Целулит стрии тяло

  • 16 773
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 0
Значи говоря за терапията липолиза, тя маха целулита и много девойки го знаят и го правят , няма да споменавам точен салон да не излезне реклама, понеже така се тълкува. Като кажеш мястото и процедурата е реклама, като не го споменеш е лъжа. Абе момичета усазнайте се !!! Хайде сега много от ТОЗИ  форум посещават тези процедури и сме се засичали ,  пък сега аз съм крива. Не е нито реклама , нито лъжа и много девойки тук могат да го кажат. Стига сме се правили , че нито сме чули, нито видели....... Тази процедура е найстина много добра и смея да твърдя , че топи мазнини и маха целулит, не е еденичен случай. В салона има много жени и като се засичаме всичките имат страхотен резултат, говориме си , споделяме си , питаме се и много от тях казват , че  благодарение на форумите са открили този метод. Не знам аз съм много доволна и благодарна , че се изчистих , вярно е , че не става за 5 процедури , но ефекта е жесток. Там се пряват и терапиите за стриите не знам точно как е името на тази терапия , но като отида ще разпитам да ви кажа. Знам само , че целулит се маха , както и стрии.

# 32
  • Мнения: 0
hoshishi  за невена и аз съм чувала много добри отзиви , опитах и с него , но нали знаеш , че трябва тъурпение а аз го нямах и затова го прекратих. Чак сега разбрах , че без търпение няма да постигнеш нищо, така , че ........
 

# 33
  • Мнения: 0
Масажите с мед и вендуза са найстина много добри, доколкото съм запозната с тях ефекта е много голям когато целулита е разбит, тогава и вендузата много помага, а меда действа и стягащо.

# 34
  • Мнения: 0
Какво по - конкретно да кажа, не мога да разбера. Ако кажа аз къде го правя казват , че е реклама, ако ли не - лъжа. Ок ще кажа , нито Ви лъжа , нито рекламирам нещо ходя в салон за красота http://tialo.net/. Не мога да Ви кажа за всички процедури в този салон дали са добри, не съм ползвала фризьора и маникюра, но терапиите за тяло са страхотни. За тези терапии мога да кажа , че ефект имат.Сега го приемайте както искате , но нито съм излагала, нито съм пуснала бомбата и изчезнала.

# 35
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
elviti, каква е цената на една продедура?
Благодаря.

Последна редакция: нд, 03 май 2009, 11:43 от Umma

# 36
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
elviti, каква е цената на една продедура?
Благодаря.

още веднъж да попитам elviti за цената на тази процедура.

# 37
  • Мнения: 8
Umma относно цената на липолизата...на сайта пише:
ЛИПОЛИЗА
ЦЕНА - 12 лв.
Времетраене - 45 мин.

ЛИПОЛИЗАТА Е НОВ МЕТОД ЗА ОТСЛАБВАНЕ И ЛЕЧЕНИЕ НА ЦЕЛУЛИТ ,РАЗРАБОТЕН ОТ ФРЕНСКИ ЛЕКАР.ТОЙ Е НЕОПЕРАТИВЕН,БЕЗВРЕДЕН С ТРАЕН ЕФЕКТ.ЛЕЧЕНИЕТО СЕ ПРОВЕЖДА С ФРЕНСКИЯ АПАРАТ „ЛИПОЦЕЛ6”.ТОЙ СЪЗДАВА ЕЛЕКТРОМАГНИТНА ВЪЛНА КОЯТО ИЗТЛАСКВА МАЗНИНИТЕ ОТ КЛЕТКИТЕ БЕЗ ДА ГИ РАЗРУШАВА И УСИЛВА КРЪВООБРАЩЕНИЕТО И ОБМЯНАТА НА ТРЕТИРАНИТЕ УЧАСТЪЦИ. НА ПРОЦЕДУРА ОБИКОЛКИТЕ НА ПРОБЛЕМНИТЕ ЗОНИ НАМАЛЯВАТ ОТ 0,5 ДО 1 СМ, КОЖАТА СЕ СТЯГА И ИЗГЛАЖДА.

http://tialo.net/lipoliza.php

Аз лично мисля да наблегна на спорта...имам чувството ,че от него ми намаля.

# 38
  • Мнения: 1
Благодаря на elviti, че сподели как се е отървала от целулита, при мен битката е жестока, водя я активно от повече от година - масажи, диети - ефект - може би има някакъв, защото преди наистина бях адски зле.. сега съм само зле Simple Smile
И аз съм решила липолизата да е следващото нещо, което ще опитам, дано да има ефект, че вече ми се струва, че никога няма да го махна!
Ще опитам този салон, цената не знам дали е реална, доста ниска ми се струва?

# 39
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 378
Против целулит и стрии много ефикасен е бръшляна, но мисля, че не става за бременни. Прави се настойка - 1 шепа листа се залива с половин литър студена вода, в която престоява 24 часа. Прецежда се и се съхранява на хладно. 1 дневно се прави масаж (ползвам масажна гъба или такава за баня). И за това си трябва постоянство, видимият ефект при мен беше след 2 седмици. Всяка седмица се прави нова настойка. Рецептата е от "Вестник за жената", ако не греша, от преди много време. Беше дадена за целулит, ефекта върху стриите открих като страничен, но ми хареса.  Peace

Процедурата против стрии от сайта се казва Биопластика или поне така го разчетох. 68 лева. Нямам база за сравнение на качество и цени.

Умма, леко бременеене!  Hug

# 40
  • Мнения: 0
Здравейте, цената на липолизата е 14 лв., на антицелулитен масаж цяло тяло -25 лв.
на частичен - 18 лв.
Цените са много достъпни , но ефекта е много голям, в началото и аз си мислех, че щом е толкова ниска цената и ефекта ще е по- слаб, но опитах и видях, че не високата цена е истината.Ако трябва да бъда честна и цената малко ме превлече да опитам, но въпреки всичко като трябва да се направят повечко процедури не е чак без пари.

# 41
  • Мнения: 0
За биопластиката не мога да Ви кажа дали е сравнително евтина, защото и аз нямам база за сравнение, но като качество е добра. На процедура бюста се вдига от 1 до 3 см. Момичетата са доволни от терапшията, аз също я опитах и ми хареса , но на база цена не мога да кажа.

# 42
  • Мнения: 0
 nel nel битката не казвам , че е лесна и става от 2 пъти, но ако иамаш търпение сама ще видиш, че целулита се маха. Това което успях да разбера е , че всичко което се е трупнало. като мазнини, целулит, с малко воля се и маха, така че не се отказвай, а води битка с него. Преди време и аз така като тебе си мислех, че никога няма да го махна, че винаги ще ходя дебела и дупчеста, но в един момент вместо да направя нещо и да променя нещо аз ставах по- зле. Накрая си казах СТОП !!! така ще стана топче ....

# 43
  • Провинция
  • Мнения: 509
monica_bellucci ето рецептата...то заради това земетресение се наложи още тази вечер да се чуя с майка ми.
1. Разтапя се маста в някакъв съд на слаб огън
2. След това се добавя цвета от невен
3. и така се запържва леко след което тази смес се оставя да престои 24 часа
4. След 24 часа сместа се разтапя на водна баня и се прецежда съответно за да може да се отстранят цветчетата от невен
5. Налива се в нещо
6. Съхранява се на хладно място или лятото в хладилника

Това е ... може да се използва за заличаване на всякакви кожни неща....да не забравя да отбележа, че не е много подходящо за хора с мазни кожи защото маста ужасно омазнява и може да се получат пъпчици. Успех!
Утре ще пробвам масажа с мед. Много вкусно ми допада Simple Smile

elviti как се оттърва от целулита?


А как точно се маже,не с ели получава нещо като ледчета и с тях ли?А рецептата действа ли при стари стрий?

Общи условия

Активация на акаунт