САМОКОВското човече пролетта очаква вече!!!

  • 8 758
  • 293
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4
Аз да почерпя.Моят татко днес има имен ден.Нека бъде честит празника на всички именници.И честит рожден ден на Фифо.

# 76
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Честит празник на всичките именници и на техните близки!  bouquet  Бубе,колко изкусително изглежда твоята почерпка!
Честит рожден ден на Фифо!Много здраве,радост и весели игри му пожелавам! newsm59  ura  bigdance2  party023Честит празник и на мама Маги!    bouquet

# 77
  • Мнения: 577
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ФИФО ПОЖЕЛАВАМ МУ БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО ИЗПЪЛНЕНО С МНОГО ИГРИ. ДА Е ЗДРАВ И МНОГО ДА РАДВА МАМА И ТАТИ newsm59 nbirthday hbday bdbaloni baloni happy bd baloni

# 78
  • Мнения: 228
Честит празник на Фифо и на всички близки Тошковци,да са много здрави,усмихнати,щастливи:)))

# 79
  • Мнения: 0
Здарвейте и от мен за срещата съм за и аз най накрая да се видя и запозная с всички мами.ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ И ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ! Hug

# 80
  • Мнения: 228
Момичета,ако не ми мине котка път утре съм с вас!

# 81
  • Мнения: 577
А срещата къде ще е? В Гранд 15:00 часа ли?

# 82
  • Мнения: 228
Ами ако сте съгласни ДА
и Дани каза,че ще дойде

# 83
  • Мнения: 18
И аз потвърждавам че ще дойда - утре - 15ч.- Гранд   thumbsup

# 84
  • Мнения: 5
Здравейте мами!!!!

Честит празник на всички празнуващи!!!

Утре в 15.00 аз съм в Гранд!!! Очаквам да се съберем!!
Силве а с теб освен да правим конферентна връзка Laughing Laughing Laughing

# 85
  • Мнения: 79
Здравейте мацки,и мене бройте,и аз съм на линия.
Честит празник на имениците.  bouquet

# 86
Честит празник на именниците!!!
Мамита поразбрах за клубчето,началото на април ще стартира и ще е с три зали ,едната с играчки и пързалки за децата,другата ще е като има рожденни дни и всякакви празници за дискотека и изненади,а третата кафенце за майките докато децата играят!Ще е супер Grinning

# 87
  • Мнения: 0
и аз ще дойда Hug

# 88
Честит празник на именниците!!!
Мамита поразбрах за клубчето,началото на април ще стартира и ще е с три зали ,едната с играчки и пързалки за децата,другата ще е като има рожденни дни и всякакви празници за дискотека и изненади,а третата кафенце за майките докато децата играят!Ще е супер Grinning


ЕЕЕ супер,момичета ще може там да си правим срещи!!!

# 89
  • Мнения: 5
Много се кефя за това клубче! А разбра ли се къде ще бъде!?
 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт