ВМ НВХ Пържола цвърчи,шкембето слабей-къса фуста по мен се вей-39

  • 29 157
  • 443
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 437
Здравейте, новопристигнали люде! wavey
Ко да ви каже той, на първо място- успеф ви желай! Peace
После, Milenita, правилно подозираш, оризът не е особено мазнинен, пък и някакси нисковъглехидратен не е,  Wink  Simple Smile та така...Фен го кльопа, рядко и малко иначе го обича, само че кафевия, белият не му е любим.
Ленената семка я добавям към млякото заран, заедно със сусам и трица или без сусам и трица, според наличностите. Ама може да се ръси и салатата с лен, та ко му пречи, ако яде чиляк салата на вечеря. Thinking Ленът има слабителен фефект, за диуретичен не съм чул, само че има и ред други полезности, та не го пропущайте, препоръчва. Peace
Хай, от мен- това е.

# 16
  • Мнения: 5 873
И аз съм тук,и аз ви чета. Grinning
Поздрави на всички мазни дами. Hug

# 17
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Karry, ми ти само дето не си умряла от глад- къде ти е закуската??
ми то с тоя обяд как ли се движиш- вечерятя, така както си я планирала трябваше да е на обяд.
Към тоз обяд, ако сложиш маслина  и го лепнеш за вечеря ще е по- добре.
Новопостъпилите- вода да лочите, ей.... И все пак попрочетете нещичко от първа страница, а ако имате време някоя от по- старите теми с постнати  менюта, ще се ориентирате доста добре.
То ние  ще отговаряме, ама след няколко дена с ориз, картоф и т.н. да не се чудите що не сваляте, например.
Т.е. с гореказаното Ви приканвам към самоинформираност.
Аз днес:
мляко ,лен, трици, - утре и сусам ще напъхам вътре, тада видим кво ще се получи;
обяд- по никое време- кюфтенца със сос доматено- някакъв си;
ядки- около 100 гр. за денят;
вечеря- риба с домат и краставица, (добре, че  свърши вече тая риба- три дена стнана я ям- то верно обичам ама....  Sick) зефтин доста турих, обаче и една лъжица задушени картофи олапах....
Туй то за днес.

# 18
  • Мнения: 158
tais по принцип не закусвам, знам, че е грешка ама съм си така от години....озверявам някъде към 14 ч ме гони вече як глад, затова и пропускам закуската......
Обещавам да изчета всички теми назад:) Mr. Green

# 19
  • Мнения: 293
Karry, не искам да те отказвам,но ако не се положат усилия, няма как да стане. А това от което ти се отказваш-закуската- е една от най-важните стъпки към здравословен начин на живот. Мога да ти дам примери на момичета които са се присъединили към нас и малко след това са се отказали, защото не отслабват. Повярвай ми каквато и диета да подхванеш ако тя не отговаря на твоите желания и я правиш на сила, просто няма как да стане. Тук сме малини обичащи ВМ-НВХ, не само защото поддържаме формата си така, а и защото ни допадат принципите.
По никакъв начин не искам да съм груба, да ми се обиждаш и т.н. Просто давам съвет  Peace
Аз да си кажа, когато съм в Бг отслабвам едва ли не от въздуха  Shocked , жалко само че съм си тук толкова рядко  Sad

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 48
Кога е по-добре да се ядат ядките-преди или след обяд, щото нали са по-мазни и много калорични, според мен за преди обяд, но гледам на първа страница пише за втората следобедна закуска примерно а за първо междинно ядене може ябълка, не е ли по-добре обратно? Rolling Eyes
 А за кафевия ориз, преди време бях взела да опитам и го варих пове4е от 4ас , но пак не се свари добре, такъв ли е по принцип и колко трябва да се вари или нещо тоя дето съм взела нещо не е бил у ред?
Аз ленено олио пия по 3 пъти на ден по една капсула, много ли е?

# 21
  • Мнения: 293
Миленита, добре е плодовете да са рано през деня, и то само кисели плодове  Naughty А когато правилно смяташ калориите, не мисля че ядката би ти навредила, разбира се без да прекаляваш! И още нещо, когато говорим за следобедна закуска за мен това означава преди 16 часа! А въпроса за ориза ще се направя че не съм го чула. Ако не ме разбирате, прочетете първа страница!  hahaha
Относно лененото олио, не зная, аз приемам лена натюр Grinning

# 22
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Миленита, Кари,
Закуската наистина е доста важна- аз никога не закусвах, докато не си избрах този режим за НАЧИН НА ЖИВОТ.
За мен това не е диета, а начин на хранене, при който не стоя гладна, но и не качвам килограми.
Ориз- кафяв, розов- няма място тук.
ленено олио- нямам представа колко е дозата на ден. Аз също ленено семе хапвам. Добре е да вземете и Ескимо- ползите от него на първа страница.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 48
Обещавам тържествено, повече ориз няма да ям! Naughty
Момичета днес ми е много отпаднало,нямам апетит, това нормално ли е? Имам мускулна треска, защото тренирах два дена, но никакво отказване, 4е ми писна да се гледам такава в огледалото!

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 48
а за закуската, много е важна , аз по принцип НИКОГА не я пропускам, но преди да по4на режима закусвах хрупкаво мюсли с прясно мляко, сега кисело с трици

# 25
  • Мнения: 437
Прибрах се страхотно раздвижен. Тренирал съм. Тичал, качвал стъпалца, мърдал корем. Ух, бяф забравил какво е хубаво- потен и брадясал, далеч от роден дом... Party Иска пак и пак, и пак...
Ял съм мляко, ябълка, пилешки крак с краставица, с вкус на пластмасова вода и цена 4 лв килото. После, натъпкана с бъркоч от извара зелена чушка, а още по-после- ще видим.
Тия дето ви няма- виждам ви сичките, да знайте! search
Хора, имам един скрит страх, който ме загризва все повече- ами ако мотивацията ме напусне така внезапно и необяснимо, както ме е обхванала. Опитът показва, че мога да пратя коня в ряката за отрицателно време...уф.

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 19:00 от Фен

# 26
  • Мнения: 1 488
Фенчо,кви са тия мисли.
И аз сега си направих каланетиката.С режима не съм много тавряс,ама спортувам.Още малко и ще се наканя пак да го почна  Wink
Добре дошли на новодошлите  bouquet успех.Режима ни е страхотен,аз съм живият пример както и повечето от нас.Не се отказвайте,спазвайте го и ако след 2-3 седмици стриктност,няма резултат,може и да не е за вашият организъм,както се е случвало при някой макар и единици.

# 27
  • Мнения: 673
Няма как да не се случи. Ако не се случи, то нещата не са правени правилно, а не че НВ хранене е виновно.
На мен след като цялата картинка долу-горе ми е ясна, наредила съм пъзела, пак ми се случва застой. Защото знам всичко теоретично, а на практика бъркам нещата  ooooh! През деня не съм чак толкова гладна и вечер ми идват повече калориите, не се мобилизирам за спорт и колкото и малко калории да ям, резултат няма.
Ама ей ме на, от днес с хубавото време стратирам фитнеси, колела и всички стъпала и ще го видим този фаянс. Не че имам кой знай колко да чистя, но според мен човек не трябва да се занемарява след като е постигнал нещо Peace Ей ме на снимък

# 28
  • Мнения: 293
Браво Буболече  Peace

# 29
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Йо! След известно време на психо-атака, настъпи момент за вразумяване.
Започвам, тоест продължавам след дълго отсъствие най-хубавият режим на живот - омазнинен и ниско-въглехиден. Ще получа фино тяло, лъскав косъм и лукав поглед. Ойе! И най-вече здрави ставни връзки, здраво сърце и щастлив стомах и въобще едно благодарно тяло, което трябва да ме изкара в следващите поне 100 години.

Закуска - 200кисело с 15гр трица и 15гр сусам.
Междинно - 100гр пилешко месо с кожа и 1 крило
2 кафе
оБЯД - 2-3 варени яйца, зелена салата, домат, зехтин
следобедна почерпка - 25гр суров бадем или орех
междинно - 1-2 варени яйца с краставица
вечеря - кюфтета от домашна кайма и шопен салат

Госпади, колко съм възхитен от себе си! Laughing

Много е важно с  какво се храни човек. Не е само до психическа нагласа. Действително ти си това, което ядеш. Колко по-здравословно, по-балансирано, по-чисто се храни човекът, толкова по.бистър мозък има, душата му фърчи и рагуто му стърчи. Хохох!

Сега, много е важно, ама много е важно да се пие много вода. Ама много. Аз си спомням, че дори бях започнала да включвам доста често разни забранени храни след дълго диетуване, но пиех много ватер и поддържах килограмите.
Рибено масло и витамин включих агейн, че напоследък много нищожни зеленчуки влизаха в тумбака и се оплаквам от ставни заболявания.
Ай на, тука съм. Бъдете и вий с мен!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт