Каква козметика ползвате за своите рожби?

  • 10 976
  • 259
  •   1
Отговори
# 225
# 226
  • Мнения: 2 658
Малко ми е странен такъв въпрос, zащото тук пишат наистина много майки и е логично, че ще дадат абсолютно всички въzможни марки като отговор  Wink То и така е станало..
Но все пак, аz коzметика почти не полzвам, малко шампоанче zа коса и тяло преz няколко дни и цинково кремче zа дупето, ако се zачерви. Това е общо вzето.
Иначе zа Веледа съм съгласна, много добро..
А това zа Мустела горе... ужас(не че някога съм я полzвала де, но май се радва на голяма популярност). За това колкото по_малко коzметика, толкова по_добре. Аz съм на тоя принцип вече.

Последна редакция: сб, 25 апр 2009, 01:12 от Сова

# 227
  • Мнения: 114
Козметика Себа Мед, Бочко за дупето. Simple Smile

# 228
  • Мнения: 14 507
ами аз за мустела отдавна го бях писала ама нали е скъпа всички се дуят, че такава ползват.

# 229
  • Мнения: 12
Аз ползвам за малката Weleda   http://www.weleda.de/Koerperpflege/PflegeMutterKind/BabyundKinderpflege  iи съм много доволна  .  Peace

# 230
  • Мнения: 108
Минали сме почти през всички марки козметика и памперси. Но всичко е индивидуално и зависи от кожата на бебето, също както при възрастните. Кожата на моята дъщеря се оказа много чувствителна и й понесе единствено козметиката на Seba med, а от пелените за еднократна употреба съм най-доволна от Либеро. Нищо не пречи да пробваш различните марки, които се предлагат на пазара и сама да прецениш кое се отразява най-добре на детето ти.

# 231
  • Мнения: 1 008


 Бюбхен, Мустела и Бочко.
Аз само мога да добавя,че от скоро (почти на 2 годинки е) започнах да я къпя и ссапун и шампоан на Джонсън.

# 232
  • Мнения: 1 170
За малката ползвам шампоан от тази серия: http://www.corinedefarme.com/11-11105-Page-produits-gamme.php?id_gamme=45
За баткото- шампоан и мляко от тази: http://www.corinedefarme.com/11-11105-Page-produits-gamme.php?id_gamme=7

Много съм доволна
Peace

# 233
  • Мнения: 3 695
Зехтин, крем "Здраве" при нужда и някакъв шампоан. Стремя се да минимизирам използваната козметика.  Peace

# 234
  • Мнения: 215
Позваме козметиката на Бюбхен - неска е, специализирана марка за производство на бебешка козметика.
За Нивеа и Джонсън мога да кажа,ч е дават много алергични реакции, тъй като са неспециализирана масова козметика. Медицинските козметики като Себа Мед и Мустела са също много добра възможност.
памперси ползваме на Памперс, много сме доволни, нямам оплаквания.
Но все пак ти самат трябва да прецениш коя марка се отразява най-добре на кожата на твоето бебче.

# 235
  • Мнения: 925
За дупето - "Бочко" и нямаме никакви проблеми. Иначе ползваме шампоан и олио на "Чико" - много съм доволна, кожата му е прекрасна, а как ухае само ...  Heart Eyes

# 236
  • София
  • Мнения: 67
Бочко за дупето,Бюбхен за къпане.

# 237
  • България
  • Мнения: 457
Бюбхен,Себа Мед

# 238
  • Мнения: 207
Бюбхен , Бочко и сега последно и взех Джонсън шампоанче .Памперси Хъджис.

Последна редакция: чт, 30 апр 2009, 13:13 от Пеги

# 239
  • Plovdiv
  • Мнения: 86
Здравейте мами, аз като една бъдеща майка която още не е избрала козметика за своето бебе бих искала да ви питам: На какъв принцип ги избирате я избирате бебешката козметика? Защото като гледам всички използват различни.

Общи условия

Активация на акаунт