113 DE: Третомартенска седянка

  • 9 773
  • 315
  •   1
Отговори
# 255
  • Немция
  • Мнения: 6 948
ако не съм в лай...яно натроение, там съм. че нещо от вчера съм в едни размисли...........
Мата, всяко чудо за три дни! Така е и с мислите- един ден тежки, на другия ден слънчеви.

Аз не съм гледала българския "Music Idol"- само откъси из Интернет и туй то. Българска телевизия следя мнооого рядко.
Гледах Суперстар-а току-що- Сара , последната изпълнителка ми напълни душата. Както и Даниел с късия нос, и Корнелия с арфата. Бях приятно изненадана от съчетанието на арфа с поп-музика- както миналият път, така и сега.

# 256
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Абе я стига , утре е деня да премахнеш лошите размисли и да се заредиш с положителни емоции. Като пийнем i по едно две три четири пет....съвсем ще иде   лай...яното настроение в мюляймера . Mr. Green

# 257
  • Мнения: 3 880
....от вчера съм в едни размисли...........
Убийство ли пак обмисляШ неЩо? Wink

# 258
  • UK
  • Мнения: 3 959
На мен ми хареса най много последното момиче, Сара ли беше, тя и миналия път ми хареса много. Корнелия с арфата... Беше странна, не лоша. Къдравото момче с Imagine ми хареса. Пълничкото момче миналия път беше добре, този път не ми хареса, не пеенето, по скоро поведението му на сцена нямаше нищо общо с песента, която пееше, дори като ритъм не пасваше. Ъъ. Джеси Макартни (онзи русия субект, дето му коменмтираха костюма) не ми хареса. Другите ги коментирах преди малко, а ако някого съм забравила... Ми сигурно не си е заслужавал. А, момчето дето пя трети, пя правилно, но... Тотално не го запомних, помня че пя добре ама... И тук имаше един такъв миналия сезон, пееше правилно, ама никакво чувство, никакво впечатление, забравяш, че е пял, още преди да е свършил...

Обичам музикални предавания. Simple Smile

# 259
  • Немция
  • Мнения: 6 948
А, момчето дето пя трети, пя правилно, но... Тотално не го запомних, помня че пя добре ама... И тук имаше един такъв миналия сезон, пееше правилно, ама никакво чувство, никакво впечатление, забравяш, че е пял, още преди да е свършил...
Да, така е и според мен- песента му не се набиваше на очи, поне в моите очи. Иначе си има гласови данни младежа.
Сара пее прекрасно, но е желателно да поразчупи външния си вид, който е подчертано класически. Не трябва да се забравя, че повечето, които звънат по телефоните са тийнейджъри и те се влияят от такива неща.

 hahaha
....от вчера съм в едни размисли...........
Убийство ли пак обмисляШ неЩо? Wink

Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 00:08 от .bibitka.

# 260
  • Мнения: 1 178
Мърморанке, сега като се zамисля най_качествено бе времето прекарно с приятелките ми, не на кафе или на дискотека, а бърборейки вкъщи или в морската(бургаската), а най_хубаво беше като гледахме филми, рабира се само романтични, жалко че ни се случваше рядко. Имам чувството, че всички двайсетгодишни страдат от хаустрофобия.

На чаровните съфорумнички пожелавам приятна среща в хайделберг и моля не zабравяйте камерите очакваме снимков репортаж Wink

# 261
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз си нямам приятелки. Имам един приятел само, когото много обичам, но не заменя примерно една шумна група момичета, с които можеш да гледаш филми с Хю Грант и да въздишаш на най романтичните моменти... Simple Smile

# 262
  • Мнения: 1 178
Нито една приятелка? Това е пропск, е приятел лесно не се намира, но сродна душа zа приятни раzговори няма начин да няма около теб.

# 263
  • Мнения: 1 610
Мърморана кефи с коментари на ДСДС.
Холгъ, холгъ! www.holger-fans.de ....
А на Зара Кройц, какъв й е корена ?

Оф, да видите грозни учебни торти...Цици с целулит 
Сметанова тук си тренирах шприца. Беше много вкусна, казаха де  Wink

# 264
  • Мнения: 1 768
                                   Образ на жена. Излъчване. Безмълвност. Красота.
                                   Сияние. И необхватност. Разгърнати ухания.
                                   Мистичен ключов знак от дълъг нотопис за любовта.
                                   Излята същност. Съвършенство и хармония.

                                   Магия тайнствена. Акорд. И… трепет на Вселената.
                                   Адажио и скерцо. Мелодия на утринна соната.
                                   Ритмичност. Докосване на сетива. С дъх творена.
                                   Тя е живот в живота. Дар Божи на земята!


честит празник на всички дами!

# 265
  • Мнения: 1 610
Ъ? Веси , каква е тази съботна поезия  Joy?

# 266
  • UK
  • Мнения: 3 959
Честит ви празник, между другото. Simple Smile Аз се сетих. Simple Smile

# 267
  • Мнения: 1 335
Мате, не се коси. И да се нервиш полза няма.

Едни от най-качествените ми познанства и приятелства са от уни-то. Една голяма любов и тя е оттам, и едно голямо разочарование също. Wink Няма други такива хора, до ден днешен се виждаме и все още си се обичаме...това са хората които ме зареждат с енергия.

МГМ, пожелавам ти да си намериш твоето местенце.

# 268
  • UK
  • Мнения: 3 959
Много благодаря, всички сте много мили. Simple Smile

# 269
  • Немция
  • Мнения: 6 948
Риенке, ти си се "скъсала" от правене на торти. Кой ги яде после? Тази с циците на Половинков ли се полага? Mr. Green

4естит 8-ми март! Нека е женски празник за нас цялата година! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт