елегантно караоке заведение в софия

  • 7 645
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Ех, че хубава идея, не съм ходила на караоке от поне 1-2 години, последно с мамите в Библиотека си попяхме Drunk

# 16
  • Мнения: 1 454
Моето мнение по въпроса...

Bedroom - готино е, има хора, но караокето не е като обичайното караоке, а по-скоро някакви хора си пеят по някое време, така че Don't Like

Magnito - страхотно е, всичко което бих искала от едно караоке. Весело, готин водещ , но минуса е, че няма никакви хора. Не съм ходила скоро за да знам дали това се е променило, но...когато аз ходих нямаше.

2night - предвид, че някой хора са писали , че го харесват няма да се впускам във впечатленията ми. Мое мнение - долнопробно.

Вчера - също. Не виждам как може в пиано бар пода да е с плочки.

El Camino - фаворит - обаче пък не е удобно за пеене и караоке.

Festa Barchelo - в хотел е , но не съм ходила. Само съм гледала снимки на приятели и определено се забавляваха много.

Mood ( в подлеза на раковска) - там си е бар, на мен ми харесва, добро настроение и караоке в сряда вечер

Това от мен Simple Smile
PS: А за фолк...мисля, че караоке има и в Grand De Luxe, но...там не знам какво е положението:)

Иначе и аз се чудя къде да си празнувам рожденния ден. Тъй като съм правила вече пиано бар, диско бар и всичко останало си мислех за заведение с жива музика и някоя готина банда. До сега съм слушала само Big Mamma Scandal.

Ако някой се сеща са готино заведение с подобни банди...ще се радвам да споделите Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 531
има едно в подлеза на ндк, напослеък 2-3 пъти ми прави впечатление,че има добри групи, напр. остава Peace в суининг хол не е ли готино Flutter

много мерси за всички отзиви Hug

в инсайд музиката беше ултра яка, депеш, кюър и т.н. въпрос на вкус Peace

за библиотека може и да бъркам, но късметът ми там е винаги лош Crossing Arms опс един път се получи караокето, спомням си, че ми спря музиката и/или текста и пях без тях, ама кое от двете спря  newsm78 явно не са ми ясни спомените Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 2 623
колкото до библиотека, не съм много съгласен, че само към 98ма е било яко, Wink
аз работех там, в караокето, доста след тожа, и много пъти от този форум са си организирали събирания и беше много яко! Wink

jiraf4e , драго ми е да те зърна  Hug
Подкрепям за Библиотека, но определено
загуби своя чар, когато ти си тръгна  Naughty
След това съм ходила 2 пъти и до там.
Камино е любимия ми бар, но там няма караоке.
Синатра също е готин, но много рано започват да ни приспиват  Crossing Arms
Чувала съм, че имало много фешън караоке в хотел Феста Барсело ако не се лъжа,
но било ужасно скъпо и леееко празно  newsm78

Ще следя темата, защото и аз съм страшен фен на караокето.

Ех, че хубава идея, не съм ходила на караоке от поне 1-2 години, последно с мамите в Библиотека си попяхме Drunk

Ще се радвам да попеем пак заедно  Hug Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 2 386
Mалко офф, но ако имаш път към Стара Загора е добре да знаеш, че там се падат най-много караоке вечери и барове на глава от населението - Bedroom, Absolut 2-я етаж, Eagles, не съм сигурна за Cosmo, имаше и още, но не помня имена..

Аз лично препоръчвам Абсолют.  Wink

# 20
  • Мнения: 1 531
олеее та аз съм редовна в абсолюта хехе - от сз съм и, като се прибирам, съм там Laughing

# 21
  • Мнения: 2 175
Последно попаднах в Гранд де лукс на караоке- беше много забавно..

Общи условия

Активация на акаунт