вече незнам на къде

  • 2 836
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 90
temenu6ka  Praynig Praynig Praynig
Пиши какво е станало след прегледа.

# 16
  • Мнения: 170
Писах ти ЛС, за всеки случай, ако по някаква причина д-р Мазнейкова не ти вдъхне доверие, но тя е добър избор и добър специалист, би трябвало да може да ти даде повече информация. Успех утре и да пишеш какво е казала, а ние ще стискаме палци  Praynig

# 17
  • Мнения: 3 294
temenu6ka  стискам палци , дано се окаже фалшива тревога  Praynig Praynig Praynig

# 18
  • Мнения: 122
добре ,че сте вие цяла нощ съм плакала, немога да се храня ,нито да спа.Толкова се надявах че този път всичко ще е наред ,ама нали съм си каръче,защо ли да се радвам.Отгоре на всичко въпросния Д-р на излизане миказа ,другия път да съм си носила и двете снимчици, и ако не ги нося няма смисъл да идвам.Не може ли поне малко до са хора.нямам и на кого да споделя освен с приятелями,защото си нямам родители,е поне вас ви има и сте моята подкрепа.Благодара ви че ви има.

# 19
  • Мнения: 4 700
temenu6ka, успех и дано всичко е наред. Понякога лекарите доста преувеличават с диагноzите. Дано и при теб да е така.  Praynig Hug

# 20
  • Мнения: 353
Теменужка,
Подкрепям Миле - докторите наистина преувеличават понякога ( за пример мога да дам един известен специалист по лапароскопии, който в началото ни каза с 99% сигурност, че сме с ендометриоза, а от изследванията на пробите не се потвърди нищо подобно) . Нека не забравяме, че и те са хора и те грешат, така че задължително търси второ мнение.
За Мазнейкова съм чувал много добри отзиви, така че ти желая тя да разсее подозренията на твоя лекар.
Успех и пиши за резултатите  Peace Peace Peace

# 21
  • Мнения: 1 217
Препоръчвам д-р Духовников от Шейново! Късмет и от мен!!! Hug

# 22
  • Мнения: 130
не се отчайваи моляте миличка.Гледа и мисли позитивно.Ние сме стеб.Успех и пиши след прегледа Hug Hug Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 1 192
Здравейте ,вече не знам кои път да хвана и направи нямам сили.Имам мисед аборт, а после повече от година опити и сега отново съм бремена , но този път пък се вижда нещо долепено до плода, докторо ми каза че никога не е виждал такова нещо ,иначе плода се развива нормално и има пулс,вика ме отново след 10 дни а на вратата ме изпрати с думите, че може да се наложи да прекратим бремеността.Е така съм се отчаяла ,че не знам кой път да хвана.
Дано не те отчаям,опитвайки се да ти покажа,че има и много по-лоши неща,защото от 2000 година до 2008 съм преживяла какво ли не,очаквайки и надявайки се на дете-2 мисед аборта,едно детенце със спина бифида(починало 40 дни след раждането),дълги безуспешни опити,преди бременностите съм оперирана 2 пъти-за киста на яйчника и след 15 дена за" изчистване",но по моя молба махнаха само яйчника...и след всичко това(вече бях отчаяна и мислих,че нямам шанс за собствено дете)То се появи след 4-та ми бременност-като награда за многото страдания.Толкова не вярвах,че ще го имам,че като родих още си мислех,че съм бременна.
Поне според мен(това обаче си е лично мнение)е по-добре да си намериш изпитан гинеколог с добра апаратура и докъм 4 месец да те следи редовно.Моите приятелки до една ходеха на по двама лекари за по-сигурно.Колкото по-рано научиш за евентуален проблем,по-адекватно ще реагираш.
Стискам палци притеснението ти да се окаже неоснователно!  bouquet

# 24
  • Bulgaria
  • Мнения: 369
temenu6ka не се притеснявай предварително, мила. Винаги има надежда! Всичко ще е наред ще видиш, всички сме с теб Hug. Опитай се да мислиш положително, разсейвай се с нещо забавно. Стискам ти палци с всичка сила newsm10Hug Praynig

# 25
  • Мнения: 122
поправям се часа ми е в събота, но си мисля как така имаше свободни часове и да не би тази на регистратурата да се е объркала, макар че се обадих 2 пъти.Май полудявам,даже бях забравила че утре е петък а не събота , а бе ужас.Ще пиша след прегледа.

# 26
  • Мнения: 186
temenu6ka, успех на прегледа! Ще стискам палци. Не зная какво друго да ти кажа. Силно се надявам да се окаже , че все пак всичко при теб е наред. Мисли позитивно, не се оставяй да те обземат лоши чувства. В събота ще чакам да кажеш какво става.  newsm10

# 27
  • Мнения: 3 695
temenu6ka чакаме с нетърпение да кажеш какво е станало на прегледа - дано всичко да е наред  Peace

# 28
  • Мнения: 186
temenu6ka чакаме с нетърпение да кажеш какво е станало на прегледа - дано всичко да е наред  Peace

# 29
  • Мнения: 2 422
Теменужка как мина прегледа ... а това дето ти е казал прословутия доктор за полипа е невъзможно с полип не се забременямва практически невъзможно той предпазва все едно имаш спирала.

Дано ни зарадваш с добри новини Praynig Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт