Мъжките гърди

  • 8 336
  • 100
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 448
А някоя от вас отказвала ли се е от мъж само заради наличието на повече косми, отколкото позволява чувството ви за идеална естетика?  Rolling Eyes

# 76
  • Мнения: 2 161
Ами да,аз съм отказвала на косми по раменете.

# 77
  • Мнения: 5 622
Всички знаят, че мразя космати мъже.  Laughing Ако са си космати по природа, да се обезкосмяват, ако са с по-малко косми, тук-там, няма проблем и ще ги "преглътна" ако се наложи  Wink

А някоя от вас отказвала ли се е от мъж само заради наличието на повече косми, отколкото позволява чувството ви за идеална естетика?  Rolling Eyes

Не ми са се "падали" такива мъже. По-скоро обратното за което съм благодарна  Wink Иначе пак казвам, ако има косми и се обезкосмява старателно, съм ОК  Simple Smile

Не харесвам, например и мъже с много гъста брада. Те дори и когато са току що избръснати, пак все едно са брадясали и кожата им синее. Гадно е.

# 78
  • Мнения: 12
За гъстата брада съм съгласна, но за не много гъстата... мисля, че леко набола е страхотна  Blush Излъчва интелигентност и сексапил. Не мислите ли? Е... всъщност е въпрос на вкус  Simple Smile

# 79
  • Мнения: 5 622
За гъстата брада съм съгласна, но за не много гъстата... мисля, че леко набола е страхотна  Blush Излъчва интелигентност и сексапил. Не мислите ли? Е... всъщност е въпрос на вкус  Simple Smile

Аз не мисля. Явно си права, че е въпрос на вкус. От набола брада ми стават такива рани по муцуната, че не ми се говори  Rolling Eyes

За мен интелигентната мъжка физиономия е точно обратното на това, което казваш ти- с гладко обръсната брада (ако говорим за бада щото брадата е най-маловажното в случая с интелигентното излъчване  Wink ).

Винаги се забавлявам много на различието във вкусовете и предпочитанията на хората. Наистина сме много различни и разбира се, това страшно ме радва  Grinning

# 80
  • Мнения: 2 448
Брада не харесвам по простата причина, че ми боде и все пак не е мъка на мъките мъжът да се бръсне.
За косми по тялото имам претенции за махане само по гърба, ако има. Иначе какъвто го е направила природата щом съм го харесала, целия го харесвам. Може ако са доста и по дълги да се подстригват с машинка.
Специално по гърдите ми е секси да заравям пръсти в тях.  Simple Smile

# 81
  • Мнения: 17 546
Сега като ви чета, се сещам, че писах, че харесвам възможно безкосмени или поне възможно най-малко окосмени. Което в моите представи така или иначе е почти нищо, няма какво да увъртам. Затова пък определено предпочитам всичките косми, с които един мъж е надарен, да са по главата. Обичам такива с хубави дълги коси! На които им отиват де, а не разни неандерталци. И набола, 3-ри дневна брада, или добре поддържано "катинарче".  Crazy

# 82
  • Мнения: 6 155
До кръста не искам да срещам косми. От там надолу - може, но в умерени количества.

# 83
  • Мнения: 3 219
При все, че не обичам космати мъже, мъжът ми не се е бръснал от години, даже и самобръсначка няма-ползва машинка за подстригване, взема се на  най-късото през 3-4 дни. Вече съм забравила как изглежда обръснат, ама така по-си го харесвам. И тази брада не дразни, не е като четина, просто е по-мека. Може би защото не я бръсне Rolling Eyes

# 84
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
Всичко е приемливо в определени граници, стига тези гърди, да не са по-големи от моите.
Твърде съгласна  Laughing

# 85
  • Мнения: X
Харесвам корави мъжки гърди и как беше...здрави мишци. Муахахах. Пък вълненото пуловерче...де да знам, май не съм попадала на някой с Голяма косматка и да бриша потно чело в нея.

# 86
  • Мнения: 2 478
Поносимостта ми към мъжкото окосмение се определя от въпросният мъж.
Но знам какво не харесвам-онези толкова мъжествени екземпляри тип "оскубано пиле".

# 87
  • Мнения: 1 212
А някоя от вас отказвала ли се е от мъж само заради наличието на повече косми, отколкото позволява чувството ви за идеална естетика?  Rolling Eyes

Не  Naughty
Трима мъже съм имала общо в моя живот .
Не мога да си позволя лукса да отказвам .  Mr. Green

# 88
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 277
Внимателно разгледах подписа на КЕЛЕШ,
под шлифера няма косми!  JoyНе стои естествено. newsm78

# 89
  • Мнения: 5 622

Е, то и моите крака (и други части) не стоят естествено без косми, по простата причина, че природата ни е създала след половото съзряване , като вторични полови белези да имаме окосмение, но аз полагам грижи да не съм в "естествения" си вид  Laughing А щом аз (и жените като цяло) могат, значи и мъжете не трябва да правят изключение.

Някой по-горе каза за машинка. Да, моят мъж, например не се бръсне по тялото, а се обезкосмява с машинка (тример за тяло) за целта. Понякога си оставя малко косми по гърдите, но така и не успявам да го възприема, а и на самия него му е по-гот да е обезкосмен навсякъде, особено лятото, по-леко му било  Peace

Сега се сещам една случка да разкажа по повод дали сме отказвали на мъж заради косми- преди години (преди да срещна мъжа ми, разбира се) имах гадже, което така и не успях да склоня да се обезкосми. Не беше кой знае колко космат, но си имаше косми, които ми бяха трън в очите. Той все отказваше, бодяло му било, нямало да ходи като самолет, незнам си какво...Накрая го сиктирдосах (е, не само заради космите, имаше и други кусури  Laughing ) и оня тогава се сети да идва да ми се показва как се бил обезкосмил...  hahaha Сетила се Мара...  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт