Постоянно подмокряне с различни памперси????

  • 2 594
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 202
Вземи следващия размер и пробвай.

# 16
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
gundie, стягай повече лепките и вземи памперси, които имат ластиче на гърба.

# 17
  • Мнения: 9 776
Широчки са ви памперсите Wink. Вземай най-малкия номер.
Само най-малкия номер ползваме.

Мисля, че има и по-малки от 1.

# 18
  • Мнения: 494
Ние не сме имали проблем с щипката и не мисля, че е от нея. Пробваи с друг размер памперси. На мен няколко пъти памперс ми изпусна щото го бях стегнала прекалено много. Ако искъш пробваи с някои без да е много стегнат на кръста и виж какво ще стане.

# 19
  • Мнения: 9 776
Ние не сме имали проблем с щипката и не мисля, че е от нея. Пробваи с друг размер памперси. На мен няколко пъти памперс ми изпусна щото го бях стегнала прекалено много. Ако искъш пробваи с някои без да е много стегнат на кръста и виж какво ще стане.

И какво смяташ, че ще стане? Ще прелее, разбира се. Синът ми сутрин го оставям с разхлабен памперс на повивалника и най-редовно се опикава до врата.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711


Мисля, че има и по-малки от 1.

Да, за новородени от 2 до 5 кг Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 2 006
gundie, ако му нагласяш пишката нагоре всеки път ще е потоп.  То новородените нали не шават много и така ще му остане.  А докато откриеш къде е проблема слагаш протектор на матрака.

# 22
  • Мнения: 179
Така и не видях колко кг е бебето.И аз мисля,че в размерае проблема.Нашето бебе като беше на седмици,а може би и на дни и при него пропускаше памперса,просто защото беше голям,особено около крачетата-оттам пропускаше.Ако бебето е по-малко със сигурност по-подходящи са 2-5 кг памперси.Но много е важна марката,защото някои са много широки около крачетата,а дупето като е малко няма как да не пропусне.При наличието на толкова много видове сега просто купи си по 2 бройки от няколко марки и следи за резултата.Успех!!!

# 23
  • Мнения: 559
Аз ползвам либеро, нямам такъв проблем. С каката ползвах първо памперс, много ми пропускаха, смених ги с либеро, всичко беше ОК  Peace

# 24
  • Мнения: 2 110
Не мисля, че е от марката памперси. По скоро не се закопчава добре памперса или размера не съответства.

# 25
  • Мнения: 9 776
Така и не видях колко кг е бебето...

Авторката е писала, че е било под 3 на изписването, а сега да е 3 някъде. 2-5 кг сигурно ще им свършат работа.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Не мисля, че е от марката памперси. По скоро не се закопчава добре памперса или размера не съответства.


Да и аз мисля така  Peace

# 27
  • Мнения: 1 428
Пазара е залят с различни марки.Вземи си по 2 бр. от няколко вида и ще видиш кои ти харесват.Ние сме на Либеро.Много съм доволна,понеже имат ластик отзад на кръста и на лепките.

# 28
  • Мнения: 4 070
Днес разбрахме какъв е проблема- записахме се на педиатър и се оказа,че го храним прекалено много- всъщност не чак толкова много, но по честичко от колкото е било нужно и от както регулирахме храненето започна да отшумява проблема, за сега няма проблем с подмокрянето......а и др неща се изясниха покрай това прехранване. Simple Smile

# 29
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
gundie, радвам се, че сте разнищили успешно въпроса! Hug

Общи условия

Активация на акаунт