Пролет идва, птички пеят ,в КАРЛОВО и СОПОТ дечица радостно се смеят!

  • 10 000
  • 306
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 39
Здравейте и от мене! Чета ви редовно, и ще продължавам  Mr. Green!!! По повод пазаруването, ходихме до МОЛ Стара Загора в събота. Там има един страхотен магазин Sprider се казва, има жестоки детски неща, особено за момиченца (както за големи така и за малки) на прекрасни цени! Заслужава си. Да не говорим, че в самия магазин има и детски кът (малко скъпичко ми се стори - 6 лв. за 1 час) но спокойствието си струва всяко левче  Grinning! Поздрав   bouquet

# 76
  • Мнения: 844
Здравей Ana Mu .............. от Карлово ли си?

# 77
  • София
  • Мнения: 70
Ей, кво прайте Simple Smile
Аз съм болна и направо ми иде да се  #2gunfire

А пък и тва скапано време така ме дразни - преид обед слънчево, излъже ни да с еоблечем и докато стигнем центъра айде облаци и дъжд  smile3511 smile3515  Та затова днес само до паметника !!! ААААААААА, ма ха!!!

# 78
  • Мнения: 1 232
Здравейте и от мене! Чета ви редовно, и ще продължавам  Mr. Green!!! По повод пазаруването, ходихме до МОЛ Стара Загора в събота. Там има един страхотен магазин Sprider се казва, има жестоки детски неща, особено за момиченца (както за големи така и за малки) на прекрасни цени! Заслужава си. Да не говорим, че в самия магазин има и детски кът (малко скъпичко ми се стори - 6 лв. за 1 час) но спокойствието си струва всяко левче  Grinning! Поздрав   bouquet
:hug Добре дошла в отбора Ани,включвай се по-често.Абе отзиви за Мол Стара Загора слушам непрекъснато ще вземем да го посетим и ние Wink.
Ин благодаря за пожеланията ,да ви се връща мила  bouquet

# 79
  • Мнения: 20
Здравейте от мен!бебешор в началото когато се включих при вас във форума ви пратих линк със снимка с каква количка съм.Един ден излезнахме с дъщеря ми и се оказа че не съм само аз с такава количка има още една също като нашата в син цвят и още една същия модел само че друг цвят.Даже тези дни когато беше хубаво времето излизахме с щерката на разходка и един ден се разделихме за малко на центъра и кориоза беше че тя ме объркала с другата жена със същата количка и тръгнала към нея Simple Smileкато забелязала че не съм аз ми се обади по gsm да ме пита къде съм.За магазинчето на центъра-калинка малинка и аз го видях но не съм влизала вътре обещавам че като изляза следващия път ще го посетя за да се запозная с бимба.Сега да ви се оплача - Cryднес следобед приеха дъщеря ми в болницата понеже и откриха пневмония а сега с бебето е опасно да се лекува в къщи.Ние сме сами понеже таткото замина в понеделник на мисия и аз се чудя как да се справям с бебе и с болна кака затова колкото и да ми беше мъчно се помолих в детско отделение да я приемат днес.Утре трябва да водя малкия на консултация и на ваксина и ще видя как е минала първата вечер сама на дъщеря ми в болницата CryНаправо ми се къса сърцето но знам че това е за нейно и наше добро.Сега бебчето спи а аз се ровя в компа за да не мисля за лоши неща.Лека вечер ви желая!

# 80
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Светле, ЧРД! Всичкото щастие и здраве на земята ти пожелавам! Много топлина и усмивки да има около теб!

Бимбич, ха да е честит магазина! Много печалби да ви донесе! И много детски усмивки!

# 81
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ох, Радка, това е направо ужасно, как ли се чувства само горкото детенце! А и ти сигурно страдаш още повече, че не можеш да си до нея в такъв момент. ПРегръщам ви силно. Hug
Нарочно отделих в два постинга, и аз да се оплача. Ачко от снощи пак е с Т, днес до 39 стигна. А му няма нищо, ни хрема, ни кашля, ни зачервено гърло, ни уши. Утре ще правим кръв и урина, да видим дали не е вече бактериална инфекцията. Писна ми, през 10 дни е болен.

# 82
  • Мнения: 844
Радка много неприятна ситуация ...... и като си сама с двете деца  Sad Да оздравява каката по - бързо и да не се тревожиш.
Микки и вас какво ви подкара  тази  лоша Т....... ох много вирус много нещо.

# 83
  • Мнения: 3 166
Благодаря ви, момичета! Наистина ме трогнахте!  Hug Малко закъсняла почерка, ама и аз  се присъдениявам към мамите с болни дечковци - от снощи малкия е с Т и адска хрема, заради която не може да спи. Заспа тази сутрин чак в 6.  Sad




Бимбе, пък аз се чудех къде зачезна. Ха, да ви е честит магазина.  Peace Ще да ви посетим. Grinning

Радка, много съжалявам, че така се е получило. А колко е голяма дъщеричката ти? В смисъл самостоятелна ли е вече. Милинката тя. Май няма думи, с които да успокоим майчиното сърце в такъв момент, затова просто приеми моята виртуална прегръдка.  Hug

Мики,   Sad Hug ей затова го мразя този сезон.  Бързо възстановяване ви желая.  Praynig


# 84
  • Мнения: 844
Ааааааа не така форума се напълни с болни деца........ барзо оздравяване на всички малки шушлачета.

# 85
  • Мнения: 20
Благодаря ви момичета че ме подкрепяте!Настръхвам като чета какво ми пишете-наистина ми е много гадно сега и Ви благодаря за разбирането.Дъщеря ми е на 11 год но нали знаете че за една майка независимо от възраста детето винаги ще го има за малко същество което има нужда от майчината обич и грижа.

# 86
  • Мнения: 20
tin tin как мога да си сложа и аз една такава снимка като тази на твоите дечица ?И как става да се слагат и снимки от ляво където ми е ника?

# 87
  • Мнения: 844
Кликни върху моята снимка,излиза направо сайта, от там има един надпис фото/ всичко е на английски/ кликваш там и избираш снимка от твоя комп ..... вече ти си решаваш дали ще бъде с ефекти. Предполагам че ще се ориентираш в сайта.

# 88
  • Мнения: 20
Пробвах се но нещо май немога да се ориентирам . Embarassedмалко съм зле да не кажа доста съм на Вие с английския Embarassed

# 89
  • Мнения: 20
tin tin ако може на лични да ти пратя скайпа ми да ми даваш уроци Embarassedако нямаш против когато имаш възможност

Общи условия

Активация на акаунт