните неща и не търся под вола теле,нямам комплексите от тогава харесвам се и това се предава и на околните

# 117
  • Мнения: 301
Имам още някоя и друга годинка до 35-те  Laughing само на 33 години съм. Някъде от 25-тата си година все на 25 си останах - така си се чувствам. Младолика съм и не мога да кажа, че това ме притеснява, както когато бях на 18 години. Тогава в университета един професор ме попита - момиченце ти кака си или майка си търсиш?  Mr. Green Половината ми колеги още не вярват, че съм над 30 години. Дали остарявам? Да остарявам - имам цели 5 бели косъма, заради които боядисвам дългата си до кръста коса  Embarassed ( сигурна съм че са точно 5). Мъжа ми редовно ме обявява за луда заради поредната бръчка или стрия, която си откривам и по цял месец преживявам, като че ли съм вече пред пенсия. Твърди, че докато не му ги посоча не ги е забелязал.  Laughing Той стана още по-ревнив от преди - значи или съм се разхубавила, или просто съм задобряла във флиртуването.  Laughing
Денят ми е винаги забързан почти не се спирам сутрин от 7:00 вечер до 23:00 - имам сили - значи още съм млада. Още ми ражда главата идиотщини, но пък отказах моторите. Обичам да излизам и купоните обичам още. Музика тихо не слушам, ако не гърми значи не свири. Пеньоар и ролки нямам.  Crazy  Все така съм си импулсивна, но пък станах отговорна покрай детето.
Порастнах, но не съм остаряла още. Поне докъм 50-те, ако може да си остана такава.  Crazy

# 118
  • Мнения: 7
здравейте , на 38 съм.Когато бях на 30-35 се чувствах стара по една или друга причина .Сега изживявам нещо като криза на средната възраст т.е преоценка на ситуацията.Но като се вгледам по детайлно в нещата при мен не е от годините а от обкръжението и от психиката.Старая се да се променям, но е адски трудно да не губиш ориентир и да намериш себе си.

# 119
  • варна
  • Мнения: 67
аз тази година навършвам 35 г,но се страхувам,загубих си детето и ме напусна човека,който бе всичко за мен.Сега съм в депресия,качих килограми и за мен сега няма изход-да имам семейство беше моята мечта

Общи условия

Активация на акаунт