Стара Загора - 63 по ред тема на десетина глупаци

  • 26 920
  • 286
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 280
И аз това си мисля от едно известно време насам.Ако решиш да ставаш приемен родител или осиновител 1000 служби ти предлагат желани и нежелани съвети.А биологичните ни деца никой не се интересува как отглеждаме и възпитаваме ;и какви поразии правим с тях-знайно или незнайно.

# 76
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 930
Това с Алианса и аз си го мислих преди време, но ми отпадна.
Малко е трудна организацията за вземане по обедно време, когато няма поне един сигуррен човек за тази работа.
Иначе, при наличието на такъв смятам, че би било много по-полезно за децата да ходят там, отколкото в детска градина.

Пиша ви за Буйновски ливади тук, че да не обяснявам на всеки поотделно.
Преди бях говорила със собственика (мъж), а днес говорих с жена му. Естествено условията ми бяха представени по малко по-различен начин (Знаех си, че пак трябва да говоря с мъжа  Mr. Green) Става дума за цената за дете. Мъжът беше казал, че за децата е безплатно, а жената сега ми уточни, че се плаща по 10 лв. за легло на дете. Освен това мъжа ми поиска 50 лв. капаро, а съпругата му сега - 50% Wink Поне цената за възрастен си остава 20 лв.  Wink
Свободони стаи има все още. Искат да уточним точната бройка и да им я кажем.
Банковата сметка е BG26UBBS72841010434114. Това за Даньо  Mr. Green

Не знам за вас, но мен това обедно бирхале и прекрасното време така ме разпльоскаха, че сега ми иде да хвана гората, вместо да си върша работата ooooh!
Моника, как е? Въври ли ти на Кола днес... или ти връви на клона?  Joy

# 77
  • Мнения: 619
е най-желаната за осъществяване идея у нас, но ме бърка пустият му английски....но все пак ще видим какво ще измислим, ако не се съберем 6 деца ще учи английски пък....

# 78
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 883
Джейд,моята баба е от Буйновци и съм била много пъти през лятото там.Баща ми също е роден там.Но в самото село няма нищо осбено.

# 79
  • Мнения: 9 494
Моника, как е? Въври ли ти на Кола днес... или ти връви на клона?  Joy

За сега ок, но деня не е свършил...какво ли още ще има Whistling

# 80
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 930
Джейд,моята баба е от Буйновци и съм била много пъти през лятото там.Баща ми също е роден там.Но в самото село няма нищо осбено.
Ама ние не тръгваме заради селото, а заради Еленския балкан. Спряхме се на тази къща за гости, защото изглежда много добре, пък и цените им са приемливи.
Честно казано сайта им и по-точно снимките на сайта ме впечатлиха много. Надявам се и в действителност да е така.
Знаеш ли нещо за тази къща?

# 81
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Стая със спалня за мен и сержа. Мерси bowuu Капарото ще дам на мистър Експрес.
Това с Алианс-а и на мен ми беше вариант...но пък в джоба ме удря в повече..т.-е трябва там да плащам и на нашата леля. Ама и тя дали щеше да е съгласна само на половин работен ден /т.е заплащането няма да е като сега/...та военната градина засега.
След м.март същата градина ще обяви и места за други деца. За коя възрастова група по колко ще знам след изтичане на месеца.

# 82
  • Мнения: 426
А за лятото, намисли ли сте развлечение за децата? От градината искат да им кажа кога ще отсъства, но кой ще я гледа през това време?  newsm78

# 83
  • Мнения: 6 243
Лятото си е трудна тема - един месец съм в отпуск, но нашата градина няма да работи цели 3!!! Засега единствения ни вариант е да ги поверя на едната им баба, но как ще се справи с толкова деца...Че май и племенницата ще е тук newsm78

За по-големите е лесно - миналата година баткото беше на лагер 15 дни, на гости на леля си във Варна още толкова, ама малките ще са тук.

# 84
  • Мнения: 280
Роси,заради ремонт ли няма да работи толкова дълго градината?

При нас миналата година трябваше 1 месец да отсъства,но на практика Ива 3 месеца не беше на градиназаради сборните групи.За това лято обаче е предупредена-ще,не ще ,там ще е Mr. Green

А през единия месец нямам представа какво ще прави-надявам се баба и да помага когато съм на работа.Дали няма лагери за четиригодишни?

# 85
  • Мнения: 2 448
.Дали няма лагери за четиригодишни?

Има. Дори миналата година от градината предлагаха.

# 86
  • Мнения: 6 243
Да, заради ремонт. Спечелили са пари по някакъв проект.

Нашата градина не е предлага лагер миналото лято. Ако сега има такъв, не бих ги пуснала. Баткото ходи на първия си лагер на 7 и това ми е на мен психологическия минимум.

# 87
  • Мнения: 2 448
Като гледам моето и на 7 едва ли бих го пуснала сам, но има си деца и деца. А и майките са различни, някои ги пуснаха.

# 88
  • Мнения: 6 243
Абе и аз не съм толкова смела. Лагерът не беше училищен, а със спортния му клуб. Тренерът го познаваме от 1000 години, част от големите момчета - също. А за всеки случай и аз бях с него (само че в отделна спалня по изрично изискване на тренера). Но от следващата година вече си ходеше сам.

# 89
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ха-ха-ха-ха-ха... Като заговорихте за летни лагери...
Аз няма да съм мерило явно... Не съм ходел никога... Мразех ги тия лагери...
Защото по тогавашния ми акъл... Виждах как под свирка ги вкарваха във водата...
Под свирка ги изкарваха, ставаха много рано, лягаха рано...
Все такива неприятни неща...
От много малък ходя на Каваците, бунгалата на Общината бяха едно до друго с ученическия лагер...
Е, мога да кажа че почти участвахме в ученическия летен лагер, ама с огромните привилегии...
Спяхме до късно, бяхме на плаж по цял ден, във водата колкото искаме и вечер седяхме до 2-3...
Еееех, какви хубави спомени...
После, като станах на 18 и изкарах курса за спасители...
Същите тези ученици аз ги вкарвах във водата под свирка...
Върти се колелото...
Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт