Отговори
# 15
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
Аааа, няма 20 мин. Аз слагам в студена вода, и чакам да заврат, засичам 5-6-7мин и угасвам котлона. Вадя като изстине водата в тенджерата.

И аз процедирам като Янтра.  Peace Да добавя, че има готови пюрета и на Сънвал, които също се харесват на сина ми.

# 16
  • Мнения: 961
Моята девойка от много рано се справя с дъвченето, в заведения съм й поръчвала пилешки пържоли  и шишчета на скара, като моля да не слагат никакви подправки и предупреждавам, че е за бебето! Питам дали е прясно месото. Другото, което съм й поръчвала е задушени зеленчуци, като изброявам само тези, които са подходящи за нея, отново без подправки.Персонала винаги е бил много отзивчив и не съм имала проблеми. Готвени манджи никога не съм и давала от ресторанти, на тях им нямам грам доверие!
И разбира се наготвените манджи от вкъщи!  Peace

# 17
  • Варна
  • Мнения: 932
За основното ядене всички явно подхождаме по един и същ начин .  Laughing И аз , когато сме пътували , приготвям бурканчета с домашно ядене . Като беше по-малък синът ми - готвех ядене и го пасирах на пюре , после затварях в бурканчета . Честно казано , никога не съм ги изварявала , обръюам ги горещи и така ги държа . Издържали са много дълго време , но гледам да стоят в хладилник все пак . Като порастна - слагам яденето , без да го пасирам . Той е малко капризен с яденето и винаги се старая да взема от всичко , което яде през деня . Носим си с нас един малък газов котлон - примус , за да мога да топля вода . За закуска нося сирене и масло , кускус или ювка - такова яде за закуска , овесени ядки , каша . Така че яденето се подготвя така , че да има за 3 хранения през деня различни неща . А за пътуването в кола - кърменето беше най-лесния начин да прекараме пътуването приятно . Бързо му омръзваше да стои на едно място и се въртеше навсякъде , и само с кърменето се успокояваше .

# 18
  • Мнения: 1 820
За морето с големия син (беше на 9-10мес) бях приготвила домашни яденета, горещи насипани в бурканчета от майонеза олинеза и после сварени за 5мин само за да се стерилизират. В хладилната чанта ги носех и на морето ги сложих в хладилник. Ако е за ден или два - само в хладилна чанта ги нося, не търся хладилник. След 8 дни още ставаха за ядене, баща му ги отвори и изконсумира всичките. Още прилагам метода, въпреки, че ена 2 и половина, удобно е, ако не съм сигурна какво ще намерим за ядене.
PeaceПо същия начин,само че в тези от сокчетата на куйнс  Peace

Общи условия

Активация на акаунт