Какво мислите за временната раздяла?

  • 7 941
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 581
 Не съм от хората, които биха приложили подобни методи.Крайна съм в някои отношения, пък и действам интуитивно.Ако усетя, че имам колебания и се съмнявам в някой, разделяме се и толкова.

# 16
  • София
  • Мнения: 62 595
Много удобен предлог за прекъсване на връзката с времето. Който няма смелост да го заяви в лицето на доскорошния си партньор казва, че иска малко въздух, да преосмисли връзката и временно да се разделят. Само временно, докато си изясни чувствата. А всъщност е за постоянно.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Не вярвам да има подобрение след раздяла, тя връзката или върви или не върви. След раздялата каквото и да преосмислят половинките, може да има лека промяна, но със сигурност ще е временна. "Счупената чаша не се лепи" - не го забравяй  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 355
Когато си на една стъпка от окончателната раздяла, временната е нещо като преход към новия ти живот. Започваш да си задаваш други въпроси, намираш нови отговори. Преоткриваш се. Преоткриваш и живота по нов начин. И много често вече не искаш да се върнеш назад.
Временната раздяла е нещо като анестезията за преодоляване на пост-оперативния шок и болка.
После...зарастваш бавно и продължаваш.

# 19
  • Мнения: 293
Тези,които смятат,че временната раздяла е само с изход-раздяла,винаги и задължително,мислите ли,че е по-добре такъв вид раздяла ????

# 20
  • Мнения: 15 619
Мисля, че временната раздяла е един вид привикване към окончателната.  Sad

# 21
  • Мнения: 1
при някой помага при други не явно си зависи от химията в една връзка

# 22
Аз предпочитам разговорите пред временната раздяла. Повечето ми познати, които опитаха "временна раздяла" свършиха с постоянна.

# 23
  • Мнения: 2 386
Аз пък мисля, че временната раздяла е по-добро решение от неуспешните разговори и по-лошо от такива с резултат. Всичко зависи от комуникацията.

# 24
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Няма нищо по-постоянно от временното! Не съм го измислила аз.

# 25
  • Мнения: 1 559
Според мен временната раздяла я иска този,който вече е забатачил нещата.Този който не знае кой и какво иска.Домашният уuт,или екзотичния плод,който е видял на"пазара" Flutter
Зависи от коя страна на барикадата си.Била съм от по "хубавата"-чувстваш се силен,знаеш ,че каквото и да направиш имаш топло легло където да се върнеш.Ако примамливият плод се окаже пълен с червей,се връщаш с увиснал нос,и молиш за прошка(това не ми се е случвало обаче Naughty...и според мен рядко става ooooh!)
Според мен в повечето случай,да не кажа във всички,временната раздяла води до истиснка раздйла.Или може за даден период да помогне,но е въпрос на време .Абе единия излезе ли си от вкъщи с багажа...иди го гони после да се прибира...Не е решение ..или по точно е крайно решение

# 26
  • на майната си
  • Мнения: 425
Не вярвам във временната раздяла, за мен тя е отлагане на края.

# 27
  • София
  • Мнения: 38 530
Въпроса е колко временна?
На нашата връзка много добре ни действат разделите по една седмица примерно.
Е, те са по стечение на обстоятелствата - работа или друго.

# 28
  • Мнения: 1 554
връзката е обречена,щом се е стигнало до временна раздяла Peace

# 29
  • Мнения: X
В 99 % временната преминава в постоянна.
Не ,не мисля,че е по-добре така.Това е удължаване на агонията  за този,който обича...даваш му някаква надежда,която по всяка вероятност няма да се оправдае.
Лично мнение:Според мен само психически слабите хора прибягват до такова половинчато положение,просто нямат смелост да кажат "край",или искат да си оставят отворена вратичка за всеки случай,ако не им хареса извън двойката.Което пак си е слабост.
И аз съм на мнение,че има ли проблем,то той трябва да се разрешава,а не да се бяга от него.
Интересно как ще видиш нещата отстрани,като нямаш възможност да обсъждаш с другия и не ти е ясно неговото мнение...което се променя според ситуацията.

Общи условия

Активация на акаунт