Как да премахна коремното поясче? HELP

  • 14 659
  • 105
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 88
Здравейте момичета, от доста време ви чета, но избягвам да пиша много...Сега искам да ви кажа за моя проблем..по принцип не съм толкова дебела, тежа 61 кг, което за мен смятам, че е нормално, тъй като съм висока 1.72см. Но проблема е в това, че имам доста голям корем, който се опитах да махна с какви ли не диети....и с какви ли не упражнения, но..ефекта е нулев. След 2месеца и половина съм на една сватба и искам до тогава, да съм посвалила малко корема и за това ви моля да ми помогнете и да ми кажете, по какъв начин и с какви точно упражнения, освен с коремни преси...да стане това..) smile3518



 

Купи си неопренов колан и тренирай с него или танцуваи на музика която ти хареса аз за нула време сжалих и корем и 2 кг .Но като спрях всичко се заварна .Това е за екстремно сваляне препоръчано от фитнес инструктор
 

# 46
  • Мнения: 114
точно на пролет и аз се захванах с въпросната тренировка + другата на това списание (мисля, че беше Стройни и красиви, тя е кардио и също е много хубава тренировка). Идеален ханш правих според препоръката в диска 3 пъти седмично и след месец изпълнение имаше видим ефект на задните части  Laughing , приятеля ми също забелязваше и ме укоряваше да продължавам. Сега обмислям пак да ги почна в къщи , но все нещо се разсейвам, момичетата от темата за домашните тренировки много хвалят Каланетиката, имало страхотни резултати от нея, но аз нещо не мога да се запаля по каланетиката - обичам по- динамичните неща и може би за това. Сега обмислям да си взема велоергометър и вечер да въртя пред ТВ и да започна отново Идеален ханш - наистина това ми е фаворит сред всичко, което съм опитвала в домашни условия.
Успех  Hug
вярно...има такъв ефект?

# 47
  • Мнения: 97
Все пак аз ще започнада се отчитам тук, а ако успея да съм сериозна и постоянна, може да отида при напредналите като Кalaka в другата тема Peace
За днес като начало 30 мин. обръч, но нещо не ми се струва достатъчно и мисля да завъртя един "Идеален ханш", тогава ще съм по-доволна от себе си Hug

# 48
  • Мнения: 5
само така vessit Simple Smile)))  браво за обръча и все така да продължаваш напред  Hug

# 49
  • Мнения: 114
така и не се научих да въртя обръч... Sad

# 50
  • Мнения: 2 069
така и не се научих да въртя обръч... Sad
Обръча пълен ли е с нещо, боб, ориз?

# 51
  • Мнения: 2 494
А обръчи къде се продават?
Вече имам козунаци от тлъстини около кръста Cry

# 52
  • Мнения: 97
Аз си го взех от веригата магазине "Самоздрав", малко е скъпичък, но според мен си заслужава  Peace Иначе по детските магазини продават пластмасови, доста са по-евтини, но трябва да се отварят и да се пълнят с нещо - боб, ориз...

# 53
  • Мнения: 97
Днес преди обяд - 7 км пеш, но не беше с много бързо темпо и не се брои за карио натоварване. Преди малко отново 30 мин. обръч, вече ми поотминаха болките след първия ден въртене. Hug

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 26 495
за първи път чувам,че обръчите трябвало да се пълнят с ориз,боб....с каква цел се прави,да са по-тежки ли и да се задържат по-дълго на кръста при въртене newsm78

# 55
  • Мнения: 97
за първи път чувам,че обръчите трябвало да се пълнят с ориз,боб....с каква цел се прави,да са по-тежки ли и да се задържат по-дълго на кръста при въртене newsm78
smile3501 бинго!

# 56
  • Мнения: 4 678
Поясчето не се маха с коремни преси/те тренират коремните мускули/..трябва кардио и хранителен режим..за да го стопиш Peace

# 57
  • Мнения: 114
за първи път чувам,че обръчите трябвало да се пълнят с ориз,боб....с каква цел се прави,да са по-тежки ли и да се задържат по-дълго на кръста при въртене newsm78
и аз така....

# 58
  • Мнения: 4 678
за първи път чувам,че обръчите трябвало да се пълнят с ориз,боб....с каква цел се прави,да са по-тежки ли и да се задържат по-дълго на кръста при въртене newsm78
и аз така....
..предполагам,че купувате пластмасови.... леки..които не са професионални...и за да тежат..се пълнят с разни неща Peace Peace

# 59
  • Мнения: 114
досега никакъв не съм си купила..... Joy.....не мога да въртя обръч....правила съм коремни преси...и да прав си....диетата сваля коремното поясче....

Общи условия

Активация на акаунт