Отговори
# 45
  • Мнения: 16
хайде и аз да се запиша на 4 старница Simple Smile
не мога да не се похваля: ВЕЧЕ НЯМАМЕ КОТЕ
снощи си го взеха и сме спали без да се събуждаме до 8 сутринта малко остана да се успим за работа Simple Smile
видях че сте писали за операциите на очите
аз исках да си правя такава миналата година преди да сложа очилата но при моето заболяване няма да има ефект аз съм с мързеливо око и дори да коригирам дълекогледството и астигматизма пак ще си нося очила защото мързеливото око се развива до 7- максимум до 10 годишна възраст а аз бях на 11 като го откриха така че нямя смисъл при условие че пак ще съм с очила

# 46
  • Мнения: 206
Latea - успех утре, ще ти стискам палци, ще кажа молитва, ще стоя с пъхнат в мастило пръст и други тотеми за успех  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes
Чакам репорта ти утре, а сега се опитай да поспиш  Peace

# 47
  • Мнения: 110
   Рени, моят случай е подобен. Бързо свалям(x) с глад основно, но и бързо качвам (по закона на гладуването), та метаболизмът ми незнае къде се намира  Whistling. Много се изприказва за този метод, но реално трябва доживотно лишаване и периодични гладувания, за да се задържи резултата.  Peace
 Кажи нещо за начина на захранване- впечатления от първа ръка. Колко време задържа резултатите? Какви съвети се дават за периода след излизане от клиниката? Ще се радвам на всяка информация, която споделиш. Още веднъж- поздравления за постигнатото.   bouquet

   Латеа, благодаря, добре съм.  Hug Радваме се на хубаво, пролетно време и го използваме максимално.  Peace
     Желая ти успех утре, ще стискаме палци и нека късметът да е с теб.   Praynig
 А като се върнеш да се похвалиш с взет изпит, ще разкажеш и по какво е бил.  Grinning
 Честити свалени килограми и на теб.   bouquet

# 48
  • Мнения: 3 215
Латеа, стискам  ти палци и аз! Сигурна съм,че ще се представиш достойно!  bouquet
За повече писане не остана време и днес, но ви пращам на всички прегръдки и пожелания за сладки сънища! Hug  bouquet

# 49
  • Мнения: 110
Добро утро и лек ден на всички!

Латея, станала съм рано, за да ги стискам палци за изпита! Всичко ще мине добре!

# 50
  • Мнения: 927
Заповядайте на леката закуска по метода на Рени  Grinning

               

Латеа, успех!! Всички сме с теб!  Hug Praynig Hug
Рени, браво на теб! Силна воля имаш  Hug На мен ми казаха, че заради хашимотото ми е противопоказно гладуването. Колко е вярно - не знам  Thinking
Моя позната си направи корекция на диоптъра в Дубай. Аз съм с астигматизъм и -1.5, но не мога да търпя очила и съм постоянно с лещи.
Спорти, вярно ли е ,че Горан Брегович ще свири в Банско?
Сани, честито за непробудния сън  Laughing
Ние тази нощ сме спали сигурно около 2 часа общо. Милия ми Тарик толкова го сърбеше, особено главата  Cry Целия е в тия гадни пъпки! Личицето му като видя и ми се плаче  Cry.. Знам, че ще отмине ама направо ми се свива сърцето като го гледам. Вчера беше по-добре, даже го изведох пред блока да покара малко бъгито си, но за днес направо не знам какво да го правя. Една приятелка ще дойде да го гледа ,че имам една лекция, обаче не съм сигурна, че мога да го оставя ако плаче  Cry Ооох, наоплаках се и аз.. Embarassed
Лек ден на всички   bouquet

# 51
  • Мнения: 110
   Добро утро,

Латеа се поти сега  Heart Eyes и реших да я отменя със закуската.  Hug
Иман ме е изпреварила,  Peace но нищо, няма да занасяме храна, я  Grinning
 Скорошно оздравяване ви желая.  Praynig Малко търпение и всичко ще си дойде на мястото.  Peace


  Дано всичко мине по план с изпита.  Praynig

  Приятен ден ви желая
  bouquet

# 52
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Латейкич Hug
Късмета да е със тебе днеска, мила newsm10
Иманчеее, олеее като ми говориш за твоето момченце и си спомних моето навремето така беше. Чак по главата имаше, че и големи бяха Sad
Под веждите имаше.  Кошмарна работа, незнам какъв съвет да ти дам. Сега не предлагат ли нещо за намазване да се се спести този сърбеж?
Благодаря момичета за закуската Hug
Лек и спорен ден момичета  bouquet

# 53
  • Мнения: 16
iman надявам се скоро да мине всичко и малкия адаш на мъжът ми да е пак весел и щастлив без пъпчици
на всички пожелавам лек ден

# 54
  • Мнения: 216
Добро утро хубавици


Делта мерси за рецептата-това е наистина една много вкусна мусака Hug

Дани-извини ме ,пратих те в Истанбул барабар с трите дечурлига при несъществуваш любим Laughing

Деси-благодаря за поправката,тази нощ пак ли гледахте детски Grinning

Латея-наистина са подбрани и подредени фотографиите с вкус-радост за окото,а днес дано се представиш отлично-явно е привършила поредна част и следва следваща-нали така беше-и така ми харесва повече,отколкото да държиш изпит наведнъж върху много материал-току виж се оббъркал човек ooooh!-Успех

Рени-браво-ти си герой-Продължавай сас същата сила и търпение...Само се опитай да пиеш бирковите чайове-в случая с гладуването ефектът им е осезаемо доббър и силен за всички органи-кожа,черен дроб,стомах,черва-човек се чувства като прероден Hug

Аз пък вчера пак постих(гладувах)нали ми остават три дни,та ми беше тежко накрая,но успях ,вечерях малко и пих много бял равнец-днес продължавам и се чувствам като след шокова терапия,само,че нали още кърмя,нощес ставах да хапна кисело мляко и още билков чай,че после да има млекце за Рабуба.Тя нали се опитва да говори,като иска да суче идва ,опитва се да ми вдигне блузата и казва "нени" Laughing-и мама и дава нени Wink

Марси-поздрави на Свеар-сега ще отида да видя албума Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 3 215
Добро утро и от мен!
Иман, вярно е да. Само, че не знам кога...не мина ли вече.Тук откриха един нов хотел (на супер смотано място, но се разбиват да го рекламират; изпраха яко пари там) та в него има Най-клуб или нещо такова и доколкото разбрах там ще бъде гост Горан.
За Тарик - и на мен ми се свива сърцето като разказваш. Още повече, че аз ги карах тези неща покрай малкия ми брат и бях на доста повече години и имам ужасяващ спомен. Пробвай да го мажеш със спирт - облекчава малко, ако правилно си спомням. Радвай се,че го кара като малък, защото колкото по-голям си, толкова по-тежко протича. Дано да мине бързо! Hug
Латеа, още веднъж успех от мен! А после - поздрави на възглавницата  Mr. Green
Дина, малко повече за лазерната корекция - аз се оперирах при д-р Гугучкова, в Лозенец. Всичко минава много бързо - слагат ти капки,чакаш малко д аподействат и лягаш. Не боли,не е неприятно. След това се прибираш вкъщи и е дорбе д аима някой да те обгрижва няколко дни,защото ти затварят очите с марлички,за да не се инфектират. Боли малко и по-скоро е тягсотно,но за ден-два минава всичко. Никога няма да забравя момента, когато прогледнах - една сутрин си отворих очите и виждах!!!!Имахме един часовник на стената, който само като петно виждах отдалеч без очила и лещи. И въпросната сутрин отварям очи и виждам не само ясно часовника, а и колко точно е часът! Усещането е велико! После ддесетина дни не можеш да четеш ммного добре и не бива да се напрягаш.След това в продължение на няколко месеца слагаш капки през няколко часа, но си ок. Това е накратко.
Аз носех очила от малка,а лещи - в продължение на 12-13 години. И те не са никак безвредни. След известно време очите ми станаха свръхчувствителни и постоянно ми се възпаляваха. Лещите по принцип не е желателно да се носят повече от 8 часа на ден,а който носи знае, че това е доста кратко време и обилкновено не се спазва това изискване...
Брат ми беше с половината на моя диоптър - минус 3,5. Но предпочете да се оперира и сега, да чукам на дърво, е добре. Варна има отлични традиции в лечението на очни проблеми. Навремето беше едно от малкото места, където предписваха и продаваха лещи - аз там съм ги слагала, когато бях в 4-ти клас. Брат ми там се оперира и мисля, че  е едно от най-добрите места за това в Бг (Очна клиника)
Рени, честит празник на майка ти (със закъснение). Да ти е жива и здрава и да сте си опора взаимно!  bouquet Поздравления за свалените килограми. Само гледай да не се разболееш, защото при такова рязко сваляне и напролет, организмът става уяазвим. Пий пресен портокалов сок  Peace
Алба, Иман, закуската е тъкмо по мой вкус - мерси! Hug
Приятен ден на всички ви! Hug

# 56
  • Мнения: 216
Видях албума и сложих снимки на къщата,които вчера ни изпратиха от Ливан-всичко върви добре,но има толкова много за почистване,че не знам...пък и трябва да се затваря тепърва втория етаж,а се облича с камък-на човек може да му се завие свят от мисли-Моя човек се шегува,че понеже сега е световна криза,довършването ще го направят децата като пораснат Crazy

Ето това е снимка на къщата,която моят девер е направил от покрива на неговата къща(престарал се е човекът hahaha)-другите са в албума


Иман-моя големия като беше с варицела,чак в гърлото имаше пъпки Crazy-малкия по-леко я изкара Peace-но ще мине-това да ви е проблема(бели ядове Wink)-ние мажехме с ментолов спирт,че да пооблекчи сърбежа  bouquet

Олди-прочетох изживяното от теб покрай операцията и отново се навивам за лазерната-блазе ти за кьорчо като мен,ценя чувството да видиш колко е часът,без да ходиш до часовника Wink-аз съм с 4.75 и 4.00,но ще почакам Рабуба да поотрасне,защото както казваш ,някой ще трябва да се грижи за мен,а тя е малка и няма да иска нкой освен мама.но засега съм си с лещи и се чувствам отлично,въпреки,че ги нося далеч над 8 часа дневно Grinning

# 57
  • Мнения: 927
Дуа, къщата е прекрасна!!! И самият район изглежда много красив  Grinning Дай Боже в мир и спокойствие да отгледате деца, внуци, правнуци и т.н.  Grinning
И аз това си повтарям, мила, че е бял кахър и поне се знае какво и че ще мине иншаллах. Но пак си ми е мъчно като го гледам как го боли  Confused. Господ здраве да дава на децата ни - другото е лесно  Praynig
Спорти, май на 6-ти или 7-ми е концерта  newsm78
Делта,  Hug

# 58
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Хоп троп кака ви Делта да цъфне по обедно и понеже и гадна жИнъ да ви нагости със товаааа

Аз фасулчика точно тъй си го готвя Grinning
ДУАААА страхотно кайвенце бравос, тъкмо таквозинка си го обичкам, каймаклийче Hug
Динче аз нали ти писах на лични за лазерната операция но забравих да ти пиша, че като се излиза от операция на очите ти слагат едни прозрачни и надупчени пластмасови неща като очила и можеш да си виждаш. Но както каза Олдича не трябва да се напрягаш. Викат те след 2 или 3 дена на контролен преглед-забравих, че беше преди 5 месеца, Не трябва да си миеш косите докато си със тези неща на очите обаче. Но те ще ти обяснят там всичко. Мъжът ми сега вижда като орел и трябва да си отварям очите на 6  Joy Сега се сетих- седмица не трябва да миеш косите. Но то минава бързо. Аз правих едни акробатики и успях да му измия косите на моя, че той е със мазна коса.
ДУА много хубавичко зеленичко около твоята къщичка. Simple Smile
Иманче, верно, че със ментолов спирт малко помага-някой от момичетата ми припомни. Че мойто самичко се мажеше а беше маничак. Многоооо сърбиииии Sad

# 59
  • Мнения: 110
   Дуа, поздравления за къщата,  Peace личи си, че ще стане страхотна.   bouquet
А мястото е като приказка,  Hug с толкова природа наоколо......напомня ми селото и летните ваканции, зеленина, безгрижност, спокойствие....Не се и съмнявам, че ще сте още по-щастливи там, далеч от градската шумотевица и суета. Пълен релакс.  Peace
   Делта,  тоя боб в гърне...чак аромата му можеш да усетиш.  Hug   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт