Режим на хранене на 7м бебе

  • 2 597
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24
И ние май ще си останем на 180вода+АМ както и ти казваш, защото му дойде в повече сутринта, макар че го изпи цялото.

Още веднъж благодаря за съветите и мненията.  Wink

# 16
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 018
Аз правя млякото 170 гр вода + АМ още откакто стана на 5,5 месеца.Опитах да увелича количеството, но не го яде.Иначе за килограмите - моят син за почти 2 месеца е качил 460 гр.и е пораснал само 1 см.И на мен ми се видя малко, но педиатърката ми каза,че е нормално да качва вече по по малко.

# 17
  • Мнения: 9 973
мисля,че е достатъчно

# 18
  • Мнения: 2 334
Ти сама трябва да прецениш дали не му е малко по това дали спи цяла нощт и дали плаче за още.Дъщеря ми например от 6-7 месец и до сега пие по 250мл АМ  Peace

# 19
  • Мнения: 6 390
какво ам давате...че толкова пият... моята калпазанка 150мл на веднъж ...много рядко изпива... някъде към 90-110мл си пие... но виж пИУрета може много да изяде...

# 20
  • Мнения: 3 034
И ние май ще си останем на 180вода+АМ както и ти казваш, защото му дойде в повече сутринта, макар че го изпи цялото.

Още веднъж благодаря за съветите и мненията.  Wink

ако го е изпил цялото, защо смяташ че му е дошло в повече? той е вече голямо момче, и сам може да се уригне ако е натежало млякото. освен това няма правило на всяко ядене да се изчжда един и същ грамаж. примерно, моят син сутрин пие 180 мл, но следобяд пие 210, а вечер преди лягане - 240, че и отгоре. води се по детето, ние също не сме еднакво гладни в различните часове на деня, нали?  Wink

# 21
  • Мнения: 24
ако го е изпил цялото, защо смяташ че му е дошло в повече? той е вече голямо момче, и сам може да се уригне ако е натежало млякото. освен това няма правило на всяко ядене да се изчжда един и същ грамаж. примерно, моят син сутрин пие 180 мл, но следобяд пие 210, а вечер преди лягане - 240, че и отгоре. води се по детето, ние също не сме еднакво гладни в различните часове на деня, нали?  Wink

ами защото върна след храненето, което не му се случва по принцип. А и накрая започна да се разсейва и да пие на почивки, май по инерция си караше. Ще ми се да можех да експериментирам, но съм сигурна че и 300мл да е пак ще го изпие. А да те питам щом казваш, че сина ти пие различно количество през деня - ти му правиш толкова или винаги му правиш 250 примерно, но той сутрин яде 180, следобяд 210 и т.н?


какво ам давате...че толкова пият... моята калпазанка 150мл на веднъж ...много рядко изпива... някъде към 90-110мл си пие... но виж пИУрета може много да изяде...

пробвай да й сложиш биберона с повече дупки, на една приятелка така в един момент отказа да изпива цялото шише, но като я смени нещата се оправиха

Общи условия

Активация на акаунт