За жените на/след 35 год.

  • 19 125
  • 232
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 127
Хайде и аз в "отбора" .  Наближавам 39, никой не ми ги дава / Winkдобре, че ги има боите за коса/.
Инъче съм спортна натура и духом се чувствам на не повече от 25. Омъжих се късно / почти на 30/, по причини, които не ми се коментират. Случих на добър човек. Имам един прекрасен син. Само малко ми е мъчно, че не остана време за второ дете. А вече и не смея, все пак с всяка година рисковете се увеличават. Не мога да кажа, че животът ми е бил лесен, но аз съм си борбена натура от дете, може би затова и не се предадох с първата си "нещастна" бременност, открихме причината и благодаря на бога, че ни дари с рожба.
 И ще продължаваме напред, все така борбени, нали?! Peace

# 151
  • Пловдив
  • Мнения: 8
Благодаря!Само така,момичета, продължаваме напред.
И нали знаете-НАЙ-ДОБРОТО ПРЕДСТОИ!!!
 Hug   bouquet  Hug

# 152
  • Мнения: 2 829
  bouquet Hug
а дано!

# 153
  • Мнения: 73
Работя само със жени,и като гледам някои са остарели физически и на 25г.За жената възраст няма.Стига да се подържа.Да ходи на фитнес,масажи,процедури,да е ухажвана,обичана и много много секс.
 Laughing Laughing
За съжаление много жени се занемаряват след като се омъжат и народят деца.Приемат ролята на майка и забравят,че въпреки всичко са и жени.''Остаряват''много преди 35г.А за злобата.....нямам думи ooooh! ooooh!
Аз на 35 станах европейска по фитнес в Испания.На 37 родих второ макар,че имах син на 15г.Никога до 30г не съм изглеждала по добре от сега.Снимката на аватара ми е от лятото.Сложих си след раждане силикон.Обичана съм и ухажвана.Духовно се чувствувам на 25 Laughing.А като се понабръчкам,има си пл.хирурзи за това.Не се притеснявам.
Момичета,не се предавайте!Годините са от без значение. Важно е как изглеждате!:hug:

# 154
  • Мнения: 2 175
.Да ходи на фитнес,масажи,процедури,да е ухажвана,обичана и много много секс.

Да, това е "формулата"..
Жалко, че малък процент могат да си я позволят..
И не е толкова важно как изглеждаш - а как се чувстваш.. Sunglasses

# 155
  • Мнения: 325
На 38 съм, с голям син на 18 обичана и влюбена .Изглеждам с 10 г. по-млада,не липсват и ухажори.

# 156
  • Мнения: 2 641
ще се присъединя, че другата година чуквам 35  Grinning направо не мога да повярвам кога станах на 35. в главата съм си все на 15  Joy иначе ходя на танци отвреме навреме, сега и на масажи и мисля да изляза от 5 годишния застой в къщи с децата, от който направо се депресирах. мисля си тамън от 35 да почна отначало със себе си  Peace

# 157
  • Мнения: 59
И аз в отбора...
на 41год.съм,имам син на 22год.
И чесно да си призная на моменти ми се иска да върна времето от 30 до 40г.
Това са най прекрасните години за една жена.
Вярно е,че не ми се излиза като преди,но си намирам доста други неща който да ме радват.
Всяка възраст е хубава сама по себе си.
Важното е да сме здрави и с млад дух.

# 158
  • Пловдив
  • Мнения: 8
Работя само със жени,и като гледам някои са остарели физически и на 25г.За жената възраст няма.Стига да се подържа.Да ходи на фитнес,масажи,процедури,да е ухажвана,обичана и много много секс.
 Laughing Laughing
За съжаление много жени се занемаряват след като се омъжат и народят деца.Приемат ролята на майка и забравят,че въпреки всичко са и жени.''Остаряват''много преди 35г.А за злобата.....нямам думи ooooh! ooooh!
Аз на 35 станах европейска по фитнес в Испания.На 37 родих второ макар,че имах син на 15г.Никога до 30г не съм изглеждала по добре от сега.Снимката на аватара ми е от лятото.Сложих си след раждане силикон.Обичана съм и ухажвана.Духовно се чувствувам на 25 Laughing.А като се понабръчкам,има си пл.хирурзи за това.Не се притеснявам.
Момичета,не се предавайте!Годините са от без значение. Важно е как изглеждате!:hug:

