ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ - 9.....ЗАВРЪЩАНЕТО!!!

  • 27 490
  • 438
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Такааа...  Mr. Green
Абе, не беше много интересен епизодът, но предполагам, че интересното тепърва предстои.  Grinning Като се сетя преди какви драматични епизоди е имало...   Wink
Много добра игра на Нора. Хич не очаквах учителят да се обясни в любов на Силвия.  Shocked
Въобразявам ли си или Елица лееекичко е "задобряла"  Mr. Green Или, може би, съм забравила колко дразни с играта си.
Не си въобразяваш за Елица. И аз останах с това впечатление. Вече не прави онези куклински гримаси с вдигането на очите нагоре и набръчкването на челото. Може да го е е правела и от притеснение, защото явно в почивката е тренирала "отпускане". Няма я вече онази напрегнатост в лицето й, която придаваше тази изкуственост.
Нора преиграваше, даскал Николов същият пън. Мария Статулова също много слабо игра в тазис ерия, Софчето по- зле и от нея. Явор ми хареса, Мартин- донякъде.
Крис нямаше много време да го преценя, ама с тази къса подстрижка хептен ми прилича на морков. Не мога да разбера Валери какво намира у него Mr. Green

# 46
  • Мнения: 24
Някой качва ли сериите в нета?  Cry Снощи не можах да гледам.
Моля, помагайтееее!

# 47
  • Варна
  • Мнения: 2 097
vitska elia , ето това намерих във vbox7:
http://www.vbox7.com/play:b05e02b9

# 48
  • Мнения: 24
Благодаря, и аз го намерих, но...само 1 част  Sad

# 49
  • Мнения: 2 245
елица с нейното рецитиране пак ме влуди Mr. Green
на рекламата за завръщането на сериала я даваха пред кошче с 2 бебчета в него и мъж до тях,но на него не му се видя лицето Thinking
Напротив - видя се много ясно - беше Явор.Също така показаха София бременна и как Митето страстно целуваше Анастасия. Peace

# 50
  • Мнения: 1 949
Снощи изтървах началото. Моля някой да ми каже как Елица каза на майка си, че е бременна? И въобще онази сцена, в която Анастасия строго й заповяда да направи аборт имаше ли я? И защо най-вече? Какво е казала Елица на майка си, за да й скръцне оная със зъби и чак на аборт да я прати  ooooh!

# 51
  • София
  • Мнения: 1 345
Все още не са дали този момент,в който казва на майка си!

# 52
  • Мнения: 1 949
.:Little Miss:., благодаря!   bouquet

# 53
  • Мнения: 1 666
.... даскал Николов същият пън. .

Ами тя ролята му е на пън! В "Морска сол" гледала ли си го?

Ама много фалшиво това с аборта на Елица, бе! Да вземе да иде в болницата, където е мъжът й! Айде, моля, чак толкова сапун не щем! Пяната и без друго е добра! Можеше по-елегантен начин да измислят Крис да разбере...

# 54
  • Мнения: 121
и аз тук  Mr. Green,сега ще гог гледам по нета ,че снощи не можах и после се включвам в обсъждането Simple Smile

# 55
  • Мнения: 622
Серията ми се видя доста скучновата- нищо интересно... Но и на мен ми се стори, че Елица е задобряла. Установих обаче, че вече не се вълнувам както преди, явно тръпката ми по сериала е отминала... Точно по това време къпем и храня детето, та сериите ще ги гледам когато ги качат някъде.

# 56
  • Мнения: 448
Присъединявам се към групата на НЕочарованите от снощния епизод!Дано интересното наистина тепърва предстои!Аз не съм я гледала рекламата,заинтригувахте ме... Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 1 650
.... даскал Николов същият пън. .

Ами тя ролята му е на пън! В "Морска сол" гледала ли си го?

Ама много фалшиво това с аборта на Елица, бе! Да вземе да иде в болницата, където е мъжът й! Айде, моля, чак толкова сапун не щем! Пяната и без друго е добра! Можеше по-елегантен начин да измислят Крис да разбере...
Крис разба, защото този, който й записваше данните на Ели я позна, нали са известни, взе от картона телефона на семейството и се е обадил на Кристиан.
А това, което казвате от рекламата, че Митето целувал Ана е гадно, защото неговата жена е много добричка и миличка, как й беше името. Незнам дали сте гледали "Неизчезващите"? Тя играеше там и беше много млада.

# 58
  • Мнения: 1 745
Аз пък се изкефих на епизода! Party
Много ми е забавно да гледам в затвора. Joy Оня,съкилийника на Андрей е мноого добър! Peace И с тия лафове направо падам от смях! Joy
Нора вече ми е толкова противна,че сигурно в каквато и роля да я видя,няма да си променя мненнието за нея! Sick

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 9 734
Айде и аз тук.
И на мен затвора ми хареса и особено съкилийника Grinning

Общи условия

Активация на акаунт