113 DE: Третомартенска седянка

  • 9 751
  • 315
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 610
Както са ти хубави тортите, стават ли и за ядене   Laughing
Хвалят ги немците, тази вътре е сметанова с ягоди. то остава и немсците да не я хвалят. но покривката не им харесва Цу зюс! Ама както е твърде сладка , си я изядоха.

# 16
  • Немция
  • Мнения: 6 879
Честит празник, момичета!
Нека не забравяме българското в нас , въпреки чужбинския ни живот!

Честито на Азалее   Tada !
Бъди здрава и щастлива !

Дезитке, обмислям една разходка до Дюселдорф през следващите седмици- ако искаш, може да си ударим една среща! Ще ти пиша и на лични, ако стане така, че пропуснеш писаното тук!

Сърфилайн, я се качвай на влака без резервация. Wink Нали ще пътуваш без дете? Аз досега никога не съм си резервирала място във влак, мно-о-ого рядко съм стояла права(случвало се е 1-2 пъти и то когато съм пътувала покрай Коледа или Нова Година).

# 17
  • UK
  • Мнения: 3 959
Я, кога изписахте старата тема, че и новата преполовихте. Аз съм се забила в тая Хана Монтана и само това правя вече трети ден. От утре обратно на даскало, Негово съквартирантско се прибира днес, а довечера съм на работа. Един час по рано от предварително уговореното, естествено ми се съобщи току що. !!!

# 18
  • Мнения: 11 315
Я, Мамун, май само на хартия сме освободени от турско робство. Щом по ТВ има новини на майчин език! Twisted Evil
Ама спирам по темата, че не ми е ден.
А певицата я пращай тук - ще правят дует или ако искаш дори акробатично дуо с Хамлет. Той горкия тамън върза мръвка по кълките, почна с акробатиките и тва назад-напред отгоре-отдолу го нямаме за нищо. Добре, че съм го опазила да не падне (все още  Joy)

Сбъдваща, поне 4 такива торби ще ти трябват. Но се запаси с поне още толкова, че много дава фира (т.е. бива изнесен навън почти незабележимо)

# 19
  • Мнения: 166
Цоп и аз тук.
Риен ама много си сръчна моме. Бравос.  smile3501 Супер си я нагласила тази торта.

И моята мома се мята и върти на всички посоки и в този ред на мисли, днес се изтърси от леглото  Weary smile3518, Ам аз съм виновна патицата с патица. Ние сме я оградили с решетки, обаче бях забравила от едната страна да ги застопоря. И тя точно от там падна милото. Ще се самобичувам  smile3514 smile3513 smile3511
Ама след парвоначалния рев се поуспокой. ДАно не се е ударила лошо.

# 20
  • Мнения: 1 677
Чентит 3-ти Март!!!
Тук едно слънчице грее и настроението ми е пролетно, пък точно и като за празник!!!

# 21
  • Мнения: X
Веч, мерси, опита си е опит.

# 22
  • Мнения: 3 521
В нашият пясъчник (1,2х1,2х0,30м.) скочиха 7 торби от 25 кг., и пак не беше "до горе", но пясъкът беше доста влажен и явно за това отиде толкова много. Thinking

И моят вълкодав днес отаза да спи.

Петка, честита ти летяща холандка. Първото свободно падане е незабравимо преживяване за майката. Няма смисъл да се самобичуваш още колко "туп" ще чуваш бедна ти е фантазията Laughing.

# 23
  • Мнения: 166

Петка, честита ти летяща холандка. Първото свободно падане е незабравимо преживяване за майката. Няма смисъл да се самобичуваш още колко "туп" ще чуваш бедна ти е фантазията Laughing.

Това беше второто  bash

# 24
  • Мнения: 1 334
Честито  на рожденниците!

Риенски, айде имай милост към тези които са на диета. Иначе те взимам готвач у нас и само торти ще въртиш.
Оф, от тази диета ме боли глава, това е с всяка която я започна. Да видиме колко ще издържа.


# 25
  • Мнения: 4 138
довери се, коя диета правиш. аз съм на модифицирана зелева и засега върви добре, почти 5 кила смъкнах. обаче и мен ме боли главата. имам още 3 дни и почвам да дюканствам.

# 26
  • Мнения: 11 315
Боленето на глава при диетуване е сигурен признак на очистване на организма.
Може състояннието на кожата да се влоши, да се появят пъпки-недоебки и др. под, неприятни явления.
Повече темата за диетите няма да коментирам.
Марш в КМ! Stop

# 27
  • Мнения: 1 817
Честит празник, мацки!  bg


Азале, да си жива и здрава! Все хубави неща да ти се случват!  bouquet
Риен,
1. в кой град беше, че да ти стана клиентка?
2. твоята диета е с месо,  Sick не е за мене ни най-малко!  Peace
3. Танчето е мой човек - малки порции, повече спорт и много малко въглехидрати и така до края на света  Laughing !

Това, че ви боли глава от диета не е добре  Naughty ! Повярвайте ми  Wink ! Всеки си мисли, че се дължи на факта, че се пречиства, но това си е 100% хипогликемия!  Peace  Ако хапвате дори по 1 плод на всеки 2-3 часа, за да си подържате кръвната захар константна, няма да имате тези странични ефекти от диетата!  PeaceГарантирам!  Hug

Последна редакция: ср, 04 мар 2009, 13:59 от ZiMa

# 28
  • Мнения: 1 334
Аз ям плодове. Но пак ме боли, и аз смятам че не е пречистване на организма, а реакция към новата схема.
Мате,  ходих при доц. Байкова като си бях предния път в София - тя ми даде няколко схеми.

# 29
  • Мнения: X
Сърф, мерси и на теб. Ще се запасим значи с повечко.

Аз пък цял ден имам странен горчив вкус в устата. Четейки в нета се оказва че това е признак за жлъчни проблеми, пък аз жлъчка нямам - извадиха ми я още в началото на последната бременност. А сега де?
А как ми се иска една диетка и на мен... знам как свалям най-добре, ама докато кърмя не става номера. Уф...Ще си ходя дебела още бая.

Общи условия

Активация на акаунт