Браво мила-само така!   bouquet  Hug
Ти си гордост за нас!    bouquet   bouquet   bouquet
Между другото имам сестра в Барселона, женена за испанец и първа братовчедка на Канарските острови-Тенерифе.Скоро май и ние ще се запътим натам.  Laughing

# 159
  • Пловдив
  • Мнения: 8
аз тази година навършвам 35 г,но се страхувам,загубих си детето и ме напусна човека,който бе всичко за мен.Сега съм в депресия,качих килограми и за мен сега няма изход-да имам семейство беше моята мечта

Мила, не се отчайвай има жени се омъжват и раждат на 40г. винаги има изход.
В библията пише, че дори една птичка не пада на земята без Божията воля.А човека, който е бил всичко за теб-явно не те е обичал достатъчно и не те заслужава.
Моята мама е на 59 г и след два брака (след втория вдовица) си има приятел грък и е щастлива и се разбират, даже и сватба ще има скоро.  Laughing  Hug

# 160
  • Мнения: 2 641
не е късно за семейство ! може след 6 месеца примерно да срещнеш друг човек и да имате деца, да сте весело и задружно семейство. има и много мами осиновителки. никога не е късно за нищо, просто не трябва да затваряш вратите пред себе си  Peace

# 161
  • Ловеч
  • Мнения: 145
аз тази година навършвам 35 г,но се страхувам,загубих си детето и ме напусна човека,който бе всичко за мен....................

Мила, не се отчайвай има жени се омъжват и раждат на 40г. винаги има изход.
..........................
Аз напълно подкрепям abki  Hug На мен ми е втори брак. След първият брак и ужаса който преживях не си й помислях за втори брак. Но започнах нова работа и там срещнах моето слънце. Имам дъщеря, която е на 16г и обича съпруга ми като баща, а и чакаме нашето малко съкровище да се появи октомври месец. Така, че когато човек си мисли, че всичко е загубено изгрява светлина в тунела.

# 162
  • Мнения: 1 437
И моя живот започна отново на 30. Сега имам чудесен съпруг, дъщеря на16 и син на 6 години.Чувствам се прекрасно Laughing

# 163
  • варна
  • Мнения: 67
  bouquet благодаря ви момичета за подкрепата,наистина когато човек е изстрадал знае какво изпитва този,който споделя болката си,а пък и състраданието не е присъщо на всеки Simple Smile бъдете живи и здрави!

# 164
  • Мнения: 5 710

аз тази година навършвам 35 г,но се страхувам,загубих си детето и ме напусна човека,който бе всичко за мен.Сега съм в депресия,качих килограми и за мен сега няма изход-да имам семейство беше моята мечта


Аз съм се омъжила на 32, когато най-малко очаквах да се случи вече срещата на любимия човек. Клише, ама факт.
Една съседка ми казваше " няма да се притесняваш, късмета ти е назад" т.е се бави, но ще дойде. И аз винаги си мислих, че от учтивост ми го казва.
Обаче така се случи, че стана точно така - дойде една любов, дето не е за разказ, но за да имам семейство промених всеки аспект от живота си, за който се сетиш - от държавата, през езика до работа, обкръжение, всичко.
Така че, след като на мен се е случило, вярвам, че и на други ще се случи!
Само че късмета ти е назад, но ще дойде!
И още нещо - килограмите не играят абсолютно никаква роля, когато става дума за истинската любов ( това го казвам от опит)
С което не те поощрявам изобщо да си заровиш носа в хладилника. Просот да знаеш, че когато станат всички хуабви неща, които те очакват, ще трябва да си здрава и енергична и позитивна, а и бебе ще искате..  трябва да си здрава.

Общи условия

Активация на акаунт