Пролет идва, птички пеят ,в КАРЛОВО и СОПОТ дечица радостно се смеят!

  • 9 963
  • 306
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 232
оппалянкаааааааааааааа Hug

# 16
  • Мнения: 3 360
оппалянкаааааааааааааа Hug

ей появи се най-сетне  love001Помислихме че си забегнала на Банско да караш ски LaughingКак са момите?Оздравявате ли?

# 17
  • Карлово
  • Мнения: 328
навън какво е хубаво временцетооо мммм само за разходки е

# 18
  • Мнения: 133
Да ,времето е чудесно и дано не се развали докато се надупим да излезем Thinking!

# 19
  • Мнения: 20
здравейте и от мен в новата тема.аз нямам много време да пиша но сега реших да се запиша.прочетох че има някакъв вирус и сега разбирам понеже тази сутрин с голям зор накарах моята дъщеря да отиде сама на доктор .от няколко дни се дере от кашлица и сега се обади по тел. за да ме усведоми че развива бронхит. Sadдоктора и изписал антибиотик и ако до понеделник няма подобрение можело да се превърне в пневмония-пази Боже.

# 20
  • Мнения: 7
 smile3511 Wear Umbrella   идва и при нас

# 21
  • Мнения: 20
нямам търпение да ви се похваля Simple Smileнаправих си албум в сайта моето дете.ако някоя от вас има желание да види моето съкровище записала съм се пак с ника с който съм тук в този сайт.а може и да гласувате за нас в конкурса" Виж колко съм сладък".Благодаря предварително ако решите да ни подкрепите newsm10 smile3501 newsm44

# 22
  • Мнения: 1 232
оппалянкаааааааааааааа Hug

ей появи се най-сетне  love001Помислихме че си забегнала на Банско да караш ски LaughingКак са момите?Оздравявате ли?
Hugза сега нямаме включване от Стела още с варицелата,Вики се оправи другата седмица е на детска,вие как сте  bouquet,дано се видиме тези дни ,че нещо работка се събра Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 1 232
нямам търпение да ви се похваля Simple Smileнаправих си албум в сайта моето дете.ако някоя от вас има желание да види моето съкровище записала съм се пак с ника с който съм тук в този сайт.а може и да гласувате за нас в конкурса" Виж колко съм сладък".Благодаря предварително ако решите да ни подкрепите newsm10 smile3501 newsm44
Радкааааа дай линк моля те,че аз не го знам точно сайта  bouquet
Абе хора айде да планираме една срещичка  миналата година по това време ходихме по кръчми,Ел къде е снимката на Ник с бирата Mr. Green

# 24
  • Мнения: 844
Хайде и аз съм за среща  Wink

# 25
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
 hahahaето я бе

# 26
  • Мнения: 20
това е линка за да гласувате за нас :)http://www.moetodete.bg/

# 27
  • Мнения: 20
незнам как точно да ме откриете но под снимката на моето бебче пише-моето малко съкровище.намира се в конкурсите където пише-"Виж колко съм сладък"

# 28
  • Мнения: 3 360


Eeee,браво GrinningСтрахотна снимка LaughingАйде скоро среща де? cheersна по бира!!!

# 29
  • Мнения: 3 360
Бимбе,и аз чакам като теб Дани да изкара варицелата  -ама не!Ходи си на градина-пък каквото стане.То се наситихме тази година на болести ,ама по-добре е по-рано да я изкара WinkА от този вирус с температурата доста деца се разболяха напоследък и доколкото чувам не минава никак леко.Абе затова са и казали хората-здраве да е!.... Praynig

Общи условия

Активация на акаунт