САМОКОВското човече пролетта очаква вече!!!

  • 8 734
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
поли дано на хрис бързо му минава че тръпки ме тресат с тези болести
ани относно чистенето -браво на теб на мен не ми се почва но трябва само да се оправим хубаво и бабите да са свободни кога е великден?!?!?!

# 16
  • Мнения: 577
Великден е 17-18 април до колкото знам.

# 17
  • Мнения: 1 485
Здравейте и от мен в новата тема! Hug
И моята щерка е болна,кашляше лошо,от онзи ден пък повръща,но днес е май по добре. PraynigИмало пак вирус.
А се очаквало скоро да дойде и ГРИПА........ Sick.така,че само приключения ни очакват с децата Sad

# 18
  • Мнения: 68
здравейте и от мен в новата тема

АНИ, заглавието е супер  bouquet
Милена,хайде,разкажи нещо повече за теб и за детенце  Heart Eyes

хей,болничките ни дечица бързо да се възстановяват Hug

# 19
Здравейте,аз съм на 23 години,живеем в Самоково.Мъжът ми пътува и така Grinning

Амалия разкажи за клубчето,в Сфофия са много хитово.братовчедка ми само на детски клубчета си води децата!

# 20
Здравейте,аз съм на 23 години,живеем в Самоково.Мъжът ми пътува и така Grinning

Амалия разкажи за клубчето,в Сфофия са много хитово.братовчедка ми само на детски клубчета си води децата!

Еми какво да кажа то и аз незна много,една позната знаела тези дето ще го отварят.
Детски клуб за партита,рожденни дни,почасово гледане и играчки....незнам както попринцип тези клубчета-а и детска дискотека щяло да има за бебета когато се празнуват празници Grinning

# 21
  • Мнения: 0
Цитат
Детски клуб за партита,рожденни дни,почасово гледане и играчки....незнам както попринцип тези клубчета-а и детска дискотека щяло да има за бебета когато се празнуват празници Very Happy
дано стане скоро имаме нужда от нещо такова

# 22
Да и аз много се радвам,водила съм моето дете в София и останах много доволна.Ще поразпитам повечко и ще ви кажа,ще е супер.

# 23
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Боже изписали сте тема та бе хора ooooh!
При нас Енергото правят профилактика на целия комплекс и днес в съседния вход нямаше ток, а там ни е рутера.....та увиснахме цял ден без нет #2gunfire
Забавих се с темата, та добре че е Ани тя като отряда по бързо реагиране Laughing
Всички болни, да оздравяват Naughty
Еве представям си как сте се измъчили и с тия с-ми, аз като се сетя миналото лято как едва удържахме Ники......... ooooh!
Миналата година добре си изкарахме на 8-ми, ама тая искам не искам ще си я посветя на Мъжете в къщи.

# 24
  • Мнения: 228
Добро утро момичета:)))
.
Днес пак се разплакахме на вратата ама беше за секунда.Да видим на обяд как ще бъде newsm78 newsm78 newsm78,не зная защо ,но си мисля,че ще е най-добре да я пускам за цял ден да свиква,а не да свикне да я взимам на обяд и после да не може да свикне да спи там newsm78 newsm78 На обяд непременно ще говоря с учителките затова как да постъпя.

Силвуш,радвам се,че си на линия Hug Hug Hug,а за епитета по-правилно е да ме наречеш отрядна:)))И без друго така се закача с мен Жоро hahaha Joy

# 25
  • Мнения: 22
Добро утро! Ани да ти кажа аз Анелия от самото начало си я оставях по цял ден няма смисъл от това да я оставяш за половин ден според мен така само забавяш адаптирането и, а за госпожите то естествено че е по добре защото по малко деца по малко ядове те са доволни че си я взимаш на обяд ,но ти си решаваш все пак Peace

Добре дошли на новите мами Hug и да се отчитат по редовно Laughing

# 26
  • Мнения: 228
Ехоооооооооооооо,днес аз черпя Hug Hug Hug





А ето и причината- http://www.isi-bg.org/
Нали преди време ви казах,че се готвя за изпит да кандидатствам за едно обучение.Е успяла съм:)))

 Мамоче,и аз така мисля Hug Hug Hug

Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 09:47 от bravy

# 27
# 28
  • Мнения: 22
Поздравления smile3501 Ани ама ние и не сме се съмнявали в теб че ще успееш Laughing

# 29
  • Мнения: 674
Браво, Аничка!

Общи условия

Активация на акаунт