Магазини Липненски

  • 166 655
  • 470
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 161
мисля, че е време да се заключи темата.

Няма пък.  Crossing Arms


по темата - да, пазарувала съм от магазина няколко пъти; да, стоките не са с перфектно качество, но пък цените са безумно ниски. и да, който не иска да влиза и купува от липненски, може да пазарува в МОЛ-София или другаде.
освен това, държа да споделя, че не съм на прага на бедността, нито дори на входната врата   Joy

Същите артикули /Липненски/ съм виждала и по пазарите, както и в един магазин бях видяла плажните панталонки на Липненски на двойна цена.
 Ех, друго си е, като знаеш, че си го купил от лъскав магазин, за 15 лева... Flutter   Някак си самочувствието ти е по-високо.  Outta Joint

# 61
От няколко дни следя темата , не смятах да се включвам , но след толкова много ''интересни'' мнения не устоях. Имам бегли наблюдения за Липненски  . Стоките наистина са разнообразни има и качествени и некачествени , но всеки има право на избор и мнение. Искам да поздравя ''lilis'' , ''pepi7096'' , ''argun'' , ''glezan4e'' , ''Slavaa'' , ''Зайче Мече '' , ''Манел'' .
БРАВО!!!Балъци като вас не трябва да изчезват , защото търговци от пазари , базари и разни д.р магазинчета са 300% надценки , също трябва да ядат . БРАВО!!!

# 62
  • Мнения: 1 650
ми да не се беше включвал поредния гост Липнеснки

щом не им харесва магазина, значи са балъци
не знам какви са Ви стоките, не съм влизал но отношението Ви към клиентите се вижда прекрасно - или купувайте от нас или мрете бе балъци, или ни хвалете или млъкнете щотото сте балъци, глупаци и т.н.
Колкото до нас балъците - като гледам кои са писали всичките май одаааааавна сме престанали да купуваме от БГ каквото и да е, скоро и храна ще престана да купувам от тук, може и да се върнем някой ден, като се научите на обноски например

Този стил и отношение много приличат на онези от прехваления Германос, за които така и не се намериха доволни клиенти

# 63
  • Мнения: 626
Я колко интересно ние сме балъци защото не купуваме боклуци , че то даже и рима има  Joy

# 64
  • Мнения: 161
Я колко интересно ние сме балъци защото не купуваме боклуци , че то даже и рима има  Joy



Стига, де!  Stop

Преди една година някъде, бях купила за моя мъник ТРОЕН комплект ватиран, със много готин дизайн/спортен/. Грейка с качулка, долнище и блузка.Ватиран. Цената беше 4 лв.  #Crazy
Останах много доволна. Такива комплекти съм виждала по другите магазини на минимални цени от 15 лева.
Не правя реклама на Липненски. Просто наистина каквото съм купила, съм останала доволна.
И мисля, че е най-добре да се включат в темата хора, които са пазарували от там. А не такива, които само са чували митове и легенди.
Някъде напред прочетох мнение, че там имало играчки. Аз лично не съм виждала.

# 65
  • Мнения: 1 140
Я колко интересно ние сме балъци защото не купуваме боклуци , че то даже и рима има  Joy


Joy  Joy  Joy

Само да кажа, че боклуци не купувам, независимо на каква цена. Имам претенции да разбирам от качество. Купувам качество, като търся добра цена. Никога не бих купила боклук, нито за 4 лв, нито за 15 лв., нито за 300 лв. И не ме интересува дали е от пазар, базар, МОЛ или бутик, просто търся качество на достъпна цена. И както е казал Дуранго, намирам го извън България.  Peace
Скъпи гости, такова отношение към евентуални, потенциални и реални клиенти е меко казано неприемливо, даже и в страна като нашата.

За качеството-нямам оплаквания. Нито една не стана на топчета, не се разпънаха настрани/както се разпънаха дрешките на La Redout H&M,Esprit i Next!  Sick / нито избеляха. Все още са като нови.  Peace


Това сериозно ли?  newsm78 (за дрешките на H&M,Esprit i Next имам впредвид)

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 10:26 от pepi7096

# 66
  • Мнения: 161


За качеството-нямам оплаквания. Нито една не стана на топчета, не се разпънаха настрани/както се разпънаха дрешките на La Redout H&M,Esprit i Next!  Sick / нито избеляха. Все още са като нови.  Peace


Това сериозно ли?  newsm78 (за дрешките на H&M,Esprit i Next имам впредвид)

Искаш ли снимки? Не говоря наизуст.... Peace

# 67
  • Мнения: 590


За качеството-нямам оплаквания. Нито една не стана на топчета, не се разпънаха настрани/както се разпънаха дрешките на La Redout H&M,Esprit i Next!  Sick / нито избеляха. Все още са като нови.  Peace


Това сериозно ли?  newsm78 (за дрешките на H&M,Esprit i Next имам впредвид)

Искаш ли снимки? Не говоря наизуст.... Peace

Да , ако може снимки , но на дрехи купувани от Липненски  Peace.Все пак темата е за тях .

Другите снимки може да ги покажеш в темите за Next....

# 68
  • Мнения: 1 140
Цитат на: Мама Сладурана link=topic=377103.msg10715739#msg10715739

Искаш ли снимки? Не говоря наизуст.... Peace
Ами за дрешки на NEXT и H&M няма нужда от снимки, имам доста с тази марка и нито една от тях не е мръднала. Но наистина ще ми е интересно да видя дрешки на Липненски. Когато съм влизала в техен магазин (признавам, не много често, само 3-4 пъти) съм виждала само боклуци, дай да видим пък ти на какво си попадала тогава.

# 69
  • Мнения: 626
За ваше сведение съм влизала в магазини Липненски и съм го написала в предишния ми пост. Това че вие сте доволни не означава че не продават стоки с лошо качество. Майка ми пазарува основно оттам , и до сега нищо качествено не е взела . Даже сама се чуди защо ходи , ама пуст български манталитет да е най-евтино. Купувала е и за мен дрехи , които след първото пране се разпадат и не са носени повече .
Човек сам решава за себе, си кои стоки си заслужава да купи и кои не.
Не е необходимо да обиждате хората които не са ви клиенти . Това говори за ниска култура.

# 70
Забавлявате се а ? Но и тук като гледам културните са се оттеглили  newsm78
Така е - глупостта води до лудост.
Манел, това Враг Народен какво е ?
Не роптаеше ли и против конституцията по едно време ?

# 71
  • Мнения: 227
#Shocked леле какъв купон съм изпуснала тук за няколкото дена, през които ме нямашее  Laughing

маик, lilis - напълно подкрепям мненията ви !!  Peace

Специален поздрав от мен за lexmark, Ники Йотов и всички гости, писали по темата, които са служители, управители или др. свързани с магазина, лица: Гледам много съм ви се набила в очите.....не пропускате да ме споменете....запомнете ме добре, защото няма да се отметна от тезата си и ще продължавам да твърдя гореизписаното от мен !!  Peace
Ники Йотов: Явно не сте вникнали достатъчно добре в мненията ми и сте изопачили доста от думите ми, но няма значение. Простака си е простак и такъв ще си остане, като гледам и другите му мнения. Мили ми ГОСПОДИНЧО, с това неуважително отношение към събеседниците, и с това, че не приемате никакво друго мнение освен положителното, отново доказвате тесен мироглед и малко умствен багаж.
Накратко казано: Заключвайте темата вече, че ме е гнус да чета  Sick


# 72
  • Мнения: 590
Манел, това Враг Народен какво е ?
Не роптаеше ли и против конституцията по едно време ?

Да роптая против Конституцията  Laughing, сладур ? Много далеч си от истината .За враг народен  Mr. Green, той си знае ...

Да не спамя темата излишно да минем на въпросите .

Днес си направих труда да се разходя до 2 ваши магазина .

Продавачките в Люлинският , ако ги уволните и трите само ще спечели фирмата ви .Едната седи като дърво/ с кръстосани ръце на гърдите/ пред блузите , които исках да видя , няколко пъти ги под дръпнах , но освен поглед изпълнен с нерви друго не получих.Помолих я да се дръпне да видя блузите , е как не ме уби с поглед.Помръдна 2 см. и продължи разговорът с познатата си...Другата успя да заплаши една бабка да внимава  ooooh!, че сте имали видео наблюдение , да не си помисля да краде .Освен това я нахока , като малко дете , защо нарушила опаковката на чорапите .Мога да продължа , но нямам време .Всъщност имате ли видео наблюдение , защото консултантките , вместо да обслужват дебнат и седят като пъдари .

Магазинът на пазар Кирков този път беше отворен.Забележки към персонала нямам , даже мога и да ги похваля .От тях разбрах , защо като минавам е затворено , били сте ревизия , получавали сте стока , в обедна почивка ....лош късмет съм имала Crazy.Що ли като поразпитах за магазина всеки ми казваше "ама той не работи"


Малко безплатни съвети.Стикерите ви заблуждават.На потник с гащички с оригинален етикет на съдържанието 100% памук е написано на допълнителният стикер на български 80/20 не се чете какво.Блузка с оригинален етикет 65 % памук,35% полиестер на допълнителният стикер на български е написано само памук.Исках 2 броя комплекти потник с гащички , единият с гащички , другият без .Е , как така ...Еми така били дошли .

Стикери няма освен на мострените неща - закона ли промениха , че не разбрах newsm78


Имам снимчици , ако е необходимо.Но след втори , защото няма да ме има тези дни .

Извинете ме , ако звуча объркано , но много бързам .Ще уточнявам , ако нещо не сте разбрал.

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 17:05 от Манел

# 73
Много Ви моля недейте така.  SadЗащо  мислите ,че всеки гост е Липненски?  Sad

От няколко дни следя темата , не смятах да се включвам , но след толкова много ''интересни'' мнения не устоях. Имам бегли наблюдения за Липненски  . Стоките наистина са разнообразни има и качествени и некачествени , но всеки има право на избор и мнение. Искам да поздравя ''lilis'' , ''pepi7096'' , ''argun'' , ''glezan4e'' , ''Slavaa'' , ''Зайче Мече '' , ''Манел'' .
БРАВО!!!Балъци като вас не трябва да изчезват , защото търговци от пазари , базари и разни д.р магазинчета са 300% надценки , също трябва да ядат . БРАВО!!!
Това беше най грозното изказване Rage Rage Rage Rage  ВСЕКИ ИМА ПРАВО ДА ПАЗАРУВА ОТ КЪДЕТО ПОЖЕЛАЕ !!!!!!!! БИВА ЛИ ТАКИВА КОМЕНТАРИ И ОБИДИ ДА СЕ СИПЯТ Rage Rage Rage
Невярвам някой от фирмата да падне толкова ниско.

# 74
  • Мнения: 227

От няколко дни следя темата , не смятах да се включвам , но след толкова много ''интересни'' мнения не устоях. Имам бегли наблюдения за Липненски  . Стоките наистина са разнообразни има и качествени и некачествени , но всеки има право на избор и мнение. Искам да поздравя ''lilis'' , ''pepi7096'' , ''argun'' , ''glezan4e'' , ''Slavaa'' , ''Зайче Мече '' , ''Манел'' .
БРАВО!!!Балъци като вас не трябва да изчезват , защото търговци от пазари , базари и разни д.р магазинчета са 300% надценки , също трябва да ядат . БРАВО!!!
Това беше най грозното изказване Rage Rage Rage Rage  ВСЕКИ ИМА ПРАВО ДА ПАЗАРУВА ОТ КЪДЕТО ПОЖЕЛАЕ !!!!!!!! БИВА ЛИ ТАКИВА КОМЕНТАРИ И ОБИДИ ДА СЕ СИПЯТ Rage Rage Rage
Невярвам някой от фирмата да падне толкова ниско.

Добре де, сори, не всеки гост може да е от фирма Липненски, но повечето от гостите оставят такова впечатление у вече регистрираните потребители. Аз вярвам, че има хора, които могат да паднат и по-ниско....никога не е късно да станеш за резил !!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт