Всичко за ружа.

  • 9 614
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 647
Ползвам тези двата на Bourjois. Даже по-често втория!

И аз имам подобен на втория. Ама много розов ми идва и сега си търся нов. Цветът на моя е 33 Lilas D'or.

# 16
  • Мнения: 1 650
Сега съм на манхатан с по- бронзовия цвят и ми харесв, но и прасковения им не е лош.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 732
Аз страшно много обичам руж и си имам един на Буржоа, но рядко го ползвам...не знам защо съм си въобразила, че ми запушва порите и ми стават пъпчици после Rolling Eyes..

# 18
  • Мнения: 483
Ползвам на Loreal blush delicieux - 155 Sable Sand. Цветът е малко по - светъл от този http://www.madisonmag.com.au/images/mad/OnCounterNow/loreal_420x326.jpg. Стои много хубаво на лицето, слагам го под скулите като "сянка", както някой преди мен се изрази. Лицето се издължава, скулите се подчертават. Понеже ружът е матов, слагам допълнително на най - изпъкналата част на скулите блясък. Ефектът е страхотен  Peace

# 19
  • Мнения: 1 941
Искам да ви питам вие как успявате да спрете, за да не прекалите? Аз винаги се оливам....просто започна ли с четката, нямам спирка  Blush

# 20
  • Мнения: 13 625
Е то си личи кога е прекалено. Не искам да приличам на матрьошка Simple Smile

# 21
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Искам да ви питам вие как успявате да спрете, за да не прекалите? Аз винаги се оливам....просто започна ли с четката, нямам спирка  Blush

Просто мацвам съвсем лекичко с четката в ружа, ако съм прекалила я тръскам или леко избърсвам върху салфетка. След това с нежни движения нанасям, ако е недостатъчно повтарям процедурата. Ако случайно прекаля и нанеса твърде много, взимам чиста четка (или много щателно избърсвам вече ползваната четка) и с леки движения минавам отгоре и 'обирам' излишъка Simple Smile.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 243
И винаги в посока само от косата към средата на лицето - не го знаех, а се оказа много важно Peace

# 23
  • Мнения: 23
Jaquie, кои номера са тези двата на Буржоа? newsm78
Първото е Rose de Jaspe 95, а второто Rose d'or 34.

Страхотен е Peace  Точно този руж първият Rose de Jaspe 95 ползвам,  стои много естествено и не натрапчиво и аз съм с  доста светла кожа ..

# 24
  • Мнения: X
аз използвам вместо руж бронзираща пудра:
http://www.loreal-paris.co.uk/cosmetics/face/glam-bronze/brunettes.aspx



ефектът е страхотен
само че вместо четчицата от опаковката съм си купилка професионална руж-четка

# 25
  • Мнения: 3 414
И винаги в посока само от косата към средата на лицето - не го знаех, а се оказа много важно Peace
Оф,Боже,аз пък винаги обратно-от лицето към косата..навик.. Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 1 941
И винаги в посока само от косата към средата на лицето - не го знаех, а се оказа много важно Peace
Оф,Боже,аз пък винаги обратно-от лицето към косата..навик.. Rolling Eyes
И аз съм така. Защо е важно да е от косата към средата на лицето??

# 27
  • Paris
  • Мнения: 1 727
И винаги в посока само от косата към средата на лицето - не го знаех, а се оказа много важно Peace
Оф,Боже,аз пък винаги обратно-от лицето към косата..навик.. Rolling Eyes
И аз съм така. Защо е важно да е от косата към средата на лицето??
Тук вече няма правила. Важното е да стои естествено и ненатрапчиво. Всеки гримьор има собствен стил. И всяка жена го прави така, както тя реши за добре. Аз лично-посока към косата.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 243
И винаги в посока само от косата към средата на лицето - не го знаех, а се оказа много важно Peace
Оф,Боже,аз пък винаги обратно-от лицето към косата..навик.. Rolling Eyes
И аз съм така. Защо е важно да е от косата към средата на лицето??
Предполагам, защото така е по-лесно да се следва линията на скулите, не знам - просто опитайте, за мен разликата беше очевидна, след месеци напразни опити да моделирам лицето с руж Peace

# 29
  • Мнения: 718
И винаги в посока само от косата към средата на лицето - не го знаех, а се оказа много важно Peace
Оф,Боже,аз пък винаги обратно-от лицето към косата..навик.. Rolling Eyes
И аз съм така. Защо е важно да е от косата към средата на лицето??

Защото движението на четката е свободно. Ружът не се напластява в предната част на скулите, а се разнася естествено с края на четката! Peace

Общи условия

Активация на акаунт