Стара Загора - 63 по ред тема на десетина глупаци

  • 26 809
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
 Heart Eyes
Експри добре дошъл от планината Hug...явно не сте се вмирисали достатъчно и...искат ВИК-то да ви довършат Mr. Green Предлагам пълен бойлер...ама си носи хавлиите, че няма да имам толкоЗ Crazy

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Добре дошъл на родна земя, Зелени човече   bouquet
Явно вече си не само зелен, но и зеленясал.
Предлагам да се възползваш от предложението на Хера и да врътнеш едно фиде с яйца и шунка. Че откога си ни обещал  Wink

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ммммм ще пльоскаме ли  smile3508

# 18
  • Мнения: 619
И аз огладнявам като слушааам...
А за лаптопите и  фототата-предоволна съм си от мойта машина; зарибена съм вече и аз да снимам. Все още не мога да се меря с вас, но поне имам хъс като за начало   Flutter

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Мишоро споко бе....аз съм в категория новак Mr. Green

# 20
  • Мнения: 619
Ама поне имаш  с какво да снимаш-пък аз...Трябва да чакам да се скапе сапунерката ми и чак тогава...Смятай   Rolling Eyes
И к'во - аз ли останах мишора в крайна сметка  newsm78

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Иве, ще ти издам една тайна.
Ако искаш да скапеш някаква техника, без да стане ясно,че си го направила умишено най-подходящия начин е да я сложиш за 30 секунди в микровълновата. Пътечките на елетрониката заминават безвъзвратно и е много трудно да те усетят  Mr. Green Joy

# 22
  • Мнения: 619
Ми да ама Алекс нещо взе да ми усеща  хитрините Embarassed Почвам да мисля нови стратегии.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ми да ама Алекс нещо взе да ми усеща  хитрините Embarassed Почвам да мисля нови стратегии.
Случайно попаднала в ръцете на Ави Whistling

# 24
  • Мнения: 619
Офф, Ави вече даже снима, научи от къде се пуска фотото. Освен това знае как се работи с гсм, звъни на който й падне (отключва си го преди това) или когато ме търсят вдига и казва: мама няма бади, почива си на гото  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 488
Честита Баба Марта!Да сте бели и червени,румени,засмени.....
Честит 3 март!
Днес на връщане от ГАброво киснахме 1 час на Шипка,зарзади никаквата организация....НАправо ми идеше да разстрелям някого.....А някои как си бяха "паркирали"колите....насред пътя....'щот спряно било движението....Ебаси народа..На пътя се псуват като каруцари ,ама качени горе на върха да маат байряци...братя българи!

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Джанке а камион с патки да имаше случайно Whistling Mr. Green

П.П сори не се стърпях Mr. Green

# 27
  • Мнения: 0
Честита Баба Марта!  newsm51 Честит 3 март!  bg

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ах, морето... Ах, тази Асинка... Ах този Мюзик Айдъл... Mr. Green

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Ах, морето... Ах, тази Асинка... Ах този Мюзик Айдъл... Mr. Green
Пусто да упостея...пропуснах я Twisted Evil уж гледах...толкоз съм гледала.
Дойде ли ви водата?

Общи условия

Активация на акаунт